Skup aut Pułtusk - skup samochodów używanych

W auto skupie 24h Auto Kurek skupujemy praktycznie każdy pojazd, w tym auta powypadkowe i mocno wyeksploatowane, a także samochody bardziej specjalistyczne. Za poszczególne egzemplarze oferujemy od 300 do 200 000 zł, a jedynym wymogiem z naszej strony jest ich w pełni legalne pochodzenie oraz data produkcji, mianowicie od 1960 do 2014 roku.

Skup samochodów Pułtusk – Auto Kurek

Nasz skup samochodów osobowych w Pułtusku jest jednym z najbardziej znanych za sprawą znakomitych cen za skupowane pojazdy oraz rewelacyjnego podejścia do klientów. Poznaj już dziś nasz skup aut Pułtusk i okolice i sprzedaj nam swoje auto już dziś w doskonałej cenie!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Pułtusk - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

W celu umówienia się na osobiste oględziny z naszym pracownikiem należy się z nami skontaktować. Aby to zrobić wystarczy zadzwonić do naszej siedziby na numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 , skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie, lub napisać tradycyjną wiadomość e-mail.


Oględziny auta

Oględziny auta to drugi etap zakupu pojazdu przez naszą firmę. Wystarczy zjawić się w umówionym miejscu o konkretnej godzinie, po czym oddać auto do inspekcji naszemu pracownikowi. Dokona on oględzin auta i oceni jego stan zewnętrzny, wewnętrzny oraz techniczny.


Kupno samochodu

Zakup samochodu to trzeci etap i następuje po zaakceptowaniu naszej ceny przez sprzedającego. Wystarczy wówczas podpisać umowę kupna-sprzedaży auta i przenieść własność na naszą firmę. Nasz pracownik wypłaci również należne pieniądze w gotówce, lub na życzenie klienta – przelewem bankowym.

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze podstawowe zalety to:

  • błyskawiczna realizacja zakupu
  • bezpieczna wypłata gotówki
  • indywidualne podejście do klienta
  • dostępność naszych pracowników 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • pełna pomoc podczas całego procesu sprzedaży
  • uczciwa cena za pojazd
  • bezpłatna usługa dojazdy, wyceny i załadunku
  skup aut Pułtusk

  Auto Kurek jako zamiennik portali ogłoszeniowych

  Prywatna sprzedaż auta jest zawsze problematyczna. Niesłowni klienci, bardzo niskie oferty oraz zainteresowani, którzy tylko zajmują czas, to jedynie wycinek problemów, z którymi muszą zmierzyć się prywatni sprzedający. Aby ich uniknąć, wystarczy skorzystać ze skupu samochodów osobowych w Pułtusku Auto Kurek. Kupujemy praktycznie każde auto i w przeciwieństwie do prywatnych kupujących nie oczekujemy “stanu fabrycznego”. Doskonale znamy realia rynku i wiemy, że każde auto używane musi mieć jakieś skazy i defekty. Skupowanie samochodów używanych Pułtusk to dla klienta także sposób na uniknięcie komisów samochodowych. Auto pozostawione w takim miejscu przeważnie stoi na placu przez wiele miesięcy. Właśnie dlatego skup aut Pułtusk i okolice Auto Kurek jest szybkim sposobem na uzyskanie satysfakcjonującej gotówki.

  skup aut Pułtusk

  Jakie auta przyjmujemy w naszej firmie?

  Skup aut Pułtusk zapewnia możliwość odsprzedaży auta w praktycznie każdym stanie i każdej firmy. Skupujemy modele praktycznie nowe i w idealnym stanie, jak i egzemplarze “po przejściach”, które lata świetności mają już daleko za sobą. Istotne jest również to, że nasz skup aut Pułtusk za gotówkę przyjmuje także auta powypadkowe i nie nadające się do dalszej naprawy. Wówczas oferujemy klientowi cenę skupu za kilogram i wystawiamy zaświadczenie o demontażu. W naszym auto skupie 24h nie zwracamy także uwagi na markę czy rocznik (od 1960 do 2014 roku), co ma duże znaczenie dla osób, które sprzedają mało chodliwe i rzadko spotykane auto. Często próba sprzedaży takiego samochodu osobiście zajmuje wiele miesięcy i zawsze stanowi niezbyt dobry biznes. W naszej firmie oferujemy cenę adekwatną do jakości i staramy się, aby była zawsze w pełni zadowalająca dla każdego klienta.

  Skup aut Pułtusk i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627