Skup aut Świebodzin - skup samochodów używanych

Szukasz sposobu na dodatkową gotówkę? Może chcesz się pozbyć auta z podjazdu, bo tylko zajmuje miejsce? W takim razie wybierz ofertę skupu aut w Świebodzinie. Dzięki temu nie tylko zarobisz, ale również sprzedasz auto, którego prawdopodobnie nikt by nie kupił! Odkupimy bowiem samochód w każdym stanie. Co więcej, możesz nam oddać każdy rodzaj auta – od osobówki po dostawcze i ciężarowe, a na autobusach kończąc. Skup aut za gotówkę płaci od 300 do 200 000 złotych!

Skup samochodów Świebodzin – Auto Kurek

Wybierz skup samochodów używanych w Świebodzinie z kilku powodów. Przede wszystkim jesteśmy doświadczonym, zgranym zespołem. Zapewniamy darmowy transport auta na Twoje życzenie. Oferujemy możliwość odkupu pojazdu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Działamy na podstawie prostej, przejrzystej umowy kupna-sprzedaży. Czekamy na Ciebie! Sprawdź cennik skupu aut na naszej stronie!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Świebodzin - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat naszej przyszłej współpracy? Może po prostu chciałbyś umówić się na oględziny auta o dogodnej dla Ciebie porze? W takim razie skontaktuj się z nami telefonicznie, zadzwoń pod numer: 692 443 443 lub 660 637 702. Możesz także wypełnić formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Wycena samochodu to nie lada wyzwanie, poradzimy sobie z tym! Mamy do dyspozycji rzetelnych rzeczoznawców, którzy sprawdzą każdy szczegół pojazdu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że auto zostanie dobrze wycenione, a Ty na pewno na tym nie stracisz. Po oględzinach przedstawimy Ci ofertę – możesz ją przyjąć lub odrzucić.


Kupno samochodu

Jeśli zdecydowałeś się zaakceptować naszą wycenę, przechodzimy do formalności. Nie będzie to jednak sterta dokumentów do podpisania, a jedynie umowa kupna-sprzedaży. Jedna może dwie strony tekstu i na samym końcu podpis. Kiedy go złożysz, możesz mieć pewność, że wypłacimy gotówkę w kilka minut do ręki lub przelewem!

Formularz zgłoszeniowy


  Postaw na Auto Kurek z kilku powodów:

  • Natychmiastowa wypłata gotówki
  • Rzetelna wycena pojazdu
  • Odkup każdego auta, bez względu na jego stan
  • Czynne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Minimum formalności w trakcie współpracy
  skup aut Świebodzin

  Skup aut w Świebodzinie

  Czy wiesz, że sprzedaż samochodu w skupie aut w Świebodzinie to tylko kilka godzin? Dokładnie tak! Wystarczy, że do nas zadzwonisz i umówisz się na dogodną dla Ciebie porę. Przyjedziemy, obejrzymy i wycenimy auto, a następnie podpiszemy stosowny dokument. Ostatni etap to wypłata gotówki. Zadzwoń do nas bez względu na to, jaki samochód masz do sprzedania. Kupimy dosłownie każdy model i każdą markę. Działamy na rynku od lat, dzięki czemu masz pewność, że dokonamy rzetelnej i prawidłowej wyceny. Postaw na profesjonalne usługi, sprawdź nasz cennik skupu aut na stronie i skontaktuj się z nami! Zrób to również, jeśli chcesz oddać nam auto do kasacji! Takie usługi również są możliwe!

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Świebodzinie?

  Mamy dla Ciebie miłą niespodziankę. Sprzedasz nam każdy samochód bez względu na jego stan techniczny, rok produkcji, stan wizualny czy rodzaj. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz pozbyć się swojego autobusu, auta dostawczego bądź ciężarowego. W Świebodzinie kupimy wszystko!

  Ile płacimy za samochody?

  Maksymalna kwota za pojazd to 200 000 złotych. Takie pieniądze otrzymasz jednak wtedy, kiedy oferowane przez Ciebie auto będzie prawie nowe, a jego stan idealny. Minimalna kwota, jaką Ci wypłacimy, to z kolei 300 złotych. Otrzymasz tyle za bardzo zużyte, powypadkowe auto!

  Jak wyceniacie samochody?

  Bierzemy pod uwagę kilka ważnych czynników. Jest to przede wszystkim stan techniczny auta, ale również jego historia i dokumentacja. Znaczenie ma dla nas także rok produkcji modelu i poziom jego uszkodzeń mechanicznych czy awarii.

  Skup aut Świebodzin i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627