Skup samochodów za gotówkę Milanówek

W naszym skupie aut w Milanówku można sprzedać wszystkie auta – od modeli powypadkowych aż po kolekcjonerskie, wyprodukowane pomiędzy 1960 a 2014 rokiem. Oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł, zależnie od ich stanu, marki czy innych zmiennych. Tym samym nasz skup samochodów osobowych w Milanówku jest znakomitą alternatywą do prywatnej sprzedaży auta. Dzięki naszej firmie sprzedający nie musi kontaktować się z kupującymi, którzy w wielu przypadkach okazują się nieterminowi. Koniecznie skontaktuj się już dziś z naszym skupem aut w Milanówku za gotówkę i ustal dogodny termin oględzin Twojego pojazdu.

kontakt telefoniczny

Przebieg transakcji z firmą Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Aby sprzedać nam swoje auto, należy się z nami skontaktować i przekazać na jego temat jak najwięcej kluczowych informacji, np. o stanie, dacie produkcji, marce i modelu. W tym celu wystarczy zadzwonić do nas pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443, ewentualnie skorzystać z formularza kontaktowego, dostępnego na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Pracownik dokona oględzin samochodu w ustalonym terminie i czasie, po czym zaproponuje cenę za auto adekwatną do jego stanu. Zwróci uwagę nie tylko na wady auta, lecz także na zalety, takie jak niski przebieg czy dobrze utrzymany lakier. Dlatego właśnie nasza wycena jest zawsze korzystna i atrakcyjna dla sprzedającego.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu ceny przez sprzedającego będzie można przejść do kolejnego i zarazem ostatniego etapu – podpisania umowy kupna-sprzedaży. Po zapoznaniu się z jej wytycznymi i ostatecznym zaakceptowaniu jej zapisów pracownik wypłaci uzgodnioną kwotę w formie gotówki do ręki lub przelewem bankowym na życzenie.

6 największych zalet naszej firmy to:

  • przyjazna atmosfera,
  • indywidualna obsługa,
  • korzystna wycena,
  • natychmiastowa wypłata należności,
  • dostępność pracowników 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • bezpieczna transakcja z firmą z ugruntowaną pozycją na rynku.
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Nasz auto skup 24h Auto Kurek jest jednym największych w Polsce i cechuje się ogromnym zaufaniem klientów. Wszyscy docenili przyjazną atmosferę, pomoc podczas każdego etapu sprzedaży oraz korzystną wycenę sprzedawanych pojazdów. Ponadto dla nas skupowanie samochodów używanych w Milanówku stanowi podstawową część działalności i staramy się ją ulepszać specjalnie po to, by wszyscy klienci czuli się bezpiecznie. Skontaktuj się już dziś z naszym skupem aut w Milanówku i okolicach Auto Kurek i ustal dogodny termin inspekcji swojego auta. Z pewnością nasz cennik skupu aut okaże się bardzo atrakcyjny.

Formularz zgłoszeniowy