Skup aut Żagań - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Żaganiu możesz z łatwością sprzedać swój samochód na miejscu w cenie od 300 zł do 200 000 zł, zależnie od jego stanu, wyposażenia, rocznika czy silnika. Przyjmujemy do skupu aut za gotówkę Auto Kurek modele w doskonałym stanie technicznym, jak i pojazdy wymagające wielu napraw. Możesz nam sprzedać auto osobowe, jak i terenowe czy sportowe oraz autobusy i pojazdy ciężarowe oraz dostawcze.

Skup samochodów Żagań – Auto Kurek

Wśród wielu zalet naszego skupu samochodów używanych warto wymienić między innymi elastyczność. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i umówić się na bezpłatną wycenę swojego egzemplarza jeszcze tego samego dnia. Dysponujemy naszym własnym transportem, a należność wynikającą z transakcji realizujemy w formie gotówki do ręki.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Żagań - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wstępnym etapem współpracy z naszym skupem aut używanych w Żaganiu jest kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza online dostępnego na stronie internetowej. Ponadto można również przesłać nam wiadomość drogą e-mailową. Podczas rozmowy z konsultantem warto ustalić termin oględzin i wskazać miejsce, w którym pojawić ma się pracownik w celu weryfikacji samochodu.


Oględziny pojazdu

Oględziny pojazdu są jednym z najważniejszych etapów naszej współpracy, podczas której pracownik dokonuje analizy stanu technicznego i wizualnego pojazdu oraz kontroluje układy podzespoły. Na podstawie otrzymanych danych prezentuje wycenę, która zależy także od marki, modeli, rocznika oraz pozostałych wad i zalet danego modelu.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem dla większości klientów również najprzyjemniejszym jest zakup przez nas Twojego samochodu. Niezbędne do jego wypełnienia jest podpisanie umowy kupna-sprzedaży, dzięki której wszelkie prawa własności pojazdu zostają przepisane na naszą firmę, a Ty otrzymujesz wcześniej ustaloną kwotę w gotówce do ręki bądź na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety współpracy z naszym skupem

   • natychmiastowa wypłata gotówki,
   • skup każdego samochodu, bez względu na jego stan,
   • uczciwa wycena,
   • pełen profesjonalizm,
   • przyjemna atmosfera,
   • pomoc na każdym etapie współpracy.
  skup aut Żagań

  Dlaczego Auto Kurek to dobry kontrahent?

  W auto skupie 24h pracują wyłącznie najlepsi specjaliści z branży motoryzacyjnej, którzy na każdym etapie współpracy służą pomocą. Każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie w branży, a także dysponują zawsze świeżą wiedzą, dzięki przejściu wielu szkoleń realizowanych wewnętrznie przez nasz skup aut na części Auto Kurek. Ogromną zaletą naszego przedsiębiorstwa jest także to, iż przez wiele lat obecności na rynku opracowaliśmy usługi dosłownie do perfekcji, dlatego też mamy wszelkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia, rozliczamy się w Polsce i jesteśmy legalnie działającą firmą, która odprowadza podatki i działa zgodnie z literą prawa. Ponadto dysponujemy bezpiecznymi umowami, które chronią obie strony transakcji i zmniejszają do zera jakiekolwiek ryzyko związane ze współpracą ze skupem pojazdów Auto Kurek.

  skup aut Żagań

  Lepiej auto sprzedać prywatnie czy firmie Auto Kurek?

  Prywatna sprzedaż samochodu wiąże się z wieloma różnymi kłopotami, między innymi związanymi z brakiem bezpieczeństwa. Bardzo często klienci to rasowi oszuści, którzy będą chcieli wykorzystać niewiedzę sprzedającego na swoją własną korzyść. Część tylko próbuje obniżyć cenę aż do granicy opłacalności, część jednak będzie chciała dać do podpisuje bardzo niekorzystną umowę, która np. uprawnia do zwrotu auta lub otwiera pole do wielu innych nadużyć. Ponadto prywatna sprzedaż samochodu wiąże się także ze stratą czasu. Bardzo często ogłoszenie wisi na portalach aukcyjnych nawet kilka miesięcy. Traci na tym wartość samochodu, która spada wraz z każdym dniem, a niezbędne okaże się zapłacenie za kolejny okres rozliczeniowy OC. W naszym skupie aut powypadkowych i sprawnych jest zgoła inaczej, sprzedać auto możesz u nas dosłownie od ręki! Dlatego skontaktuj się z nami już dziś.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Skup aut używanych w Żaganiu to jedna z naszych podstawowych usług, ciesząca się największym zainteresowaniem wśród współczesnych klientów. Skupujemy każdy rodzaj pojazdu, bez względu na stan, model, rocznik, przebieg czy markę, dzięki czemu możesz szybko i sprawnie sprzedać nam swój samochód i tym samym zaoszczędzić mnóstwo czasu.

  Ile płacimy za samochody?

  Za samochody, które skupujemy od naszych klientów oferujemy cenę adekwatną do stanu i wszelkich wytycznych, do których należy rocznik, model, marka, przebieg czy dodatkowe wyposażenie. Ostateczna cena proponowana klientom zawsze mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł i jest wypłacana do ręki w formie gotówkowej lub na wskazane konto bankowe.

  Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

  Skupujemy zarówno sprawne, jak i uszkodzone pojazdy, których nie da się już eksploatować. Awaria może nastąpić na skutek wypadku, zalania, pożaru czy aktu wandalizmu. Stan techniczny nie ma dla nas znaczenia, dlatego nasz skup umożliwia zbycie niesprawnego samochodu, a otrzymane z tego tytułu środki można wykorzystać na zakup nowego modelu lub na dowolny cel.

  Skup aut Żagań i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627