Skup Aut Nowy Dwór Mazowiecki

Dziś samochód jest niemal w każdym gospodarstwie domowym. Ułatwia poruszanie się i codzienne obowiązki. Dawniej jeżdżono autem do momentu całkowitej eksploatacji, dziś samochody zmieniają się częściej, zatem i miejsce w garażu przyda się na godnego następcę. Firma Auto Kurek zajmuje się skupem aut na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego i stale rozwija ofertę, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferując konkurencyjne ceny i wysoki poziom usług, gwarantuje najwyższe standardy, dzięki czemu klienci wybierają punkt skupu, a nie inne formy pozbycia się auta, które w większości przypadków są czasochłonnymi lub nielegalnymi działaniami.

Skup Aut Nowy Dwór Mazowiecki

kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu samochodów rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (czekamy na Państwa pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 i 660 637 702 ) bądź poprzez formularz internetowy (znajduje się na firmowej stronie internetowej). W ten sposób specjalista naszej firmy będzie mógł zaproponować Państwu datę spotkania, na którym odbędzie się wycena sprzedawanego auta. Spotkanie jest darmowe.


Oględziny auta

Później przeprowadzamy oględziny auta – przysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych specjalistów, który wykonuje oględziny samochodu i wycenia go, biorąc pod uwagę markę, stan techniczny oraz rocznik.


Kupno samochodu

Ostateczny etap to kupno auta – cała procedura przebiega szybko i bez niepotrzebnych formalności. Po zatwierdzeniu niezbędnych dokumentów wypłacamy pieniądze.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Zapewniamy:

  • bezpośrednie podejście do każdego klienta,
  • wiarygodna wycena samochodu,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod określony przez klienta adres,
  • odbiór pojazdu własnym transportem,
  • szybką wypłatę pieniędzy za pojazd,
  • skupujemy każde auto (bez względu na stan techniczny i markę).

szare stare auto

Dlaczego warto korzystać ze skupu aut w Nowym Dworze Mazowieckim za gotówkę?

Skup aut to usługa niezwykle atrakcyjna pod wieloma względami. Kierowcy, którzy chcą pozbyć się swojego dotychczasowego auta mają zapewnione szereg udogodnień ze strony obsługi firmy. Od finalizacji transakcji wygodną formą zapłaty do bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Ze specjalistami z Auto Kurek nie ma powodów do obaw. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie pod względem podejścia do klienta, jego obsługi oraz wyceny. Zajmujemy się skupem aut różnego typu. Zależy nam nie tylko na markach premium, ale i klasie średniej, a nawet samochodach z poprzedniej dekady.

Nasza firma zajmuje się skupem aut o różnych gabarytach. Punktem wyjścia jest dla nas stan techniczny oraz masa pojazdu. Podobnie jak przy złomowaniu, tak i w przypadku skupu samochodów osobowych w Nowym Dworze Mazowieckim bierzemy pod uwagę wartości jednostki wagi i na tej podstawie ustalamy cenę. Jesteśmy otwarci na skup aut serwisowanych, używanych, uszkodzonych i tych, które są zadbane. Nasza oferta jest niezwykle elastyczna, dlatego jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających.Auto Kurek zajmuje się skupem aut za gotówkę, jednakże nie ograniczamy swojej działalności. Nasze usługi oferujemy również w innych województwach. Ponadto bez problemu dojedziemy po auto w miejsce podane przez klienta. Zależy nam na satysfakcji z finalizacji transakcji, dlatego oferujemy bezpieczny przewóz auta oraz indywidualnie ustalany cennik. Działamy na rynku od lat, a z naszych usług klienci mogą korzystać przez całą dobę.

Formularz zgłoszeniowy