Skup aut Gostynin - skup samochodów używanych

Skup auto 24h Auto Kurek to firma, która działa na terenie całej Polski, oferując swoim klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Dokonujemy szczegółowych oględzin samochodu, dzięki czemu możemy zaproponować atrakcyjną cenę, która nie będzie w żaden sposób zaniżona i tym samym niekorzystna dla klienta.

Skup samochodów Gostynin- Auto Kurek

Ponadto warto wiedzieć, że przyjmujemy auta wyprodukowane od 1960 roku do 2014 roku i w zależności od stanu samochodu oferujemy za nie od 300 zł, aż do 200 000 zł. Skupujemy pojazdy osobowe, ciężarowe i terenowe, dzięki czemu nasz skup aut Gostynin i okolice umożliwia zbycie praktycznie każdego modelu samochodu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Ostrołęka - zadzwoń 692 443 443

Poznaj etapy współpracy


Kontakt telefoniczny

W celu podjęcia z nami współpracy wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta, w którym pracownicy są dostępni przez 24 godziny przez 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 . W rozmowie warto przekazać nam wszelkie szczegóły dotyczące pojazdu, które można również przekazać nam drogą e-mailową bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Oględziny auta

Następnie nasz pracownik przyjedzie na oględziny samochodu w umówionym terminie, który jest dogodny dla klienta. Podczas szczegółowej inspekcji bierzemy pod uwagę każdy detal, dzięki czemu możemy zaoferować atrakcyjną cenę w każdym przypadku.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest podpisanie umowy kupnie-sprzedaży i tym samym przekazania nam praw własności pojazdu. Cała obsługa leży po naszej stronie, dzięki czemu klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z pozostałymi formalnościami. Po podpisaniu umowy i zaakceptowaniu warunków transakcji przekazujemy gotówkę do ręki lub przelewem na rachunek bankowy.

Formularz zgłoszeniowy


  Czym się wyróżniamy na tle konkurencji?

  • terminowość,
  • rozsądna i uczciwa wycena,
  • niewielka ilość formalności,
  • bezpieczeństwo transakcji,
  • kontakt 24/7,
  • profesjonalną pomoc na każdym etapie transakcji,
  • wieloletnie doświadczenie w branży,
  • szerokie grono zadowolonych klientów.
  skup aut gostynin

  Dlaczego warto wybrać skup aut Gostynin za gotówkę?

  Wiele osób zastanawia się czy warto wybrać skup aut Gostynin za gotówkę czy lepiej zdecydować się na zamieszczenie ogłoszenia na portalach motoryzacyjnych. Otóż skorzystanie z naszych usług ma same plusy i jest znacznie korzystniejszym rozwiązaniem w dosłownie każdym przypadku, gdyż nie wybrzydzamy i oferujemy najwyższą cenę w porównaniu do niezdecydowanych klientów, którzy często szukają sposobów na obniżenie ostatecznej kwoty i tym samym narażenie sprzedawcy na straty finansowe. Z nami skupowanie samochodów używanych za gotówkę jest bardziej opłacalne, szybsze i bezpieczniejsze, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

  Skup aut Gostynin i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627