Skup samochodów za gotówkę PrzasnyszW auto skup 24h Auto Kurek skupujemy praktycznie każdy auto wyprodukowane w latach 1960 – 2014 i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł, zależnie od stanu oraz wyposażenia i zdatności do jazdy. Naszą ogromną zaletą jest duże doświadczenie na rynku motoryzacyjnym, które pozwoliło nam stworzyć rozwiązania na miarę wygórowanych potrzeb naszych najbardziej wymagających klientów. Nasz skup aut w Przasnyszu charakteryzuje się także faktem, iż proces jest sprzedaży auta jest bardzo krótki i zajmuje raptem kilka chwil, zaś należność zawsze wypłacamy na czas i bez jakichkolwiek opóźnień. Zobacz nasz skup aut w Przasnyszu i okolicach Auto Kurek!

kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja z firmą Auto Kurek


Jak wyglądają etapy sprzedaży auta naszej firmie?

Pierwszym etapem sprzedaży auta naszej firmie jest skontaktowanie się z pracownikiem Auto Kurek. Aby to zrobić, zadzwoń pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej, możesz także wysłać nam wiadomość e-mail. Uzgodnimy datę i godzinę inspekcji Twojego auta, wtedy też poznasz naszą szczegółową wycenę.


Oględziny auta

Drugim etapem są oględziny auta w uzgodnionym terminie i miejscu. Nasz pracownik przyjedzie po samochodów własnym transportem, np. autolawetą, po czym dokona wszelkich czynności sprawdzających auto. Sprawdzi stan nadwozia, podwozia oraz mechaniki, po czym zaproponuje cenę adekwatną do stanu i charakterystyki auta.


Kupno samochodu

Ostatnim i najprzyjemniejszym etapem kontaktu z naszą firmą jest zakup samochodu poprzez sporządzenie umowy kupna-sprzedaży, oczywiście jeśli klient zaakceptuje naszą cenę. Do umowy będą potrzebne podstawowe dokumenty samochodu i dowód osobisty. Należność możemy wypłacić gotówką do ręki lub poprzez przelew internetowy.

Zalety naszych usług to:

  • terminowość,
  • atrakcyjna wycena,
  • dostępność pracowników 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • własny transport,
  • brak jakichkolwiek kosztów dla sprzedającego,
  • pełna pomoc na każdym etapie sprzedaży.
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Skupujemy praktycznie każdy samochód

W naszym skupie samochodów osobowych Przasnysz sprzedasz praktycznie każde auto – niezależnie od jego marki, stanu, rocznika czy wyposażenia dodatkowego. Przyjmujemy auta w zasadzie całkowicie nowe, nawet z rocznika 2014, a także leciwe z roku 1960. Co więcej, nie jesteśmy wybredni, dlatego nasz skup aut Przasnysz i okolice zapewni możliwość sprzedaży aut problematycznych, np. powypadkowych, po aktach wandalizmu, po rozległych zniszczeniach wskutek gradobicia czy pożarów. Ponadto nasz cenniki skupu aut obejmuje także auta nieznanych marek, które charakteryzują się niskim popytem na rynku wtórnym. Dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych już dziś!

Formularz zgłoszeniowy