Skup aut Sulejówek - skup samochodów używanych

W naszym skupie aut w Sulejówku Auto Kurek możesz sprzedać praktycznie każdy samochód – zarówno ten już wyeksploatowany i wymagający naprawy, jak i egzemplarz całkowicie kolekcjonerski. Przyjmujemy auta wyprodukowane w latach 1960-2014 i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Sulejówek – Auto Kurek

Co więcej, skup aut w Sulejówku i okolicach Auto Kurek jest otwarty na negocjacje, a przy tym nastawiony na dobro klienta, dlatego zawsze dokonujemy korzystnej wyceny na podstawie zarówno wad, jak i zalet danego egzemplarza. Tym nasz auto skup 24h wyróżnia się spośród innych firm działających w tej samej branży. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą naszego skupu aut w Sulejówku za gotówkę i do wybrania nas, jako partnera sprzedaży samochodu.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Sulejówek - zadzwoń 692 443 443

Cały przebieg transakcji to tylko 3 kroki


Poznaj przebieg szybkiej transakcji z firmą Auto Kurek

Aby uzgodnić miejsce oględzin i ewentualną sprzedaż samochodu, należy się skontaktować z naszym pracownikiem. Można to zrobić na trzy sposoby. Pierwszym jest rozmowa telefoniczna pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 , drugą skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie www, zaś trzecią – wysłanie nam tradycyjnej wiadomości e-mail.


Oględziny auta

Nasz pracownik zjawi się własnym transportem w uzgodnionym miejscu i czasie, po czym dokona wnikliwej analizy sprzedawanego samochodu. Oceni zarówno jego mocne strony, np. niski przebieg lub zadbany lakier, jak i jego wady. Co ważne, sprzedający nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Po inspekcji pracownik przekaże sprzedającemu cenę zakupu z naszej strony.


Kupno samochodu

Klient po zaakceptowaniu ceny i podpisaniu umowy kupna-sprzedaży oraz przekazaniu właściwych dokumentów, może otrzymać swoją należność na dwa sposoby – natychmiastową wypłatę gotówki do ręki na miejscu lub błyskawicznym przelewem bankowym, do wyboru przez sprzedającego.

Formularz zgłoszeniowy


  Główne zalety naszej firmy to:

  • stuprocentowe zaangażowanie w prowadzoną działalność,
  • wiele lat doświadczenia na rynku,
  • atrakcyjna cena kupowanych pojazdów,
  • dostępność pracowników przez 7 dni w tygodniu,
  • szybka realizacja i zakup auta,
  • możliwość sprzedaży praktycznie każdego pojazdu,
  • natychmiastowa wypłata należności.
  skup aut Sulejówek

  Jakie auta przyjmuje skup aut w Sulejówku i okolicach Auto Kurek?

  Zaletą skupu aut Sulejówek Auto Kurek jest fakt, iż jako jedyni na rynku przyjmujemy praktycznie każdy pojazd. Sprzedasz u nas zarówno doskonale utrzymany egzemplarz wyprodukowany w latach 1960-2014, jak i model już wyeksploatowany. Ponadto, w naszym skupie samochodów osobowych Sulejówek możesz sprzedać także auta powypadkowe i nie nadające się naprawy, które zdecydowanie najciężej sprzedać za pomocą portali aukcyjnych lub ogłoszeniowych. Co ważne, cennik skupu aut Auto Kurek jest korzystny dla klienta, który dzięki natychmiastowej wypłacie gotówki może z dnia na dzień zakupić nowe auto w okazyjnej cenie.

  Skup aut Sulejówek i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627