Skup aut Brzesko - skup samochodów używanych

Skup aut w Brzesku Auto Kurek zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych sprzedażą własnego samochodu. Nasza oferta jest skierowana do właścicieli aut zniszczonych i wyeksploatowanych, jak również egzemplarzy w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym. W naszym skupie samochodów używanych w Brzesku możesz sprzedać standardowe auta miejskie, a także pojazdy specjalistyczne, np. autobusy lub auta ciężarowe w cenie od 300 do 200 000 zł.

Nasz skup aut za gotówkę jest doskonałą alternatywą tradycyjnej sprzedaży samochodu, gdyż charakteryzuje się stuprocentowym bezpieczeństwem każdej transakcji i przyjazną atmosferą. Każdy samochód wyceniamy w naszej firmie indywidualnie na podstawie jego stanu oraz marki i popularności i zawsze oferujemy za nie bardzo korzystną cenę na tle konkurencji.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda przebieg transakcji?


Kontakt telefoniczny

Kontakt z naszą firmą jest niezwykle prosty. Wystarczy do nas zadzwonić lub przesłać wiadomość przez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Dokładamy wszelkich starań, a także dbamy o zadowolenie klientów, dlatego jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Podczas rozmowy z naszym konsultantem wystarczy umówić się na dogodny dla siebie termin w celu dokonania inspekcji samochodu.


Weryfikacja pojazdu

W ustalonym terminie i o określonej porze nasz pracownik zjawi się w wyznaczonym miejscu w celu oględzin pojazdu. Podczas inspekcji weźmie pod uwagę zarówno zalety, jak i wady pojazdu, aby móc zaproponować korzystną i rozsądną cenę. Oceniamy dany pojazd według jego stanu i chętnie podwyższamy jego wartość na podstawie dodatkowego ubezpieczenia, niskiego przebiegu czy perfekcyjnie zachowanego lakieru.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem naszej współpracy jest kupno samochodu i podpisanie stosownej umowy. Po dopełnieniu wszelkich formalności przychodzi czas na wypłatę ustalonej kwoty. Cenimy sobie czas naszych klientów, dlatego każdy z etapów transakcji przebiega szybko i sprawnie.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Brzesko

  Dlaczego auto skup 24h Auto Kurek to lepszy wybór niż tradycyjna sprzedaż?

  W naszym skupie aut w Brzesku pracują wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, którzy mają ogromne doświadczenie w tej branży, tym samym chętnie pomogą i udzielą wielu istotnych informacji na temat sprzedaży auta w naszej firmie. Sprzedając auto w naszym auto skupie 24h, możesz czuć się w pełni bezpiecznie. Zapewniamy najlepszą obsługę w całym kraju i chętnie pomożemy na każdym etapie sprzedaży pojazdu naszej firmie, a także zadbamy o to, aby transakcja trwała jak najkrócej – nawet jedynie 24 godziny. Sprzedaż auta w standardowych mediach jest niebezpieczna i niepewna. Niebezpieczni klienci oraz wiele pułapek czyhających na nieświadomych sprzedających sprawiają, że sprzedaż samochodu w np. internecie jest coraz rzadziej wybierana przez odpowiedzialnych właścicieli nowych czy starszych aut. Dlatego też skorzystaj z naszego skupu aut za gotówkę.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Brzesku?

  W naszym auto skupie 24h możemy odkupić każdy rodzaj samochodu niezależnie od jego modelu. Skupujemy pojazdy osobowe, ciężarowe, sportowe i specjalistyczne. Ponadto stan techniczny i wizualny nie ma dla nas znaczenia, gdyż chętnie skupujemy samochody powypadkowe i uszkodzone.

  Ile płacimy za samochody?

  Cena, którą proponujemy za samochód, zawsze mieści się w granicy od 300 do 200 000 zł w zależności od modelu pojazdu, a także jego stanu. W wycenie uwzględniamy wszystkie zalety, dzięki czemu zaproponowana kwota jest zawsze korzystna dla naszych klientów.

  Jak wyceniacie samochody?

  Samochody, które planujemy skupić, zawsze wyceniamy rozsądnie, bez szukania na siłę wad w celu obniżenia jego wartości. Im lepszy stan auta, tym wyższa cena. Zwracamy uwagę na detale, w tym na ładnie zachowany lakier czy niski przebieg, a także dodatkowe wyposażenie.

  Skup aut Brzesko i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627