Skup samochodów za gotówkę SulejówekW naszym skupie aut w Sulejówku Auto Kurek możesz sprzedać praktycznie każdy samochód – zarówno ten już wyeksploatowany i wymagający naprawy, jak i egzemplarz całkowicie kolekcjonerski. Przyjmujemy auta wyprodukowane w latach 1960-2014 i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł. Co więcej, skup aut w Sulejówku i okolicach Auto Kurek jest otwarty na negocjacje, a przy tym nastawiony na dobro klienta, dlatego zawsze dokonujemy korzystnej wyceny na podstawie zarówno wad, jak i zalet danego egzemplarza. Tym nasz auto skup 24h wyróżnia się spośród innych firm działających w tej samej branży. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą naszego skupu aut w Sulejówku za gotówkę i do wybrania nas, jako partnera sprzedaży samochodu.

kontakt telefoniczny

Cały przebieg transakcji to tylko 3 kroki


Poznaj przebieg szybkiej transakcji z firmą Auto Kurek

Aby uzgodnić miejsce oględzin i ewentualną sprzedaż samochodu, należy się skontaktować z naszym pracownikiem. Można to zrobić na trzy sposoby. Pierwszym jest rozmowa telefoniczna pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443, drugą skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie www, zaś trzecią – wysłanie nam tradycyjnej wiadomości e-mail.


Oględziny auta

Nasz pracownik zjawi się własnym transportem w uzgodnionym miejscu i czasie, po czym dokona wnikliwej analizy sprzedawanego samochodu. Oceni zarówno jego mocne strony, np. niski przebieg lub zadbany lakier, jak i jego wady. Co ważne, sprzedający nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Po inspekcji pracownik przekaże sprzedającemu cenę zakupu z naszej strony.


Kupno samochodu

Klient po zaakceptowaniu ceny i podpisaniu umowy kupna-sprzedaży oraz przekazaniu właściwych dokumentów, może otrzymać swoją należność na dwa sposoby – natychmiastową wypłatę gotówki do ręki na miejscu lub błyskawicznym przelewem bankowym, do wyboru przez sprzedającego.

Główne zalety naszej firmy to:

  • stuprocentowe zaangażowanie w prowadzoną działalność,
  • wiele lat doświadczenia na rynku,
  • atrakcyjna cena kupowanych pojazdów,
  • dostępność pracowników przez 7 dni w tygodniu,
  • szybka realizacja i zakup auta,
  • możliwość sprzedaży praktycznie każdego pojazdu,
  • natychmiastowa wypłata należności.
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Jakie auta przyjmuje skup aut w Sulejówku i okolicach Auto Kurek?

Zaletą skupu aut Sulejówek Auto Kurek jest fakt, iż jako jedyni na rynku przyjmujemy praktycznie każdy pojazd. Sprzedasz u nas zarówno doskonale utrzymany egzemplarz wyprodukowany w latach 1960-2014, jak i model już wyeksploatowany. Ponadto, w naszym skupie samochodów osobowych Sulejówek możesz sprzedać także auta powypadkowe i nie nadające się naprawy, które zdecydowanie najciężej sprzedać za pomocą portali aukcyjnych lub ogłoszeniowych. Co ważne, cennik skupu aut Auto Kurek jest korzystny dla klienta, który dzięki natychmiastowej wypłacie gotówki może z dnia na dzień zakupić nowe auto w okazyjnej cenie.

Formularz zgłoszeniowy