Skup aut Żary

Skup aut Żary z bezpłatnym odbiorem własnym transportem, oferuje swoje usługi właścicielom samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych i autobusów. Skup samochodów używanych Żary i okolice gwarantuje najkorzystniejsze wyceny. Nasz cennik skupu aut jest bardzo atrakcyjny dla każdego zmotoryzowanego klienta. Za swój samochód możesz otrzymać gotówkę w kwocie od 300 do 200 000 złotych. Prowadzimy skup pojazdów uszkodzonych oraz sprawnych technicznie.

Auto skup 24h Żary

Oferta Auto Kurek dostępna jest całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Bezpłatna wycena z dojazdem do klienta. Każdy pojazd możemy odebrać własnym środkiem transportu. Przyjmujemy auta sprawne, uszkodzone, powypadkowe, wyeksploatowane oraz przeznaczone do gruntownej naprawy. Gwarantujemy minimum formalności oraz wypłatę gotówki do ręki niezwłocznie po podpisaniu umowy. Zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy działające na terenie Żar i okolic.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Żary - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Chcesz korzystnie sprzedać swój stary samochód? Skontaktuj się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 . Nasza infolinia czynna jest całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Możesz także wysłać zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie online.


Wycena samochodu

Kolejnym krokiem są oględziny pojazdu dokonywane przez naszego wyspecjalizowanego pracownika, który fachowym okiem przejrzy stan techniczny i wizualny Twojego samochodu. Na podstawie wszystkich uzyskanych informacji otrzymasz wycenę, której dokonujemy biorąc pod uwagę realną wartość każdego pojazdu.


Kupno pojazdu

Jeśli zaproponowana kwota spełni Twoje oczekiwania, przejdziemy do finalizowania transakcji, czyli podpisania umowy kupna-sprzedaży, którą przygotowaliśmy. Następnie bez zbędnej zwłoki otrzymasz ustaloną sumę w formie gotówki lub przelewem na wskazany numer konta bankowego.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • Posiadamy duże doświadczenie w skupowaniu samochodów używanych,
  • rzetelnie podchodzimy do wyceny każdego samochodu,
  • błyskawicznie przeprowadzamy każdą transakcję,
  • wypłata ustalonej kwoty w formie gotówki lub przelewem na konto,
  • bezpłatnie odbieramy samochody własnym transportem,
  • przyjmujemy wszystkie auta bez względu na stan techniczny i wizualny.
  skup aut Żary

  Auto Kurek – skup pojazdów Żary

  Auto Kurek skup samochodów używanych Żary proponuje najkorzystniejsze wyceny za każdy odkupiony pojazd. Przyjmujemy auta uszkodzone przeznaczone do naprawy oraz całkowicie sprawne. Zapraszamy właścicieli samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Interesuje nas także skup aut na części zamienne. Przyjmujemy również maszyny rolnicze, naczepy samochodowe i autobusy. Oferujemy skup aut za gotówkę wypłacaną do ręki lub na konto. Bezpłatnie odbierzemy każdy pojazd własnym środkiem transportu, dzięki czemu nie musisz się martwić o dostarczenie unieruchomionego auta do naszej firmy. Skupowanie samochodów uszkodzonych i wyeksploatowanych to nasza specjalność. Oferujemy także kasację aut w Żarach oraz sprzedaż oryginalnych części samochodowych.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Żarach?

  Skup aut Żary przyjmuje każdy samochód osobowy, terenowy, sportowy, ciężarowy i dostawczy, a także maszyny rolnicze, naczepy samochodowe i autobusy. Trafiają do nas samochody uszkodzone, jak i sprawne technicznie. Przyjmujemy auta wyprodukowane w latach 1960-2014. Skup aut za gotówkę to miejsce, gdzie oddasz auto w każdym stanie, bez względu na markę.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby sprzedać samochód?

  Jeśli zechcesz sprzedać pojazd w naszym skupie, będziesz potrzebować dowodu osobistego, dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu. W wyjątkowych sytuacjach możemy wymagać oświadczenia o zgubieniu lub zniszczeniu tablic rejestracyjnych czy zgody współwłaściciela na podejmowanie decyzji w sprawie sprzedaży auta.

  Jak wyceniamy auta?

  Wycena każdego pojazdu dokonywana jest na podstawie kilku czynników takich jak: stan techniczny, wizualny, rocznik, wyposażenie oraz marka. W przypadku wyeksploatowanych lub mocno uszkodzonych samochodów bierzemy pod uwagę także wagę. Skupiamy się przede wszystkim na mocnych stronach każdego auta. Wypłacamy od 300 do 200 000 złotych.

  Skup aut Żary i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627