Skup aut Zielona Góra - skup samochodów używanych

Jako skup samochodów używanych Zielona Góra bierzemy pod uwagę zarówno auta sportowe, osobowe, terenowe, jak i ciężarowe. Ale to nie wszystko. W ramach skupu aut za gotówkę przyjmujemy pojazdy używane powypadkowe oraz sprawne – nadające się do dalszej eksploatacji. W ramach współpracy każdy klient otrzymuje od nas gotówkę od 300 do 200 000 złotych w zależności od stanu technicznego pojazdu, marki oraz rocznika. Co ciekawe, nasz skup aut Zielona Góra skupuje także autobusy oraz zajmuje się dystrybucją części do pojazdów mechanicznych.

Skup samochodów Zielona Góra – Auto Kurek

W ramach skupu pojazdów działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo dojeżdżamy do każdego klienta we wskazane miejsce, aby dokonać rzetelnej wyceny pojazdy na podstawie jego stanu technicznego oraz aspektów wizualnych. Umożliwiamy też odbiór auta własnym transportem, dzięki czemu klient korzystający z naszego skupu samochodów używanych Zielona Góra nie musi martwić się zarówno o formalności, jak i dostarczenie pojazdu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Skup samochodów używanych Zielona Góra – jak to działa w praktyce?

Auto Kurek jako skup aut Zielona Góra funkcjonuje sprawnie przez całą dobę, przyjmując od swoich klientów różnego rodzaju zlecenia skupu. Warto wiedzieć, w jaki sposób skontaktować się z naszym przedsiębiorstwem oraz jak wygląda cały proces współpracy.

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

W pierwszej kolejności należy skontaktować się z naszym auto skupem 24h poprzez numer telefonu 692 443 443, gdzie w centrali zostaną udzielone wszelkie niezbędne informacje oraz umówiona wizyta specjalisty w celu wyceny pojazdu. Co ciekawe, z naszym skupem samochodów używanych Zielona Góra można też się skontaktować poprzez formularz dostępny na stronie www.


Oględziny auta

Drugim etapem współpracy są docelowe oględziny pojazdu, kiedy to sprawdzamy jego stan, markę, rocznik i wszystkie inne aspekty wpływające na ocenę wartości. W Auto Kurek takimi działaniami zajmują się wykwalifikowani specjaliści.


Kupno samochodu

Kiedy klient zaakceptuje wycenę, dochodzi do podpisania umowy kupna-sprzedaży, którą sporządzamy dla każdego klienta indywidualnie. Jako skup aut za gotówkę pomagamy dopełnić niezbędnych formalności i gwarantujemy szybkość działania.

Dlaczego warto korzystać z usług skupu aut za gotówkę Auto Kurek?

Z usług, jakie oferuje nasz skup aut Zielona Góra i okolice warto skorzystać z kilku powodów, a mianowicie:

 • Szybka wypłata gotówki do rąk klienta lub na konto bankowe;
 • Możliwość sprzedaży praktycznie każdego samochodu niezależnie od jego stanu technicznego i marki;
 • Darmowy dojazd do klientów i odbiór pojazdów własnym transportem;

Formularz zgłoszeniowy


  Skup aut Zielona Góra

  Skup aut Zielona Góra dostępny całą dobę – to właśnie Auto Kurek

  Czynny przez całą dobę skup aut Zielona Góra Auto Kurek to gwarancja bezpieczeństwa transakcji oraz możliwość pozyskania rzetelnej wyceny pojazdu przez wykwalifikowanych specjalistów. Skupowanie samochodów uszkodzonych nigdy dotąd nie było tak proste. W Auto Kurek wiemy, że czas to cenny czynnik dla wszystkich naszych konsumentów, dlatego wszelkie formalności załatwiamy od ręki, a kontakt z nami zawsze jest bezproblemowy. Na oględziny można umówić się w dogodnym dla siebie terminie. Skup aut za gotówkę Auto Kurek to dobra alternatywa dla samodzielnego poszukiwania nabywcy na używany pojazd.

