Złomowanie aut Dolnośląskie - demontaż i kasacja samochodów

Auto szrot, czyli złomowanie aut w województwie dolnośląskim, to jedna z podstawowych usług oferowana przez nasza firmę Auto Kurek. Specjalizujemy się w kasacji aut, dysponując niezbędnymi i wymaganymi przez prawo zezwoleniami. Działamy w pełni legalnie i bezpiecznie, dlatego jesteśmy firmą godną zaufania. Nasze usługi są kierowane w szczególności dla osób, którym zależy na szybkim i sprawnym pozbyciu się samochodu nienadającego się do dalszej jazdy ze względu na awarię czy wypadek.

Auto szrot dolnośląskie – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a skorzystanie z auto kasacji w województwie dolnośląskim i okolicach jest bardzo korzystnym rozwiązaniem i wiąże się z wieloma zaletami. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu możemy odebrać pojazd z dowolnego miejsca. Nasz auto złom działa 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, dlatego można skorzystać z kasacji pojazdów w dogodnym dla siebie momencie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega współpraca?


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy skontaktować się z nami dzwoniąc pod numer 692 443 443 lub 660 637 702 bądź wypełnić formularz dostępny na stronie. Nasi konsultanci ustalą dogodny termin i umówią wizytę ze specjalistą w celu kasacji pojazdu.


Weryfikacja pojazdu

Konsultant zatrudniony w naszej formie podczas rozmowy telefonicznej poprosi o niezbędne dane, na podstawie których będzie mógł przeprowadzić wycenę pojazdu. Pozwoli to na szybkie i sprawne przeprowadzenie transakcji i całego procesu złomowania auta.


Kupno samochodu

W celu zakończenia transakcji wystarczy podpisać niezbędne dokumenty, jednocześnie warto pamiętać, że wszelkie formalności redukujemy do minimum, dzięki czemu gwarantujemy szybką płatność gotówkową do ręki.

złomowanie aut dolnośląskie

Korzyści wynikające ze współpracy z naszym auto szrotem:

  • szybka i sprawna transakcja,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę
  • dostępność 24 godziny na dobę,
  • natychmiastowa wycena.

Złomowanie aut w województwie dolnośląskim jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku, gdy dany samochód nie nadaje się do dalszej eksploatacji i generuje wyłącznie dodatkowe koszty oraz w sytuacji, gdy nie można odzyskać ich sprawności wskutek naprawy lub remontu silnika. Takie rozwiązanie sprawia, że można uniknąć opłacania obowiązkowego ubezpieczenia OC i kosztów prywatnego miejsca postojowego. W naszym auto szrocie zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży motoryzacyjnej, którzy mają wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Dzięki temu chętnie pomożemy w całym procesie złomowania pojazdu. Zapewniamy błyskawiczną realizację transakcji oraz pełne bezpieczeństwo. Świadczy o tym między innymi pozwolenie, które upoważnia nas do realizacji usługi złomowania aut w województwie dolnośląskim. W naszej ofercie znajdziesz także usługę skupu aut, którą dedykujemy właścicielom samochodów w nieco lepszym stanie.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy