Skup aut Podkarpackie - skup samochodów używanych

Nasz skup samochodów używanych na Podkarpaciu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób zainteresowanych szybką i bezproblemową sprzedażą własnego auta. Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym i wizualnym, oferując za nie odpowiednią cenę w zakresie od 300 do 200 000 zł. W naszym skupie aut w województwie podkarpackim możesz sprzedać także auta specjalistyczne, takie jak ciężarówki lub auta sportowe i terenowe.

Skup samochodów w woj. podkarpackim tylko z Auto-Kurek

Nasz skup pojazdów jest jednym z najpopularniejszych w całym regionie, dzięki czemu zapewniamy zdecydowanie najlepsze warunki współpracy. Pracujemy w trybie 24-godzinnym, zapewniając możliwość sprzedaży auta naszej firmie praktycznie o każdej porze po wcześniejszym umówieniu się. Dysponujemy także własnym transportem, dzięki czemu możemy dokonać zakupu auta w miejscu wybranym przez klienta.

Kontakt telefoniczny

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem, który jest niezbędny do skorzystania z usług naszego skupu aut na Podkarpaciu, jest skontaktowanie się z pracownikami zatrudnionymi w Auto Kurek. Podczas rozmowy z konsultantem należy ustalić termin oględzin samochodu oraz przedstawić jak najwięcej szczegółów dotyczących pojazdu. Można to zrobić telefonicznie za pośrednictwem infolinii, e-mailowo lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie WWW.


Weryfikacja pojazdu

Oględziny pojazdu przebiegają zawsze szybko i sprawnie, gdyż dokonuje ich doświadczony pracownik, który od lat specjalizuje się w weryfikacji pojazdów. Na tym etapie sprawdza stan techniczny, kontroluje wszystkie układy i podzespoły, a także zwraca uwagę na istotne szczegóły, które mogłyby mieć wpływ na ostateczną wycenę. Nie doszukujemy się wad na siłę, dlatego proponowana cena zawsze jest adekwatna do stanu pojazdu.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem transakcji jest zaakceptowanie proponowanej ceny oraz podpisanie stosownych dokumentów. Wśród nich najważniejsza jest umowa kupna-sprzedaży, na podstawie której następuje przeniesienie prawa własności samochodu na naszą firmę Auto Kurek. Po dopełnieniu wszelkich formalności gotówka zostaje przekazana klientowi do ręki lub na życzenie na konto bankowe w formie przelewu.

Dlaczego warto skorzystać ze skupu aut Auto Kurek w podkarpackim?

Nasz skup aut w woj. podkarpackim i okolicach jest jednym z najpopularniejszych na rynku. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów w branży, którzy z chęcią udzielą wszelkich informacji na temat wszystkich oferowanych przez nas usług. Dzięki temu w skupie aut za gotówkę Auto Kurek postawiliśmy między innymi na stuprocentowe bezpieczeństwo każdej transakcji. Należność zawsze wypłacamy w formie gotówki, na życzenie klienta również przelewem bankowym, a umowy kupna-sprzedaży są przejrzyste i bardzo proste. Ponadto wśród usług realizowanych przez nasz skup aut na Podkarpaciu znajduje się także złom, w którym możesz dokonać kasacji swojego pojazdu.

Skup aut woj. podkarpackie

Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627