Skup naczep

Podróżujące po całej Europie ciężarówki i przymocowane do nich naczepy mogą dość szybko ulec zużyciu. W przypadku transportu wyjątkowo delikatnych towarów, obowiązkiem każdego właściciela firmy przewozowej jest zatem zadbać o warunki, w których ładunek zostanie dostarczony odbiorcy. Wszystkie samochody powinny ciągnąć za sobą wyłącznie w pełni przygotowane do tego naczepy.

Pozostałe zaś, by móc na nich zyskać, warto powierzyć firmie Auto Kurek, prowadzącej już od wielu lat przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę skup aut i innych artykułów za gotówkę, którą klient otrzymuje od razu po odebraniu od niego pojazdu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Formularz zgłoszeniowy


  Skup naczep – zarabiaj dzięki Auto Kurek

  Naszą główną zaletą jest przede wszystkim działanie w myśl zasady, głoszącej, że każdy samochód posiada pewną wartość. Staramy się więc ze wszystkich sił odnajdywać ją, co niekiedy bywa trudne, gdyż trafiają do nas dwuśladowce zarówno w gorszym, jak i lepszym stanie. Dużo podzespołów używanych maszyn nadaje się jednak do dalszej pracy, dlatego chętnie odkupujemy je od ich właścicieli, oferując następnie posiadaczom takich samych modeli, co sprawia, że na naszej działalności korzystają wszyscy.

  Auto Kurek prowadzi także skup naczep ciężarowych, dając tym samym możliwość zarobienia na tych, które nie powinny lub wręcz nie mogą już – z różnych powodów – być wykorzystywane w transporcie, gdyż mogłoby to grozić kierowcy samochodu, a także innym uczestnikom ruchu drogowego. Nie ma dla nas znaczenia, jakie gabaryty posiada dany artykuł, gdyż interesują nas dosłownie wszystkie. Po ich wnikliwej analizie decydujemy, czy lepiej byłoby poddać je utylizacji, czy może potraktować w inny sposób.

  Skup samochodów stanowi coraz bardziej popularne źródło dochodów dla osób, które chcą pozbyć się swego auta lub akcesoriów przeznaczonych do niego. Nikogo nie powinno to dziwić, gdyż powszechnie wiadomo, że zdecydowanie lepiej jest zyskać na nieużywanym czterokołowcu, oddając go przedsiębiorstwom zainteresowanym jego pozyskaniem, niż przechowywać w garażu narażając tym samym na dalsze niszczenie.

  skup naczep
  skup naczep ciężarowych

  Skontaktuj się z nami już dziś!

  Jeżeli więc i Ty także należysz do grona osób praktycznych, skorzystaj z naszych usług i pozbądź się zbędnego balastu, który chętnie przyjmiemy pod własne skrzydła w zamian za gotówkę. Nieważne w jakim stanie znajduje się Twoja naczepa, na pewno zechcemy ją od Ciebie odkupić i wykorzystać we właściwy sposób. Skontaktuj się z nami dowolnej chwili.

  Prężnie rozwijająca się branża transportowa stawia przed właścicielami firm konieczność ciągłego unowocześniania taboru. Stary, zużyty sprzęt często zajmuje cenne miejsce na terenie przedsiębiorstwa. Dlatego firma Auto-Kurek oferuje usługi skupu naczep ciężarowych na bardzo korzystnych dla klienta warunkach. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybką realizację oraz zapłatę w formie gotówki od 300 do nawet 200 000 złotych.

  Całodobowy skup naczep ciężarowych

  Auto Kurek prowadzi skup naczep ciężarowych przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Chętnie odkupimy modele uszkodzone oraz w złym stanie technicznym, które następnie przeznaczamy do naprawy, utylizacji lub demontażu na części. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. W razie potrzeby dojedziemy na miejsce i odbierzemy naczepę własnym środkiem transportu zupełnie za darmo. Jeśli chcesz pozbyć się starej naczepy, zapraszamy do kontaktu.