Skup samochodów za gotówkę Grójec

Skup aut Grójec Auto Kurek to jedna z największych firm w Polsce prowadzących skupowanie samochodów używanych w Grójcu. Jako marka godna zaufania oferujemy między innymi indywidualne podejście, błyskawiczną obsługę i bardzo dobrą cenę kupowanych samochodów. Podczas wyceny bierzemy bowiem pod uwagę nie tylko złe strony pojazdu, lecz także zalety, które powinny mieć odzwierciedlenie w oferowanej przez nas cenie. Właśnie dlatego auto skup 24h Auto Kurek to znakomita alternatywa do tradycyjnych czasopism branżowych czy portali aukcyjnych. Skupujemy auta w każdym stanie, od modeli wyeksploatowanych i zużytych, aż po warianty w stanie perfekcyjnym. Przyjmujemy auta wyprodukowane między 1960 a 2014 rokiem i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł.

kontakt telefoniczny

Przebieg skupu aut w Grójcu Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Proces odkupu pojazdu przez naszą firmę rozpoczyna się już w dniu skontaktowania się z naszą firmą, co można wykonać na trzy, różne sposoby. Pierwszym jest rozmowa telefoniczna pod numerem 660 637 702 lub 692 443 443, w trakcie której można uzgodnić wszelkie szczegóły i ustalić sprzedaż samochodu, można także zapytać o różne kwestie bez jakichkolwiek zobowiązań. Drugą formą kontaktu jest wysłanie do nas wiadomości e-mail, zaś trzecią – skorzystanie z wygodnego w obsłudze formularza kontaktowego.


Oględziny auta

W kolejnym etapie nasz pracownik podczas osobistych oględzin oceni stan pojazdu, biorąc pod uwagę zarówno zalety jak i wady, po czym dokona oceny dokumentów i ich legalności. Pracownik przeprowadzi rzeczową wycenę na podstawie takich informacji jak zużycie i wyeksploatowanie części mechanicznych czy stanu ogólnego auta. Oferujemy bardzo atrakcyjną cenę za każde auto.


Kupno samochodu

Finalną częścią transakcji jest podpisanie umowy i wypłata należnej gotówki. Niezbędne będą wówczas takie dokumenty jak dowód osobisty, dowód rejestracyjny czy karta pojazdu, jak i czasami w szczególnych przypadkach kilka innych. Gotówkę wypłacamy osobiście “do ręki” lub błyskawicznym przelewem bankowym.

Poznaj nasze główne zalety

  • indywidualne podejście do każdego klienta
  • uczciwe ceny skupowanych pojazdów
  • zmniejszenie ilości formalności
  • darmowa obsługa, łącznie z dojazdem oraz załadunkiem pojazdu
  • dostępność 24h/dobę 7 dni w tygodniu
  • bezpieczna transakcja dzięki wieloletniej obecności naszej firmy na rynku
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Skup samochodów osobowych w Grójcu Auto Kurek – gwarancja jakości

Skup aut Grójec za gotówkę Auto Kurek to firma godna zaufania i wiedzą o tym tysiące zadowolonych klientów obsłużonych do tej pory. Wszyscy docenili między innymi łatwość sprzedaży danego auta. Decydując się na sprzedaż auta prywatnie, musimy nastawić się na długotrwałe poszukiwanie odpowiedniego kupca spośród wielu zainteresowanych jedynie jego obejrzeniem, nie zaś prawdziwym zakupem. Skup aut Grójec i okolice Auto Kurek to gwarancja praktycznie natychmiastowej sprzedaży auta niezależnie od jego stanu, wyglądu zewnętrznego czy kompletności. Dlatego już dziś zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą i uzgodnienia dogodnego terminu odsprzedaży.

Jakie auta skupujemy?

W skupie aut Elbląg za gotówkę Auto Kurek kupujemy praktycznie każdy samochód wyprodukowany w przedziale od 1960 roku do 2014 roku, przy czym oferujemy za każdy od 300 zł do 200 000 zł (zależnie od indywidualnej wyceny). Przyjmujemy także samochody ciężarowe i inne środki transportu, np. auta dostawcze i terenowe, a także auta w każdym stanie technicznym – od modeli zadbanych i kolekcjonerskich, aż po egzemplarze przeznaczone na demontaż wskutek wyeksploatowania. W naszej firmie Auto Kurek oferujemy skupowanie samochodów używanych w Elblągu także powypadkowych z rozległymi uszkodzeniami, które nie nadają się do dalszej naprawy i użytkowania. Zapraszamy do Auto Kurek – auto skupu 24h, w którym stawiamy na jakość, nie zaś na ilość. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu ustalenia szczegółów. Uniknij problemów związanych z prywatną sprzedażą. Powierz ją nam, specjalistom z tej branży.

auta używane skupujemy za gotówkę

Formularz zgłoszeniowy