Skup ciągników rolniczych

Maszyny rolnicze psują się zdecydowanie łatwiej niż przykładowo samochody miejskie, skutery czy rowery. Wykorzystywane są bowiem na ogół dużo częściej, a zadania przed nimi stawiane także charakteryzuje wyższy poziom trudności. Aby mu zatem sprostać, rolnicy mocno eksploatują swoje traktory, sprawiając tym samym, że po pewnym czasie nie nadają się do dalszego, bezpiecznego korzystania.

Często ich poszczególne podzespoły ulegają zalaniom lub nadpaleniu, dlatego często ostatnią szansę dla farmerów na zarobienie na opisywanych pojazdach stanowi czynny 24h na dobę skup ciągników, prowadzony w uczciwy sposób przez firmę Auto Kurek.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Formularz zgłoszeniowy


  Skup ciągników w Auto Kurek – zyskaj czas i pieniądze!

  Pojazdy wykorzystywane w polu, choć nieustannie ulegają modyfikacjom, których celem jest nadanie im jak największej funkcjonalności oraz odporności na uszkodzenia, wciąż nie są doskonałe i potrafią odmówić posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie. Nierzadko pozornie drobna usterka może spowodować, iż dalsze prowadzenie ciągnika staje się niemożliwe, podobnie jak jego naprawa. Zanim jednak jego właściciel zadecyduje o zakupie nowego, warto by odwiedził nasz skup, dając sobie tym samym szansę na zyskanie znacznej sumy pieniędzy.

  Otrzymanie jej jest możliwe z tego względu, iż Auto Kurek oferuje złomowanie ciągników za gotówkę. Zależnie od stanu pojazdu, proponujemy utylizację wybranych elementów lub wystawienie ich na sprzedaż. Klienci naszego sklepu, który stanowi jedną z gałęzi prowadzonej przez nas działalności, bardzo potrzebują używanych podzespołów, gdyż są one zdecydowanie tańsze od nowych, a przy tym równie wydajne. Nie trzeba więc chyba dalej nikogo przekonywać, że nawet zepsucie się danej maszyny może przynieść sporą korzyść nam oraz innym właścicielom takiego samego traktora.

  skup ciągników
  ciągnik

  Zyskaj więcej miejsca w garażu

  Skup samochodów i innych maszyn pozwala klientowi pozbyć się niepotrzebnego mu pojazdu, które już niebawem może zająć kolejny. Korzystanie z naszych usług szybko umożliwi zatem uzyskać tak bardzo pożądane miejsce w garażu, przy jednoczesnym zyskaniu dodatkowego czasu na zakup np. kolejnego ciągnika.

  Jest on niezwykle przydatny wiosną, latem oraz jesienią, ponieważ to właśnie wtedy trwają w polu różnego rodzaju prace, których wykonanie może okazać się niemożliwe w przypadku nieposiadania traktora. Zdecydowanie bardziej opłaca się zatem przeznaczyć stary ciągnik na skup aut niż liczyć, że w cudowny sposób odzyska swoją dawną sprawność. Zwłaszcza, że proponowane przez Auto Kurek stawki są zdecydowanie wyższe niż w przypadku innych firm.

  Czy warto samodzielnie sprzedać maszynę rolniczą?

  Wiele osób stojąc przed potrzebą wymiany swoich maszyn rolniczych, zastanawia się, czy lepszym wyborem będzie sprzedaż samodzielna, czy też skup ciągników. Oba rozwiązania mają kilka niewątpliwych zalet, lecz także wad, przez które obecnie to skup ciągników siodłowych staje się coraz popularniejszy. Standardowa sprzedaż polega na wystawieniu danej maszyny w kilku podstawowych mediach, takich jak portale ogłoszeniowe czy społecznościowe, podczas gdy skup ciągników działa na zupełnie odwrotnej zasadzie. Wystarczy do nas zadzwonić, ustalić odpowiedni termin przeprowadzenia oględzin pojazdu i podpisać wcześniej przygotowaną umowę – cały proces sprzedaży pojazdu w naszym skupie ciągników siodłowych trwa z reguły nie dłużej niż 1 dzień od chwili pierwszego kontaktu.

  Właścicielom szczególnie wyeksploatowanych pojazdów oferujemy także złomowanie maszyn rolniczych. Proces ten polega na jego zupełnej rozbiórce i odzyskaniu niezbędnych części w celu ich dalszej eksploatacji, jeśli jest to możliwe. Właściciel z kolei otrzymuje pewien ekwiwalent pieniężny za oddany pojazd w wysokości odpowiadającej jego masie. Zapraszamy do kontaktu z naszym skupem i złomowiskiem maszyn rolniczych.