Złomowanie aut Zachodniopomorskie - demontaż i kasacja samochodów

Nasz auto szrot Auto Kurek jest najpopularniejszą firmą zajmującą się między innymi złomowaniem aut oraz ich skupem. Od wielu lat zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości usługi, które nie mają sobie równych na całym krajowym rynku. Usługę kasacji pojazdów w województwie zachodniopomorskim realizujemy od początku naszego istnienia, dlatego opracowaliśmy ją do perfekcji starając się, aby spełniła wszelkie oczekiwania wymagających klientów.

Auto szrot zachodniopomorskie – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie aut w województwie zachodniopomorskim dedykujemy właścicielom aut powypadkowych, uszkodzonych, po aktach wandalizmu, zalaniu czy też gradobiciu. Zapewniamy z naszej strony pełne bezpieczeństwo każdej współpracy oraz indywidualne podejście i przyjazną atmosferę na każdym etapie jej trwania. Pracownicy naszej kasacji aut z chęcią pomogą w kwestiach prawnych i formalnych, dlatego zadzwoń już dziś i umów się na oględziny i ważenie swojego pojazdu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut zachodniopomorskie Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega współpraca?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem do skorzystania z usługi złomowania samochodu w województwie zachodniopomorskim jest telefoniczne skontaktowanie się z nami. Podczas rozmowy, przekaż naszemu konsultantowi wszelkie informacje na temat samochodu, które mogą mieć wpływ na dalsze postępowanie To także dobry moment na to, aby zadać mu także pytania na temat sposobu realizacji usługi czy jej terminu.


Weryfikacja pojazdu

Drugim etapem złomowania pojazdu jest osobista inspekcja danego samochodu. Dokonamy jego precyzyjnego ważenia, które jest podstawą do wypłaty wynagrodzenia obliczanej na podstawie uzyskanego wyniku, po porównaniu z wartością znajdującą się w dowodzie rejestracyjnym. Ocenimy także kompletność dokumentów.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem auto kasacji w województwie zachodniopomorskim jest zakup pojazdu przez nasz auto szrot Auto Kurek. Przekażemy do podpisania prostą i przejrzystą umowę, a także wypłacimy należność w formie gotówki do ręki. Nasi pracownicy z chęcią także udzielą wówczas wszelkich informacji na temat dalszych kroków niezbędnych do np. wyrejestrowania auta w odpowiednim wydziale komunikacji.

złomowanie aut zachodniopomorskie

Poznaj zalety auto szrotu Auto Kurek:

  • dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • błyskawiczna realizacja wszystkich zleceń,
  • przyjazne i indywidualne podejście do klienta,
  • pomoc na każdym etapie współpracy,
  • szeroki zakres oferowanych usług,
  • ogromne doświadczenie w branży kasacji aut.

Nasz auto szrot realizujący między innymi złomowanie samochodów w województwie zachodniopomorskim jest jednym z najpopularniejszych w całym regionie i wyróżnią się błyskawiczną realizacją wszystkich usług i przyjazną atmosferą. Na rynku demontażu samochodów mamy ogromne doświadczenie i staramy się, aby wszystkie oferowane przez nas usługi stały na najwyższym możliwym poziomie. W auto szrocie Auto Kurek zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży motoryzacyjnej, którzy dysponują ogromną wiedzą techniczną i prawną. Zadzwoń już dziś i umów się na dogodny termin złomowania samochodów w województwie zachodniopomorskim.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy