Skup aut Gozdnica

Skup aut Gozdnica oferuje kupno samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych i autobusów. Skupujemy pojazdy w dobrym stanie technicznym, jak i powypadkowe, wyeksploatowane i niesprawne. Auto Kurek oferuje najkorzystniejszy cennik skupu aut za gotówkę. Zapewniamy najwyższe ceny od 300 do 200 000 złotych wypłacane w gotówce lub przelewem na konto. Prowadzimy skup aut w Gozdnicy i okolicach oraz w całej Polsce.

Auto skup 24h Gozdnica

Skup aut Gozdnica to miejsce, w którym liczy się najwyższa jakość obsługi i zadowolenie każdego klienta z udanej transakcji. Oferujemy najwyższe ceny, dzięki temu masz pewność, że współpraca z nami będzie satysfakcjonująca. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę. Zapewniamy bezpłatny dojazd i odbiór auta własnym środkiem transportu. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Gozdnica - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem współpracy jest kontakt z naszą firmą pod numerami telefonów: 660 637 702 lub 692 443 443 . Ustalimy najbardziej dogodny termin i miejsce spotkania z naszym pracownikiem, który dokona wyceny. Możesz skontaktować się z nami również poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie.


Wycena samochodu

Doświadczony rzeczoznawca oceni stan techniczny i wizualny Twojego samochodu. Pod uwagę weźmie takie kwestie jak: przebieg, wyposażenie, marka oraz rocznik. Na tej podstawie dokona wyceny i przedstawi Ci propozycję.


Kupno pojazdu

Jeśli zaproponowana kwota będzie dla Ciebie odpowiednia, przystąpimy do wypełnienia dokumentacji i podpisania umowy kupna-sprzedaży. Następnie otrzymasz od nas ustaloną kwotę w formie gotówki lub jeśli, wolisz wykonamy przelew na konto.

Formularz zgłoszeniowy

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • Szybka i sprawna sprzedaż każdego samochodu,
  • przyjmujemy każdy pojazd bez względu na markę, stan wizualny i techniczny,
  • zapewniamy natychmiastową wypłatę zatwierdzonej kwoty,
  • do każdego klienta i jego samochodu podchodzimy indywidualnie,
  • podczas wyceny skupiamy się na wszystkich mocnych stronach danego pojazdu,
  • oferujemy bezpłatny transport pojazdu do siedziby naszej firmy.
  skup aut Gozdnica

  Auto Kurek – skup pojazdów Gozdnica

  Sprzedanie starego i wysłużonego pojazdu jest bardzo trudnym zadaniem. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy samochód jest uszkodzony lub niesprawny. Wówczas z pomocą przychodzi skup aut w Gozdnicy, gdzie możesz sprzedać każdy pojazd w ciągu kilku godzin. Bezpłatnie dojedziemy do Ciebie i dokonamy wyceny Twojego samochodu. Jeśli trzeba, odbierzemy go własnym środkiem transportu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Skupujemy auta powypadkowe, które naprawiamy i przywracamy do stanu pierwotnego lub w przypadku szkody całkowitej dokonujemy demontażu po wcześniejszym usunięciu wszystkich części nadających się do ponownego użycia. Oprócz skupu pojazdów prowadzimy także złomowanie aut w Gozdnicy.

  Skup aut Gozdnica i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627