Skup autobusów

Korzystając z usług firm takich, jak Auto Kurek, których zadaniem jest gromadzenie wszelkiego rodzaju samochodów, klient może zarobić najwięcej, powierzając w nasze ręce pojazdy o ponadprzeciętnej wielkości. Prowadzony przez nas 24h na dobę skup autobusów stanowi zatem świetną okazję na pozbycie się niepotrzebnych bądź niezdolnych do korzystania z nich maszyn, a co za tym idzie – także podreperowanie budżetu domowego.

Jeżeli więc posiadasz auto przeznaczone do transportu dużej liczby pasażerów i chcesz się go pozbyć, skontaktuj się z nami o dowolnej porze dnia lub nocy. Nasza firma funkcjonuje bowiem siedem dni w tygodniu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Formularz zgłoszeniowy


  Skup autobusów – indywidualne podejście do klienta

  Interesują nas dosłownie wszystkie samochody. Niezależnie od marki, liczby przebytych kilometrów czy charakteru uszkodzeń. Jeśli te ostatnie nigdy nie wystąpiły, a właściciel mimo to pragnie przekazać nam swój pojazd, również przyjmiemy go z otwartymi ramionami. Nasz skup starych autobusów charakteryzuje się tym, że absolutnie wszyscy mogą – oczywiście za gotówkę – przekazać je nam. My natomiast będziemy wiedzieli najlepiej, co z nimi dalej począć – zutylizować czy może rozebrać na części i te w najlepszym stanie przeznaczyć do sprzedaży.

  Do tej pory odkupiliśmy już tysiące używanych maszyn, których posiadacze – z różnych przyczyn – nie zamierzali dalej nimi podróżować. Nie stanowi dla nas problemu przygotowanie wyceny danego samochodu, a każdą z nich wykonujemy indywidualnie, dając tym samym swoim klientom szansę na zarobienie jak najwięcej pieniędzy. Skup autobusów używanych niesie za sobą możliwość pozyskania dużej gotówki, gdyż, jak wiadomo, są to czterokołowce o dużych gabarytach, co zawsze działa na korzyść sprzedającego, który zyskuje okazję zainwestowania uzyskanych środków w zakup nowszego modelu.

  skup autobusów
  skup autokarów

  Podwójna korzyść

  Korzystanie z usług firmy Auto Kurek jest zatem podwójnie opłacalne, ponieważ klient może nie tylko pozbyć się zbędnego balastu w postaci niepotrzebnego (bądź niezdolnego do jazdy) autobusu, ale też otrzymanie zwrotu części środków, które dawniej musiał przeznaczyć na jego nabycie. Dzięki naszym usługom pozornie niemająca żadnej wartości maszyna, pozwala wyraźnie zwiększyć grubość portfela jej posiadacza. By tak się właśnie stało, wystarczy umożliwić nam obejrzenie pojazdu i odczekać chwilę, aż przeanalizujemy dokładnie jego stan i zaproponujemy cenę za pozyskanie go.

  Auto Kurek nie jest nazwą skupiska złomu, jak mogłoby się wydawać po zapoznaniu się z krótkim opisem naszej działalności, ponieważ świadczymy także inne usługi, a jedną z nich stanowi dystrybucja części samochodowych. Skup samochodów to zatem idealne rozwiązanie także dla tych osób, których pojazdy nie nadają się już do użytku, ale wiele ich części wciąż wykazuje wysoką funkcjonalność i mogą być one wykorzystane w innych wozach. Warto przy tym zaznaczyć, iż prowadzimy swój interes w pełni legalnie, wykazując przy tym pełen profesjonalizm.

  Podjęcie współpracy z nami jest szczególnie opłacalne z tego względu, iż proponujemy znacznie wyższe stawki za złomowanie dwuśladów niż inne punkty również się tym zajmujące. Skup aut przez nas prowadzony odwiedzają więc kolejni klienci, opuszczając go z uśmiechem na ustach i wdzięcznością za zajęcie się niepotrzebnymi im już maszynami, które zaliczyć można do środków transportu. Jeżeli chcesz zatem do nich dołączyć, zachęcamy do kontaktu z firmą Auto Kurek i pokazania nam własnych autobusów. Czekamy z atrakcyjną ofertą, która z pewnością przyniesie Ci wiele korzyści.