Skup aut Marki - skup samochodów używanych

Skup aut 24h Auto Kurek to firma z wieloletnim doświadczeniem, której zdecydowanie warto zaufać. Wszystkich mieszkańców miasta Marki serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, gdyż świadczymy usługi związane ze skupem aut, zarówno utrzymanych w świetnym i nienagannym stanie, jak i modeli nie nadających się do dalszego użytkowania. W naszym skupie aut w Markach przyjmujemy pojazdy wyprodukowane od 1960 do 2014 roku oferując za nie cenę mieszczącą się w zakresie od 300 zł do aż 200 000 zł.

Skup samochodów Marki – Auto Kurek

Do każdej wyceny podchodzimy bardzo indywidualnie biorąc pod uwagę każdy szczegół – nie tylko wady danego samochodu, ale także jego mocne strony. Tak kompleksowa inspekcja pozwala nam na zaproponowanie znacznie wyższej ceny niż konkurencja, która często podkreśla mankamenty danego pojazdu i nie zwraca uwagi na jego zalety, np. idealnego stanu lakieru lub niskiego przebiegu w przypadku wieloletniego pojazdu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Marki - zadzwoń 692 443 443

Nie trać czasu na sprzedaż samochodu i skorzystaj z oferty firmy Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Aby uzgodnić szczegóły dotyczące transakcji związanej ze skupem samochodów używanych wystarczy do nas zadzwonić na numer 660 637 702 lub 692 443 443 . Dla osób, które wolą kontakt internetowy przewidzieliśmy możliwość przesłania wiadomości drogą e-mailową lub skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego w dolnej części strony internetowej.


Oględziny auta

Wizyta naszego pracownika w umówionym miejscu o ustalonej wcześniej porze obejmuje kompleksowe oględziny auta, załadunek na nasz środek transportu, a także pomoc w wypełnieniu wszelkich dokumentów niezbędnych przy sprzedaży samochodu. Nasz pracownik profesjonalnie oceni stan pojazdu, dzięki czemu zaproponuje rozsądną i zadowalającą cenę.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu warunków, wystarczy okazać na dowód osobisty, a także przekazać dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jak i również podpisać umowę kupna-sprzedaży. Po tych działaniach wypłacamy gotówkę lub przelewamy określoną w wycenie kwotę przelewem bankowym.

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze mocne strony:

  • uczciwa cena za sprzedawany pojazd,
  • mała ilość formalności,
  • całodobowy kontakt i dyspozycyjność
  • terminowość,
  • szeroki zakres skupowanych pojazdów,
  • natychmiastowa wypłata gotówki na miejscu,
  • indywidualne podejście do każdego klienta.
  skup aut Marki

  Dlaczego skup samochodów osobowych w Markach Auto Kurek się opłaca?

  Skup samochodów osobowych w Markach jest bardzo opłacalny z kilku powodów. Przede wszystkim skorzystanie z naszej oferty jest znacznie wygodniejsze niż sprzedać auta za pośrednictwem ogłoszeń motoryzacyjnych i tym samym częste tracenie czasu na niezdecydowanych klientów. Ponadto my nie wybrzydzamy, tylko przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu, niezależnie od jego stanu. Modele przeznaczone do utylizacji rozliczamy na podstawie proponowanej ceny za 1 kilogram, co jest również bardzo korzystne dla klienta. To właśnie powody, dla których skup aut w Markach i okolicach jest także bardzo korzystny finansowo. Już dziś zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy od dawna mieli w planie sprzedaż swojego samochodu, jednak szukali najlepszych możliwości skupu aut na rynku.

  Skup aut Marki i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627