Skup samochodów za gotówkę Płońsk

Nasza firma Auto Kurek prowadzi między innymi skup aut w Płońsku, który charakteryzuje się bezpieczną transakcją, błyskawiczną obsługą i indywidualnym podejściem w stronę zbywcy danego pojazdu. Skupujemy auta o wartości od 300 zł do 200 000 zł z roczników od 1960 do 2014 roku. Dokonujemy szczegółowych oględzin, które mają spowodować, że proponowana przez nas cena będzie uczciwa i dobrze oceni faktyczny stan danego samochodu. Co więcej, skupowanie samochodów używanych Płońsk Auto Kurek jest także bezpieczne, gdyż pomagamy w papirologii i wypłacamy zapłatę natychmiast w dniu zawarcia transakcji zarówno w przypadku gotówki, jak i błyskawicznego przelewu bankowego. Zachęcamy do zapoznania się z wszelkimi szczegółami skupu aut w Płońsku i okolicach.

kontakt telefoniczny

Proces sprzedaży auta w firmie Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Wszystko zaczyna się od kontaktu z naszą firmą. Można to zrobić na trzy sposoby, albo dzwoniąc na jeden z dwóch numerów: 660 637 702 lub 692 443 443, albo pisząc do nas wiadomość e-mail lub korzystając z wygodnego formularza kontaktowego w dolnej części strony. Podczas rozmowy klient może umówić się na dogodny termin sprzedaży samochodu. Dojazd i wszelka obsługa jest z naszej strony całkowicie bezpłatna.


Oględziny auta

Później przyjdzie czas na oględziny auta. Nasi pracownicy są fachowcami w swojej branży i ocenią samochód obiektywnie, zwracając uwagę zarówno na jego wady, np. w postaci rdzy czy kłopotów mechanicznych, jak i na zalety, np. w postaci znakomicie utrzymanego lakieru. Sprawdzamy także komplet dokumentów oraz legalność pojazdu.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest zakup samochodu przez naszego pracownika. Wykorzystujemy do tego łatwą umowę i kilka innych dokumentów niezbędnych podczas zmiany właściciela, np. dowód rejestracyjny czy karta pojazdu. Transakcja może być przeprowadzona gotówkowo i bezgotówkowo za pomocą błyskawicznego przelewu.

Nasze główne zalety to:

  • uczciwa cena za oferowany pojazd
  • szybka i indywidualna obsługa
  • przyjazna atmosfera
  • bezpieczna transakcja
  • zredukowana ilość formalności
  • pomoc na każdym etapie
  • darmowe usługi
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Skup samochodów osobowych Płońsk – dlaczego warto skorzystać z Auto Kurek?

Auto skup 24h Auto Kurek to znakomity wybór w szczególności dla osób, które lubią sprzedać swój samochód szybko i bez zbędnego oczekiwania. Wielu z nich ocenia naszą firmę jako znacznie lepszą alternatywę stosunku do portali aukcyjnych. Sprzedając samochód prywatnie musimy liczyć się z klientami, którzy będą wybrzydzać i zajmować nasz cenny czas, a przy tym w ostatecznym rozrachunku niewielu z nich podejmie dalsze rozmowy. W naszej firmie oferujemy skup aut Płońsk za gotówkę i skupujemy wszelkie samochody – zarówno te bardzo zniszczone i zdezelowane, jak i modele kolekcjonerskie czy luksusowe.

Poznaj skup aut Płońsk i okolice!

Prowadzimy skup aut w Płońsku i okolicach praktycznie wszystkich pojazdów, takich jak auta ciężarowe czy specjalistyczne, nie obawiamy się także skrajnie nietypowych modeli, które są całkowicie niepopularne na serwisach aukcyjnych. Po zawarciu transakcji wypłacamy gotówkę “na miejscu do ręki”, co jest zdecydowanie najbardziej lubianą formą przekazywania pieniędzy. Jeśli jednak klient będzie wolał przelew na konto – zrobimy to bez najmniejszego problemu w trybie natychmiastowym. Dbamy bowiem o to, by każdy zapamiętał naszą współpracę jako godną dalszego polecenia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Chętnie udzielą wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania i będą w stanie pomóc w każdym przypadku. Auto skup 24h Auto Kurek jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu i 24h/dobę.

auta używane skupujemy za gotówkę

Formularz zgłoszeniowy