Skup aut Radom - skup samochodów używanych

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce oferującą skup aut w Radomiu za gotówkę bez zbędnych formalności i problemów związanych z odkupem pojazdu. Skupujemy praktycznie każdy rodzaj samochodu, od tych tanich i zużytych ze starszego rocznika (od 1960 roku), aż po modele praktycznie nowe z maksymalnie 2014 roku. Za skupowane pojazdy oferujemy bardzo dobrą cenę, która mieści się w przedziale od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Poznań – Auto Kurek

Nasz auto skup 24h jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu i 24 h/dobę, przy czym zapewniamy własny dowóz zakupionego pojazdu oraz dbałość o wszelkie szczegóły transakcji, łącznie z całą dokumentacją. Dla nas skupowanie samochodów używanych Radom stanowi misję, którą wykonujemy z niezwykłą starannością co sprawia, że jesteśmy największą w Polsce firmą oferującą tego typu usługi.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Poznań - zadzwoń 692 443 443

Przebieg transakcji w Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanego klienta chcącego sprzedać swój pojazd zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami pod numerami telefonów 660 637 702 lub 692 443 443 w celu uzgodnienia dogodnego terminu odbioru samochodu. Można także skontaktować się z nami przez formularz internetowy znajdujący się w dolnej części naszej strony, jak i wysłać do nas e-mail. Nasi fachowcy z przyjemnością udzielą podstawowych informacji i zaproponują dogodne rozwiązanie.


Oględziny auta

Oględziny auta mają jeden cel główny – ocenić realną wartość danego pojazdu, patrząc zarówno na jego zalety, jak i wady. Oceniamy sprawność podzespołów, sprawdzamy stan ich zużycia, jak i w niektórych przypadkach ważymy cały pojazd (gdy jest mocno uszkodzony lub przeznaczony do utylizacji). Sprawdzamy także legalność dokumentów i zgodność numerów nadwozia, jak i popularność danego modelu na rynku wtórnym.


Kupno samochodu

Po oględzinach dokonujemy zakupu pojazdu za gotówkę lub natychmiastowym przelewem. Przenosimy prawo własności pojazdu na naszą firmę za pomocą stworzonej przez nas umowy, do czego niezbędne są dokumenty takie jak dowód osobisty zbywcy, dowód rejestracyjny i karta pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj nasze główne zalety

  • fachowa realizacja transakcji,
  • natychmiastowa wypłata gotówki,
  • rzeczowa i uczciwa wycena,
  • minimum formalności,
  • pomoc pracownika na całym etapie sprzedaży,
  • bezpłatny dojazd do klienta i bezpłatny odbiór pojazdu,
  • firma z wieloletnim stażem na rynku.
  skup aut radom

  Skup samochodów osobowych Radom – w Auto Kurek się opłaca!

  Czasami sprzedaż pojazdu jest bardzo trudna. Wybredni klienci zajmują czas bezwartościowymi wizytami, a zdecydowani nabywcy rezygnują z zakupu w ostatniej chwili, tuż przed realizacją transakcji. U nas jest zupełnie odwrotnie. Dla nas skup aut w Radomiu i okolicach jest główną działalnością i staramy się, aby każda transakcja doszła do skutku i była dobrze zapamiętana zarówno przez zbywcę, jak i przez nas – firmę Auto Kurek. Nasz cennik skupu aut obejmuje praktycznie każdy element pojazdu, co dla klienta oznacza fachową i bardzo rzeczową wycenę, która obejmuje zarówno dobre strony auta (dobra blacharka czy niski przebieg), jak i strony nieco gorsze (rdza, niedziałające kluczowe podzespoły mechaniczne). Wiele firm konkurencyjnych specjalnie tuszuje zalety i jedynie obniża wycenę podkreślając wady. Dlatego też skup samochodów osobowych w Radomiu, dzięki naszej firmie, jest znacznie mniej stresujący, a zarazem o wiele szybszy.

  skup aut radom

  Skup aut Radom, za gotówkę czy przelewem?

  Nasza firma jest całkowicie przejrzysta i transparentna, dlatego w auto skup 24h Auto Kurek dysponujemy dwiema formami wynagrodzenia za pojazd. Dla osób preferujących rozliczenia gotówkowe oferujemy wypłatę pieniężną, przekazywaną podczas podpisywania umowy zbycia pojazdu. Z kolei dla osób, które wolą rozliczenie bezgotówkowe, oferujemy błyskawiczny przelew na podane konto. Z naszą firmą skup aut w Radomiu i okolicach jest zdecydowanie bezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele firm oferujących skupowanie samochodów używanych w Radomiu nie jest godnych zaufania. Z naszą firmą jest jednak zupełnie odwrotnie, dlatego zachęcamy do uzgodnienia terminu także osoby, które chcą sprzedać swój pojazd szybko, bezpiecznie i z uczciwym wynagrodzeniem.

  Skup aut Radom i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627