Skup aut Świebodzin - skup samochodów używanych

Szukasz sposobu na dodatkową gotówkę? Może chcesz się pozbyć auta z podjazdu, bo tylko zajmuje miejsce? W takim razie wybierz ofertę skupu aut w Świebodzinie. Dzięki temu nie tylko zarobisz, ale również sprzedasz auto, którego prawdopodobnie nikt by nie kupił! Odkupimy bowiem samochód w każdym stanie. Co więcej, możesz nam oddać każdy rodzaj auta – od osobówki po dostawcze i ciężarowe, a na autobusach kończąc. Skup aut za gotówkę płaci od 300 do 200 000 złotych!

Wybierz skup samochodów używanych w Świebodzinie z kilku powodów. Przede wszystkim jesteśmy doświadczonym, zgranym zespołem. Zapewniamy darmowy transport auta na Twoje życzenie. Oferujemy możliwość odkupu pojazdu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Działamy na podstawie prostej, przejrzystej umowy kupna-sprzedaży. Czekamy na Ciebie! Sprawdź cennik skupu aut na naszej stronie!

kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat naszej przyszłej współpracy? Może po prostu chciałbyś umówić się na oględziny auta o dogodnej dla Ciebie porze? W takim razie skontaktuj się z nami telefonicznie, zadzwoń pod numer: 692 443 443 lub 660 637 702. Możesz także wypełnić formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Wycena samochodu to nie lada wyzwanie, poradzimy sobie z tym! Mamy do dyspozycji rzetelnych rzeczoznawców, którzy sprawdzą każdy szczegół pojazdu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że auto zostanie dobrze wycenione, a Ty na pewno na tym nie stracisz. Po oględzinach przedstawimy Ci ofertę – możesz ją przyjąć lub odrzucić.


Kupno samochodu

Jeśli zdecydowałeś się zaakceptować naszą wycenę, przechodzimy do formalności. Nie będzie to jednak sterta dokumentów do podpisania, a jedynie umowa kupna-sprzedaży. Jedna może dwie strony tekstu i na samym końcu podpis. Kiedy go złożysz, możesz mieć pewność, że wypłacimy gotówkę w kilka minut do ręki lub przelewem!

Postaw na Auto Kurek z kilku powodów:

  • Natychmiastowa wypłata gotówki
  • Rzetelna wycena pojazdu
  • Odkup każdego auta, bez względu na jego stan
  • Czynne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Minimum formalności w trakcie współpracy

skup aut Świebodzin

Skup aut w Świebodzinie

Czy wiesz, że sprzedaż samochodu w skupie aut w Świebodzinie to tylko kilka godzin? Dokładnie tak! Wystarczy, że do nas zadzwonisz i umówisz się na dogodną dla Ciebie porę. Przyjedziemy, obejrzymy i wycenimy auto, a następnie podpiszemy stosowny dokument. Ostatni etap to wypłata gotówki. Zadzwoń do nas bez względu na to, jaki samochód masz do sprzedania. Kupimy dosłownie każdy model i każdą markę. Działamy na rynku od lat, dzięki czemu masz pewność, że dokonamy rzetelnej i prawidłowej wyceny. Postaw na profesjonalne usługi, sprawdź nasz cennik skupu aut na stronie i skontaktuj się z nami! Zrób to również, jeśli chcesz oddać nam auto do kasacji! Takie usługi również są możliwe!

FAQ

Jakie auta skupujemy?

Mamy dla Ciebie miłą niespodziankę. Sprzedasz nam każdy samochód bez względu na jego stan techniczny, rok produkcji, stan wizualny czy rodzaj. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz pozbyć się swojego autobusu, auta dostawczego bądź ciężarowego. W Świebodzinie kupimy wszystko!

Ile płacimy za samochody?

Maksymalna kwota za pojazd to 200 000 złotych. Takie pieniądze otrzymasz jednak wtedy, kiedy oferowane przez Ciebie auto będzie prawie nowe, a jego stan idealny. Minimalna kwota, jaką Ci wypłacimy, to z kolei 300 złotych. Otrzymasz tyle za bardzo zużyte, powypadkowe auto!

Jak wyceniacie samochody?

Bierzemy pod uwagę kilka ważnych czynników. Jest to przede wszystkim stan techniczny auta, ale również jego historia i dokumentacja. Znaczenie ma dla nas także rok produkcji modelu i poziom jego uszkodzeń mechanicznych czy awarii.

Skup aut Świebodzin i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627