Skup aut Gorlice - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Gorlicach możesz sprzedać każdy pojazd i nie martwić się wystawianiem oferty sprzedaży w portalach ogłoszeniowych czy w gazetach. Przyjmujemy do naszego skupu aut za gotówkę między innymi auta w doskonałym stanie wizualnym i technicznym, jak również pojazdy uszkodzone oraz zaniedbane. Sprzedasz u nas auta osobowe, zarówno miejskie, jak i duże, typu SUV, a także modele ciężarowe czy autobusy.

Nasz skup samochodów używanych w Gorlicach jest jednym z najpopularniejszych w całym regionie, gdyż stawiamy na doskonałą jakość obsługi klienta oraz pełen zakres oferowanych przez nas usług. Pracujemy w trybie 24-godzinnym, dzięki czemu możesz się z nami skontaktować o każdej porze, dysponujemy również własnym transportem, którym możemy dojechać na miejsce odbioru auta.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Współpraca z naszą firmą Auto Kurek zawsze przebiega szybko, sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Aby z niej skorzystać, wystarczy zadzwonić na naszą infolinię lub skontaktować się z pracownikami, wykorzystując w tym celu formularz kontaktowy dostępny na stronie WWW, po czym konsultanci poproszą o podanie dogodnego terminu w celu oględzin auta.


Weryfikacja pojazdu

Po wyznaczeniu miejsca i terminu nasz pracownik przyjedzie w celu wykonania oględzin samochodu, podczas których zwróci uwagę na stan techniczny i wizualny, na podstawie czego zaproponuje satysfakcjonującą i rozsądną cenę dla obu stron.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem naszej współpracy jest odkupienie samochodu za ustaloną wcześniej kwotę. Do sfinalizowania transakcji potrzebne będzie sporządzenie i podpisanie stosownych dokumentów, wśród których najważniejszym z nich jest umowa kupna-sprzedaży. Należność jest wypłacana w gotówce, do ręki klienta w dniu finalizacji transakcji.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Gorlice

  Czy nasz skup pojazdów jest lepszy niż tradycyjna sprzedaż własnego auta?

  Prywatna sprzedaż własnego auta zawsze jest problematyczna. Wstępnie zainteresowani klienci mogą być tak naprawdę zwykłymi oszustami, którzy będą chcieli za wszelką cenę obniżyć koszt zakupu poniżej jakiejkolwiek granicy opłacalności. Ponadto sprzedaż auta za pośrednictwem portali aukcyjnych czy mediów społecznościowych jest żmudna i niepewna. Zupełnie inaczej jest w naszym skupie pojazdów. Sprzedasz u nas każdy samochód jedynie w kilka godzin, bez zbędnego wybrzydzania oraz próby znacznego obniżenia ceny. Nasi pracownicy wycenią Twój pojazd na podstawie jego realnej wartości, biorąc pod uwagę nie tylko wady, lecz także zalety. Dlatego zadzwoń już dziś do naszego skupu samochodów używanych w Gorlicach i skorzystaj z naszych usług!

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Gorlicach?

  W skupie aut w Gorlicach prowadzonym przez firmę Auto Kurek możesz sprzedać praktycznie każdy samochód, niezależnie od jego marki, modelu, stanu, przebiegu czy rocznika. Dzięki temu możesz w szybki i łatwy sposób pozbyć się wyeksploatowanego lub powypadkowego auta, z którego sprzedażą wcześniej miałeś problem.

  Ile płacimy za samochody?

  Za samochody płacimy zawsze cenę adekwatną do ich stanu. Zatem im lepsze utrzymanie pojazdu i nowszy model, tym wyższa kwota podana w ostatecznej wycenie. Jednak ogromną zaletą naszej firmy jest niedoszukiwanie się wad na siłę, a zwracanie uwagi na zalety, takie jak zadbany lakier czy wnętrze, co może podwyższyć kwotę, którą Ci zaproponujemy. Zawsze mieści się ona w zakresie od 300 do 200 000 zł.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Sprzedaż samochodu naszej firmie Auto Kurek jest szybka i bezpieczna. Wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami, umówić się z nimi na oględziny pojazdu, a następnie zaakceptować zaproponowaną kwotę i podpisać stosowne dokumentu.

  Skup aut Gorlice i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627