Skup aut Piastów - skup samochodów używanych

W naszym auto skupie 24h Auto Kurek skupujemy praktycznie każde auto wyprodukowane od 1960 do 2014 roku i oferujemy za nie atrakcyjną cenę w przedziale 300 zł – 200 000 zł. Dokonujemy szczegółowej analizy pojazdu, oceniamy jego stan zewnętrzny oraz mechaniczny, po czym proponujemy sprzedającemu cenę adekwatną do stanu.

Skup samochodów Piastów – Auto Kurek

W przeciwieństwie do naszej konkurencji, skup aut Piastów i okolice Auto Kurek bierze pod uwagę również zalety pojazdu, takie jak dobrze utrzymany lakier czy nietypowe wyposażenie dodatkowe, dlatego nasz cennik skupu aut jest nastawiony głównie na dobro klienta. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Piastów - zadzwoń 692 443 443

Poznaj etapy naszej współpracy


Kontakt telefoniczny

Sprzedaż auta naszej firmie rozpoczyna się w dniu kontaktu z pracownikiem. Można tego dokonać pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystać z drogi internetowej – poprzez adres e-mail lub formularz kontaktowy na naszej stronie www. Wystarczy podać podstawowe dane auta, w tym markę, rocznik oraz model, po czym uzgodnić z doradcą dogodny termin oględzin,


Oględziny auta

Nasz pracownik przyjedzie na miejsce w uzgodnionym terminie i dokona czynności sprawdzających dane auto. Oceni jego stan wizualny i mechaniczny, a także wszystkie dokumenty formalne. Pracownik z pewnością zwróci także uwagę na zalety danego auta, w tym dobrze utrzymane wnętrze czy popularny rodzaj silnika, po czym zaoferuje odpowiednią cenę.


Kupno samochodu

Sprzedaż samochodu to ostatni i zarazem najprzyjemniejszy etap współpracy z naszą firmą. Pracownik przygotuje umowę kupna-sprzedaży, bardzo łatwą w zrozumieniu i przejrzystą, po czym wypłaca należność w formie gotówki przekazanej do ręki lub poprzez przelew bankowy (na życzenie klienta).

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj zasady panujące w Auto Kurek

  • dokonujemy szybkiej wyceny
  • nasi pracownicy są dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • nasza wycena jest atrakcyjna i adekwatna do stanu sprzedawanego pojazdu
  • zwracamy uwagę także na zalety danego auta
  • do odbioru samochodu wykorzystujemy własny środek transportu
  • sprzedający nie jest obciążony jakimikolwiek kosztami związanymi z naszą obsługą
  skup aut Piastów

  Dlaczego nasz auto skup 24h jest tak popularny na rynku?

  Nasz skup aut w Piastowie Auto Kurek słynie między innymi z ogromnego doświadczenia na rynku, który zyskaliśmy obsługując wiele tysięcy zadowolonych klientów. Doceniają oni krótkie terminy, doskonałą wycenę auta oraz darmowym transportem z naszej strony. Co więcej, skup aut Piastów za gotówkę Auto Kurek jest także firmą, która wyróżnia się wachlarzem skupowanych aut. Skupujemy nie tylko modele w dobrym stanie i z pełnym fabrycznym wyposażeniem – sprzedasz u nas również auta powypadkowe lub zdezelowane i takie, których nie da się naprawić. Już dziś skontaktuj się z naszym skupem samochodów osobowych Piastów i uzgodnij dogodny termin inspekcji.

  Skup aut Piastów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627