Skup aut Serock - skup samochodów używanych

W skupie aut Serock Auto Kurek zapewniamy możliwość sprzedaży pojazdów praktycznie wszystkich klas, za doskonałą cenę i w bardzo krótkim czasie. Przyjmujemy auta powypadkowe oraz sprawne w rocznikach od 1960 do 2014 i wypłacamy za nie (zależnie od stanu) od 300 zł do 200 000 zł. Co ważne, nasz skup samochodów osobowych w Serocku Auto Kurek zapewnia możliwość sprzedaży aut problematycznych, np. zupełnie niszowych marek, jak i aut specjalistycznych w postaci terenówek i innych.

Skup samochodów Serock – Auto Kurek

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, natychmiastową wypłatę gotówki na miejscu, jak i pełną pomoc naszego pracownika podczas inspekcji danego modelu auta. Poznaj zasady działania naszego skupu aut w Serocku za gotówkę!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Serock - zadzwoń 692 443 443

Cały przebieg transakcji to tylko 3 kroki


Jak wyglądają etapy sprzedaży auta naszej firmie?

W pierwszym kroku należy uzgodnić z naszą firmą datę i miejsce oględzin samochodu i przekazać nam podstawowe informacje na temat auta, w tym model, rocznik i ogólny stan. Aby to zrobić, zadzwoń do nas pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystaj z formularza kontaktowego. Możesz także napisać nam wiadomość e-mail.


Oględziny auta

W drugim kroku nasz pracownik zjawi się w uzgodnionym miejscu i terminie, po czym przejdzie od razu do rzeczy, mianowicie do oględzin samochodu. Profesjonalny pracownik oceni stan wizualny i techniczny, po czym zaproponuje cenę adekwatną do stanu samochodu oraz ewentualnych defektów, jak i zalet.


Kupno samochodu

W trzecim kroku, już po zaakceptowaniu ceny przez sprzedającego, następuje zakup samochodu przez naszą firmę. Należność możemy wypłacić na dwa sposoby – gotówką do ręki lub błyskawicznym przelewem na konto bankowe na życzenie klienta. Do podpisania umowy niezbędną będą podstawowe dokumenty i formularze, a w wypełnieniu z chęcią pomoże nasz pracownik.

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj zalety naszej marki

  • duża dostępność terminów,
  • darmowy transport pojazdu przez naszą firmę,
  • brak opłat dla sprzedającego,
  • miła atmosfera podczas transakcji,
  • bezpieczna wypłata należności w gotówce lub przelewem,
  • pomoc pracowników 24/7
  skup aut Serock

  Auto skup 24h Auto Kurek czy portale ogłoszeniowe?

  Wystawiając auto na portalu ogłoszeniowym możemy być pewni, że prędzej czy później dojdzie do spotkania z klientem, który może wybrzydzać, poszukiwać nieprawidłowości, a także zaniżać wycenę samochodu poniżej granicy opłacalności. W naszym skupie aut w Serocku i okolicach Auto Kurek takie sytuacje nie mają miejsca. Skupujemy każde auto i nie poszukujemy jego wad na siłę, w trakcie wyceny bierzemy pod uwagę również zalety auta w postaci zadbanego lakieru czy niskiego przebiegu. Skupowanie samochodów używanych w Serocku to dla nas nie tylko biznes, lecz także hobby – chcemy zmniejszyć problemy podczas sprzedaży pojazdu i zapewnić natychmiastową wypłatę gotówki na miejscu oględzin. Odwiedź nasz auto skup 24h Auto Kurek i sprzedaj swój samochód w rozsądnej cenie!

  Skup aut Serock i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627