Skup aut Lubuskie - skup samochodów używanych

Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś sprzedać swój używany lub nieużytkowany pojazd? Dobrze trafiłeś, bo skup samochodów używanych w Lubuskiem Auto Kurek działa na terenie całego województwa. Skupujemy auta za gotówkę, płacimy za nie od 300 do 200 000 złotych! Możesz do nas przywieźć zarówno zniszczony samochód, jak i auto w idealnym stanie. Od wielkości uszkodzeń będzie zależała wysokość wypłaty. Skup aut używanych przyjmie od Ciebie samochód osobowy, dostawczy, terenowy, a nawet ciężarówkę czy autobus. Dla nas nie ma to większego znaczenia.

Skup samochodów Auto Kurek – obsługujemy również woj. lubuskie

Działamy na rynku od lat, możesz mieć pewność wysokiej jakości usług. Jesteśmy dla Ciebie otwarci przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. W każdej chwili możesz przywieźć nam swoje auto. Co więcej, to my przyjedziemy po samochód, jeśli tylko tego będziesz chciał. Skup aut Lubuskie to rozwiązanie wszystkich Twoich problemów z niepotrzebnym pojazdem na podjeździe czy w garażu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek woj. lubuskie - zadzwoń 692 443 443

W jaki sposób przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Najlepsza opcja, jeśli chcesz szybko i sprawnie uzyskać wszelkie informacji dotyczące skupu aut w Lubuskiem to kontakt telefoniczny. Możesz także wypełnić krótki formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie. Wybierz, co będzie dla Ciebie lepsze. Jeżeli chcesz zadzwonić, oto dwa numery: 692 443 443 lub 660 637 702.


Oględziny pojazdu

Początek naszej współpracy to oględziny i wycena pojazdu. Sprawdzimy jego stan techniczny, wizualny, dokumentację, a później przedstawimy Ci odpowiednią kwotę za zakup. Ty możesz się zdecydować na sprzedaż lub z niej zrezygnować. Nic Cię to nie kosztuje!


Kupno samochodu

Ostatni i prawdopodobnie najprzyjemniejszy etap naszej współpracy to zakup przez nas Twojego samochodu. Wypełniasz umowę kupna-sprzedaży, podpisujesz ją i auto jest nasze, a Tobie wręczamy gotówkę uzależnioną od stanu pojazdu. Będzie to od 300 do 200 000 złotych!

Formularz zgłoszeniowy

Dlaczego warto wybrać nasz skup?

  • Szybka weryfikacja pojazdu,
  • Dodatkowa gotówka,
  • Minimum formalności,
  • Darmowy transport auta do skupu aut w Lubuskiem,
  • Rzetelna wycena samochodu

skup aut Lubuskie

Skup aut w Lubuskiem

Mamy dla Ciebie najlepszą ofertę w województwie! Wybierz nas, jeśli potrzebujesz gotówki i masz samochód, którego nie użytkujesz. Jak już wiesz, może to być pojazd w każdym stanie technicznym, dla nas nie ma to większego znaczenia. Cennik skupu aut dostępny jest na naszej stronie, dowiesz się z niego, ile mniej więcej możesz otrzymać za swój samochód. Pracujemy przez siedem dni w tygodniu, więc jeśli zdarzy się, że nagle będziesz potrzebował dodatkowej gotówki, postaw na skup aut powypadkowych w Lubuskiem. Dzięki firmie Auto Kurek możesz cieszyć się zarobkiem w wysokości od 300 do 200 000 złotych. Czekamy na Ciebie pod numerami telefonów podanymi powyżej. Jeśli chcesz, wyślij formularz kontaktowy lub przyjedź do jednego z naszych punktów. W województwie lubuskim oferujemy także kasację/złomowanie pojazdów.

Skup aut woj. lubuskie

Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627