Skup aut Gąbin

Profesjonalny skup aut w Gąbinie to miejsce, w który bardzo korzystnie sprzedasz każdy samochód. Przyjmujemy auta sprawne i uszkodzone. Zapraszamy właścicieli samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, terenowych i sportowych. Chętnie skupujemy autobusy i ciągniki rolnicze. Prowadzimy skup aut za gotówkę od 300 do 200 000 złotych. Oferujemy najlepsze warunki, a nasz cennik skupu aut jest bezkonkurencyjny.

Auto skup 24h w Gąbinie

Firma Auto-Kurek działa nieprzerwanie od 1996 roku. Doświadczenie i wiedza zebrane na przestrzeni lat pozwoliły nam do perfekcji opanować przebieg transakcji. Zapewniamy minimum formalności i sprawną obsługę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy bezpłatny dojazd i odbiór samochodu w Gąbinie i okolicach. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja w Auto-Kurek?


Kontakt telefoniczny

Sprzedaż samochodu w skupie aut w Gąbinie zaczyna się od kontaktu telefonicznego lub online za pomocą formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej. Zadzwoń do nas pod numery: 692 443 443 lub 660 637 702, by ustalić najbliższy termin wizyty naszego specjalisty, który przeprowadzi oględziny Twojego pojazdu.


Oględziny pojazdu

W ustalonym terminie wizyty nasz pracownik dokona szczegółowej analizy i oceny Twojego samochodu. Zwracamy uwagę przede wszystkim na jego zalety. Nasz specjalista sprawdzi stan techniczny i wizualny. Ocenie podlega także marka, rocznik, przebieg oraz wyposażenie.


Kupno samochodu

Po przeprowadzeniu oględzin dokonujemy rzetelnej wyceny. Jeśli zaproponowana kwota będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, przystąpimy do kolejnego etapu naszej współpracy, czyli podpisania umowy oraz przekazania ustalonej kwoty w gotówce lub przelewem na konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Gąbin

  Dlaczego warto wybrać naszą firmę? Oto najważniejsze powody:

  • Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta
  • uczciwość i rzetelność podczas dokonywania wyceny
  • bezpłatny dojazd do klienta i odbiór pojazdu własnym środkiem transportu
  • jesteśmy do dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę
  • oferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy i natychmiastową wypłatę

  Skup samochodów używanych Gąbin – Auto-Kurek

  Skup aut Gąbin to najlepszy sposób na uzyskanie sporej sumy gotówki w ciągu jednego dnia. Nasze doświadczenie i wiedza daje gwarancję pełnego zadowolenia każdemu klientowi. Specjalizujemy się w skupowaniu samochodów uszkodzonych i powypadkowych, jednak trafiają do nas także całkowicie sprawne pojazdy. Dbamy o to, by każda transakcja przebiegała szybko i bezproblemowo. Zapewniamy minimum formalności. Jedyne czego będziesz potrzebował to dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu, jeśli występuje. Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży auta, zapraszamy do firmy Auto-Kurek codziennie. Prowadzimy także złomowanie aut w Gąbinie. Jest to najlepsze rozwiązanie dla właścicieli samochodów starych i poważnie uszkodzonych. Pozyskujemy z nich części, które mogą z powodzeniem służyć jeszcze przez długi czas.

  Skup aut Gąbin i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627