Skup aut Sochaczew - skup samochodów używanych

Chcąc sprzedać w krótkim czasie swój samochód, by dostać gotówkę lub też przelew od ręki, warto rozważyć propozycję, jaka jest skup aut Auto Kurek.

Skup samochodów Sochaczew – Auto Kurek

Jest to jedyne miejsce, w którym błyskawicznie można pozbyć się swojego samochodu, niezależnie od stanu, w jakim się on znajduje, co dla wielu osób jest kwestią niezwykle istotną. Warto również wiedzieć, że w trosce o zadowolenie naszych Klientów oferujemy możliwość dojazdu w wyznaczone przez Państwa miejsce (również Sochaczew), co jest niezwykle wygodne.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Sochaczew - zadzwoń 692 443 443

W jaki sposób przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszym przedsiębiorstwem – telefoniczny (dostępne numery to – 660 637 702 oraz 692 443 443) bądź za pośrednictwem udostępnionego przez nas formularza online znajdującego się na stronie www. W ten sposób nasz specjalista będzie mógł ustalić termin spotkania, na którym odbędzie się wycena sprzedawanego pojazdu. Wycena jest bezpłatna.


Oględziny auta

Później robimy oględziny auta – wysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych specjalistów, który dokonuje oględzin auta i wycenia go, biorąc pod uwagę markę, stan techniczny oraz rocznik.


Kupno samochodu

Końcowy krok to przeniesienie prawa własności samochodu – cała procedura przebiega szybko i bez zbędnych formalności. Następuje zatwierdzenie potrzebnej dokumentacji i wypłata gotówki.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Gwarantujemy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • uczciwa wycena auta,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez kontrahenta adres,
  • odbiór pojazdu własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę gotówki za pojazd,
  • kupujemy każdy samochód (bez względu na markę i ich stan techniczny).
skup aut Sochaczew

Skup aut w Sochaczewie różni się od tradycyjnych komisów samochodowych

Niektóre osoby mylą skup aut w Sochaczewie z komisami. Warto więc wiedzieć, że zasada działania obu tego typu firm różni się od siebie, dlatego też nie można stawiać między nimi znaku równości. Przede wszystkim skup samochodów gwarantuje natychmiastową sprzedaż samochodu oraz otrzymanie należności jeszcze tego samego dnia. Natomiast w przypadku komisu, właściciel zostawia w nim swój samochód, który prędzej czy później nabywany jest przez klienta, który wykorzystuje komis, jako pośrednika. Skup natomiast nie pełni funkcji pośrednika, a sam płaci za oddawane przez Państwa auto. Jest to więc oszczędność czasu oraz gwarancja błyskawicznego otrzymania należności za dany pojazd.

Każdorazowo dbamy o naszych Klientów, dlatego też, gdy zdecydują się oni na skorzystanie z usług skupu aut, mogą liczyć na różnego rodzaju dodatkowe usługi. Jedną z nich jest wspomniana już wcześniej możliwość dojazdu we wskazane przez Państwa miejsce. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas na dojazdy oraz ewentualną konieczność stania w korkach. Co więcej, bardzo chętnie skupujemy niemalże każde auto, niezależnie od jego stanu. Interesują nas zarówno samochody osobowe, terenowe, jak i dostawcze – zarówno stare roczniki, jak i nieco nowsze.

skup aut Sochaczew

Skup aut. Sochaczew – dlaczego warto?

Istnieją sytuacje, kiedy sprzedaż samochodu za gotówkę w skupie aut w Sochaczewie jest najlepszą i najbardziej opłacalną opcją. Są to sytuacje, w których dana osoba znajduje się w nagłej potrzebie, w której w krótkim czasie musi pozyskać pieniądze. W przypadku skupu otrzymuje ona pewność, że sprzedaż będzie błyskawiczna. To także doskonałe rozwiązanie w przypadku samochodów starszych, które mogłoby być trudno sprzedać za pośrednictwem aukcji internetowych lecz nie tylko. Jeżeli więc zainteresowała Państwa nasza propozycja, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Oferujemy szybki czas dojazdu oraz korzystną ofertę.

Skup aut Sochaczew i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627