Skup aut Mazowieckie - skup samochodów używanych

Chcąc sprzedać w krótkim czasie swój samochód, by dostać gotówkę lub też przelew od ręki, warto zainteresować się skupem aut w mazowieckim. Jest to jedyne miejsce, w którym błyskawicznie można pozbyć się swojego samochodu, niezależnie od stanu, w jakim się on znajduje, co dla wielu osób jest kwestią niezwykle istotną.

Skup samochodów Auto Kurek – obsługujemy również woj. mazowieckie

Warto również wiedzieć, że w trosce o zadowolenie naszych Klientów oferujemy możliwość dojazdu w wyznaczone przez Państwa miejsce, co jest niezwykle wygodne. Skup aut Auto Kurek obsługujemy m.in. klientów zamieszkujących mazowieckie.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek woj. mazowieckie - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Podstawowym etapem jest kontakt z naszym przedsiębiorstwem – telefoniczny (bezpośrednie numery to – 692 443 443 i 660 637 702) bądź za pośrednictwem przygotowanego przez naszą firmę formularza online znajdującego się na stronie www. Wtedy nasz konsultant uzgodni z Państwem termin, w którym dojdzie do wyceny pojazdu, który chcą Państwo sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

W kolejnym korku przeprowadzamy oględziny auta – przysyłamy pod wyznaczony adres jednego z naszych rzeczoznawców, który dokonuje oględzin auta i wycenia go, biorąc pod uwagę markę, stan techniczny oraz rocznik.


Kupno samochodu

Ostatni etap to przeniesienie prawa własności pojazdu – cała procedura przebiega skutecznie i bez zbędnych formalności. Po zatwierdzeniu podstawowych dokumentów wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego powinniście wybrać nasze usługi? Zapewniamy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • uczciwa wycena auta,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez kontrahenta adres,
  • odbiór samochodu własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę pieniędzy za samochód,
  • kupujemy każdy samochód (bez względu na markę i ich stan techniczny).
  skup aut mazowieckie

  Skup aut mazowieckie a popularne komisy – jakie są różnice?

  Czasami zdarza się, że skup aut mylony jest z komisami. Warto więc wiedzieć, że zasada działania obu tego typu firm różni się od siebie, dlatego też nie można stawiać między nimi znaku równości. Przede wszystkim skup samochodów gwarantuje natychmiastową sprzedaż samochodu oraz otrzymanie należności jeszcze tego samego dnia. Natomiast w przypadku komisu, właściciel zostawia w nim swój samochód, który prędzej czy później nabywany jest przez klienta, który wykorzystuje komis, jako pośrednika. Skup natomiast nie pełni funkcji pośrednika, a sam płaci za oddawane przez Państwa auto. Jest to więc oszczędność czasu oraz gwarancja błyskawicznego otrzymania należności.

  Warto również wiedzieć, że każdy mieszkaniec województwa mazowieckiego, który zdecyduje się skorzystać z usług naszego skupu aut, może liczyć na różnego rodzaju dodatkowe usługi. Jedną z nich jest wspomniana już wcześniej możliwość dojazdu we wskazane przez Państwa miejsce. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas na dojazdy oraz ewentualną konieczność stania w korkach. Co więcej, bardzo chętnie skupujemy niemalże każde auto, niezależnie od jego stanu. Interesują nas zarówno samochody osobowe, terenowe, jak i dostawcze.

  Skup aut w mazowieckim – dlaczego to się opłaca?

  Kiedy warto skorzystać ze skupu aut? Istnieją takie sytuacje, kiedy sprzedaż samochodu za gotówkę w skupie jest najlepszą i najbardziej opłacalną opcją. Są to sytuacje, w których dana osoba znajduje się w nagłej potrzebie, w której w krótkim czasie musi pozyskać pieniądze. W przypadku skupu otrzymuje ona pewność, że sprzedaż będzie błyskawiczna. To także doskonałe rozwiązanie w przypadku samochodów starszych, które mogłoby być trudno sprzedać za pośrednictwem aukcji internetowych lecz nie tylko. Jeżeli więc zainteresowała Państwa nasza propozycja, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Oferujemy szybki czas dojazdu oraz atrakcyjne, niezaniżone ceny.

  Skup aut woj. mazowieckie

  Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627