Złomowanie aut Małopolskie - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut w Małopolsce jest dla naszej firmy codziennością, dlatego dopracowaliśmy całą naszą ofertę do perfekcji i możemy proponować najlepsze rozwiązania na całym rynku. Na nasz auto szrot przyjmujemy zarówno auta znakomicie utrzymane, jak i egzemplarze wyeksploatowane oraz powypadkowe. Oferujemy za nie kwotę zależną od wagi, którą zawsze wypłacamy w formie gotówki do ręki.

Auto szrot małopolskie – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Możesz u nas zezłomować każdy samochód w ciągu kilku godzin. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu możemy umówić się także w miejscu wybranym przez klienta, gdy np. samochód jest całkowicie niesprawny lub niebezpieczny na ulicy. Pracujemy i pomagamy telefonicznie oraz mailowo przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniając najlepsze warunki współpracy w całej Małopolsce.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut małopolskie Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z naszych usług dotyczących złomowania aut w Małopolsce, wystarczy skontaktować się z nami poprzez infolinię lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Nasi konsultanci są dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu każdy klient może to zrobić w dogodnym dla siebie momencie.


Weryfikacja pojazdu

Telefonicznie lub online ustalamy wspólnie termin weryfikacji pojazdu przeznaczonego do kasacji. Podczas oględzin dokonujemy ważenia samochodu, co pozwala nam ustalić ostateczną cenę. W tym kroku niezbędne jest również przedstawienie nam wszystkich informacji na temat pojazdu, a także kompletnej dokumentacji.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem podczas korzystania z usług kasacji aut w Małopolsce jest podpisanie stosownej umowy i unieważnienie dowodu rejestracyjnego, a następnie w ciągu 30 dni udanie się do najbliższego Wydziału Komunikacji w celu zgłoszenia odpowiedniego wniosku, do którego należy załączyć dokumenty otrzymane od nas. Po dokonaniu wszelkich formalności przekazujemy ustaloną wcześniej należność w formie gotówkowej.

złomowanie aut małopolskie

Dlaczego warto zdecydować się na złomowanie aut w Małopolsce w firmie Auto Kurek?

W naszej kasacji aut pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy z chęcią udzielą wszelkich informacji na temat naszych usług telefonicznie oraz mailowo. Podczas wieloletniej obecności na rynku stworzyliśmy w auto kasacji w Małopolsce i okolicach Auto Kurek między innymi system dojazdu do klienta. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zezłomować także auto, którego nie jesteś w stanie dostarczyć do naszego punktu bez holu lub lawety. Ponadto zawsze należność wynikającą z kasacji auta wypłacamy w formie gotówki do ręki (rzadziej przelewem bankowym na wyraźne życzenie klienta), a także podpisujemy przejrzyste i proste oraz w pełni bezpieczne umowy. Warto również zauważyć, że pracujemy w trybie 24-godzinnym i jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji praktycznie przez całą dobę.

Złomowanie aut woj. małopolskie

Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy