Skup aut Ożarów Mazowiecki - skup samochodów używanych

Aby sprzedać auto szybko, bezpiecznie i w przyjemnej atmosferze, warto skorzystać z usług naszego skupu aut w Ożarowie Mazowieckim. Można nam sprzedać praktycznie każdy pojazd – od modeli w idealnym stanie, kolekcjonerskich i zabytkowych, aż po egzemplarze powypadkowe lub po pożarach. Jedynym warunkiem naszego skupu samochodów osobowych w Ożarowie Mazowieckim jest data produkcji, która musi znajdować się w przedziale 1960-2014.

Skup samochodów Ożarów Mazowiecki – Auto Kurek

Płacimy za samochód gotówką lub przelewem w zakresie od 300 zł do 200 000 zł i dysponujemy krótkimi terminami osobistej inspekcji każdego auta. Zapraszamy do zapoznania się z detalami dotyczącymi współpracy z naszym skupem aut w Ożarowie Mazowieckim za gotówkę.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Ożarów Mazowiecki - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda przebieg transakcji z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

W pierwszym etapie należy skontaktować się z naszymi pracownikami w celu ustalenia szczegółów i przekazać informacje na temat marki, modelu czy stanu auta, a przy tym uzgodnić termin oględzin. Wystarczy zadzwonić pod numer telefon 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie.


Oględziny auta

W drugim etapie nasz pracownik dokona wyceny pojazdu w uzgodnionym miejscu i terminie. Oceni stan wizualny oraz mechaniczny, a także weźmie pod uwagę wszelkie zalety auta, a nie tylko wady jak wiele innych firm. Wówczas poznasz cenę za swoje auto i jeśli ją zaakceptujesz – pozostanie ostatni krok.


Kupno samochodu

W ostatnim etapie dojdzie do podpisania umowy kupna-sprzedaży i zbycie samochodu naszej firmie. Pracownik pomoże w podpisaniu umowy i jej prawidłowym wypełnieniu i wypłaci należne wynagrodzenie gotówką do ręki lub przelewem na życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  7 powodów, dla których warto wybrać firmę Auto Kurek

  • przyjazna atmosfera na każdym etapie sprzedaży,
  • brak jakichkolwiek opłat dla klienta,
  • krótkie terminy oględzin,
  • możliwość wypłaty gotówki do ręki,
  • pracownicy chętni do pomocy,
  • szybka, bezproblemowa sprzedaż,
  • bezpieczna transakcja z firmą z ugruntowaną pozycją na rynku.
  skup aut Ożarów Mazowiecki

  Jakie samochody można sprzedać firmie Auto Kurek?

  W naszym auto skupie 24h Auto Kurek można sprzedać w zasadzie każde auto wyprodukowane pomiędzy 1960 a 2014 rokiem. Przyjmujemy auta w dobrym stanie, lekko używane lub praktycznie nowe, jak i modele, które lata świetności mają już dawno za sobą. Z chęcią odkupimy także auta niezbyt popularne i niszowej marek, jak i modele, które zna dosłownie każdy zmotoryzowany. Skupowanie samochodów używanych w Ożarowie Mazowieckim to nasza pasja, dlatego rozszerzyliśmy zakres skupowanych aut o modele powypadkowe i bardzo zdezelowane, nienadające się do dalszego użytkowania. Skontaktuj się już dziś z naszym skupem aut w Ożarowie Mazowieckim i okolicach i ustal dogodny termin inspekcji Twojego samochodu. Nasz cennik skupu aut jest bardzo atrakcyjny, warto z niego skorzystać już dziś!

  Skup aut Ożarów Mazowiecki i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627