Skup aut Nowy Dwór Mazowiecki - skup samochodów używanych

Dziś samochód jest niemal w każdym gospodarstwie domowym. Ułatwia poruszanie się i codzienne obowiązki. Dawniej jeżdżono autem do momentu całkowitej eksploatacji, dziś samochody zmieniają się częściej, zatem i miejsce w garażu przyda się na godnego następcę. Firma Auto Kurek zajmuje się skupem aut na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego i stale rozwija ofertę, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Skup samochodów Nowy Dwór Mazowiecki – Auto Kurek

Oferując konkurencyjne ceny i wysoki poziom usług, gwarantuje najwyższe standardy, dzięki czemu klienci wybierają punkt skupu, a nie inne formy pozbycia się auta, które w większości przypadków są czasochłonnymi lub nielegalnymi działaniami.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Nowy Dwór Mazowiecki - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu samochodów rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (czekamy na Państwa pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 i 660 637 702 ) bądź poprzez formularz internetowy (znajduje się na firmowej stronie internetowej). W ten sposób specjalista naszej firmy będzie mógł zaproponować Państwu datę spotkania, na którym odbędzie się wycena sprzedawanego auta. Spotkanie jest darmowe.


Oględziny auta

Później przeprowadzamy oględziny auta – przysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych specjalistów, który wykonuje oględziny samochodu i wycenia go, biorąc pod uwagę markę, stan techniczny oraz rocznik.


Kupno samochodu

Ostateczny etap to kupno auta – cała procedura przebiega szybko i bez niepotrzebnych formalności. Po zatwierdzeniu niezbędnych dokumentów wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Zapewniamy:

  • bezpośrednie podejście do każdego klienta,
  • wiarygodna wycena samochodu,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod określony przez klienta adres,
  • odbiór pojazdu własnym transportem,
  • szybką wypłatę pieniędzy za pojazd,
  • skupujemy każde auto (bez względu na stan techniczny i markę).
  skup aut Nowy Dwór Mazowiecki

  Dlaczego warto korzystać ze skupu aut w Nowym Dworze Mazowieckim za gotówkę?

  Skup aut to usługa niezwykle atrakcyjna pod wieloma względami. Kierowcy, którzy chcą pozbyć się swojego dotychczasowego auta mają zapewnione szereg udogodnień ze strony obsługi firmy. Od finalizacji transakcji wygodną formą zapłaty do bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Ze specjalistami z Auto Kurek nie ma powodów do obaw. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie pod względem podejścia do klienta, jego obsługi oraz wyceny. Zajmujemy się skupem aut różnego typu. Zależy nam nie tylko na markach premium, ale i klasie średniej, a nawet samochodach z poprzedniej dekady.

  skup aut Nowy Dwór Mazowiecki
  Nasza firma zajmuje się skupem aut o różnych gabarytach. Punktem wyjścia jest dla nas stan techniczny oraz masa pojazdu. Podobnie jak przy złomowaniu, tak i w przypadku skupu samochodów osobowych w Nowym Dworze Mazowieckim bierzemy pod uwagę wartości jednostki wagi i na tej podstawie ustalamy cenę. Jesteśmy otwarci na skup aut serwisowanych, używanych, uszkodzonych i tych, które są zadbane. Nasza oferta jest niezwykle elastyczna, dlatego jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających.Auto Kurek zajmuje się skupem aut za gotówkę, jednakże nie ograniczamy swojej działalności. Nasze usługi oferujemy również w innych województwach. Ponadto bez problemu dojedziemy po auto w miejsce podane przez klienta. Zależy nam na satysfakcji z finalizacji transakcji, dlatego oferujemy bezpieczny przewóz auta oraz indywidualnie ustalany cennik. Działamy na rynku od lat, a z naszych usług klienci mogą korzystać przez całą dobę.

  Skup aut Nowy Dwór Mazowiecki i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627