  Gwarantujemy, że wszelkie transakcje zrealizowane przez nasz skup aut na części i nie tylko są w pełni legalne. W Auto Kurek umożliwiamy też złomowanie/kasację pojazdów wraz z wydaniem stosownej dokumentacji pozwalającej na wyrejestrowanie ich w Wydziale Komunikacji. Chcemy za wszelką cenę unikać spornych sytuacji z konsumentami, dlatego jako skup aut Zielona Góra i okolice dbamy o to, aby warunki współpracy były zawsze przejrzyste i zadowalające dla obu ze stron transakcji.

  Sprzedaż części zamiennych do pojazdów mechanicznych – to właśnie Auto Kurek

  Oprócz tego, że skupujemy samochody używane w Zielonej Górze, dodatkowo realizujemy transakcje polegające na sprzedaży detalicznej części samochodowych. Na każdy towar udzielamy aż 2-tygodniowej rękojmi. Dzięki temu każdy klient naszego skupu pojazdów może dokładnie sprawdzić towar, jaki nabył. W Auto Kurek realizujemy całodobowo skup aut za gotówkę – począwszy od osobowych, a kończąc nawet na autobusach. Co ciekawe, za pojazdy luksusowe gwarantujemy możliwie najwyższe ceny z wypłatą bezpośrednio do ręki lub na wskazane konto bankowe.

  Skup aut Zielona Góra

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Skupujemy przede wszystkim samochody osobowe, ciężarowe, terenowe, sportowe, luksusowe, a nawet autobusy. Ostateczna wycena pojazdu jest zależna od jego stanu technicznego, marki oraz rocznika. Jako skup samochodów używanych Zielona Góra wyceniamy każde auto indywidualnie bezpośrednio na miejscu u klienta.

  Ile płacimy za samochody?

  Funkcjonujemy jako skup aut Zielona Góra nie tylko w tym mieście, ale i na terenie całej Polski. Odbieramy auta od klientów własnym transportem niezależnie od ich stanu technicznego. Auto Kurek to szansa na dostosowanie terminu zrealizowania transakcji do swoich indywidualnych potrzeb.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Kontakt ze skupem pojazdów Auto Kurek możliwy jest pod numerem telefonu 669 443 443 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie www. Po zarejestrowaniu zgłoszenia bezzwłocznie kontaktujemy się z potencjalnym klientem i umawiamy na oględziny pojazdu z wyceną.

  Jak działa nasz skup samochodów Auto Kurek?

  Nasz skup aut w Zielonej Górze działa na prostej, lecz dokładnie przemyślanej zasadzie. Przede wszystkim działamy w zasadzie w całym kraju – nie tylko w dużych miastach, lecz także najmniejszych polskich miejscowościach. Aby skorzystać z naszej oferty, wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy. Nasz pracownik skontaktuje się ze zbywcą i uzgodni wszelkie szczegóły dotyczące miejsca przeprowadzenia analizy auta.

  Ile czasu zajmuje średnio sprzedaż auta w firmie Auto Kurek?

  W skupie aut w Zielonej Górze Auto Kurek sprzedaż pojazdu trwa z reguły tylko jeden dzień od chwili skontaktowania się z nami i ustalenia odpowiedniego terminu oględzin danego pojazdu. To oznacza znacznie krótszy czas niż w przypadku sprzedaży prywatnej, która w trudnych przypadkach, np. niepopularnych autach, może zająć nawet kilka-kilkanaście miesięcy!

  Na jakiej podstawie wyceniane są samochody?

  W naszym skupie aut w Zielonej Górze Auto Kurek nie uznajemy zaniżania kwoty wynagrodzenia za dany samochód – jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, dlatego patrzymy zarówno na wady, jak i na zalety. To rezultat naszego wieloletniego doświadczenia, dzięki któremu wyceniamy samochody adekwatnie do ich realnego stanu technicznego i wizualnego.

  Czy mogę sprzedać samochód niesprawny?

  Zdecydowanie tak – w naszym skupie aut w Zielonej Górze można sprzedać w praktyce każdy samochód – nie tylko ten w dobrym stanie i nadający się do dalszej jazdy, lecz także taki, który lata świetności ma już dawno za sobą. W naszym skupie aut w Zielonej Górze skupujemy również samochody zdezelowane, po aktach wandalizmu, doszczętnie zniszczone, po gradobiciu, pożarze czy powodzi.

  Skup aut Zielona Góra i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627