Złomowanie i kasacja samochodów ciężarowych

Jedną ze specjalności firmy Auto Kurek, na której w głównej mierze opiera się cała jej działalność, jest złomowanie i kasacja samochodów ciężarowych. Każdego dnia trafiają do nas największe pojazdy, z różnych przyczyn nie nadają się już do dalszego korzystania z nich. Wielu ich właścicieli oddaje swe maszyny w nasze ręce, ponieważ twierdzą, iż nadszedł już czas wymienić je na nowsze, z mniejszym przebiegiem. Dla nas nie ma jednak znaczenia powód, przez który klient zgłasza się po pomoc w złomowaniu, ponieważ potrafimy dostrzec wartość w każdym aucie, nie tylko ciężarowym. Każdego dnia, przez 24h na dobę, jesteśmy do twojej dyspozycji.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Formularz zgłoszeniowy


  Złomowanie i kasacja aut ciężarowych – dojeżdżamy do klienta

  W zakres usług, które mamy przyjemność zaproponować, wchodzi także m.in. sprzedaż poszczególnych części samochodowych, pochodzących ze zdemontowanych dwuśladowców. Wszystkie podzespoły są w dobrym stanie i gwarantują odpowiednią jakość. Nie jest bowiem powiedziane, że elementy zaczerpnięte z używanych samochodów muszą być wadliwe. Nasze produkty stanowią zaprzeczenie tezy zawartej w poprzednim zdaniu, dlatego wciąż znajdują nowych nabywców.

  Uzyskanie wspomnianych podzespołów jest możliwe dzięki złomowaniu samochodów ciężarowych (oraz innych pojazdów, m.in. ciągników). Auto Kurek już od bardzo dawna zajmuje się pojazdami powypadkowymi oraz tymi, które nie potrafią znaleźć już uznania w oczach właścicieli. Po dokonaniu dokładnego oglądu danej maszyny decydujemy, czy jej elementy nadają się do sprzedaży, czy może pozostaje jedynie utylizacja. W każdym z tych przypadków klient może być jednak pewien, że w grę zawsze wchodzi wyłącznie złomowanie za gotówkę.

  Firma Auto Kurek słynie z tego, że oferuje zdecydowanie większe pieniądze niż tradycyjne skupy złomu, dlatego korzystanie z naszych usług jest szczególnie opłacalne. Zwłaszcza, że często również sami dojeżdżamy do klientów, by nie musieli fatygować się do naszej siedziby osobiście. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy mieszkają dość daleko i nie mogą pozwolić sobie na przyjazd do nas w celu uzgodnienia warunków transakcji.

  kasacja aut ciężarowych
  złomowanie auta ciężarowego

  Indywidualne podejście do klienta

  Odwiedzający nas goście mogą liczyć na uzyskanie fachowych porad z naszej strony. Nie wszyscy wiedzą np. że w przypadku auto nienadającego się do użytku ze względu na poważne uszkodzenia odniesione w wypadku, najlepszym rozwiązaniem dla jego właściciela jest zezłomowanie i kasacja samochodu oraz jego wyrejestrowanie. Proces ten przebiega według wszelkich norm prawnych, dlatego nie ma mowy o nieuczciwym działaniu, które mogłoby stanowić problem w przyszłości.

  Jeżeli więc zależy Ci na bezpiecznym zezłomowaniu swej ciężarówki, zapraszamy do kontaktu. Dla nas nie ma bowiem maszyn zupełnie bezwartościowych. W każdej z nich potrafimy dostrzec coś, na czym możesz zarobić realną gotówkę i przy okazji pozbyć się zbędnego auta. Otrzymywane przez naszych klientów pieniądze są różne, ponieważ do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Możesz być jednak pewien, że na pewno nie będziesz zawiedziony otrzymaną ofertą.

  Prowadzimy także skup samochodów

  Duże samochody dostawcze są szczególnie mile przez nas widziane, ponieważ zapotrzebowanie na ich części wciąż wzrasta. Ty natomiast w razie posiadania tego typu wozu otrzymasz więcej pieniędzy niż w przypadku złomowania mniejszych maszyn, ponieważ w tym przypadku wielkość ma akurat duże znaczenie. Krótko mówiąc – im pokaźniejszy gabarytowo pojazd, tym lepiej dla ciebie.

  Zachęcamy zatem do zapoznania się ze stroną internetową firmy Auto Kurek, oferującej m.in. złomowanie samochodów ciężarowych, a także skup aut. Wiemy, jak czynić to z najwyższą starannością i w pełni profesjonalnie, o czym świadczy fakt, iż trafiają do nas dwuśladowce z najdalszych zakątków Polski, a nierzadko również z zagranicy. Jeżeli chcesz poszerzyć krąg usatysfakcjonowanych klientów naszego przedsiębiorstwa, zapoznaj się ze szczegółami oferty.