Skup samochodów za gotówkę Pułtusk

W auto skupie 24h Auto Kurek skupujemy praktycznie każdy pojazd, w tym auta powypadkowe i mocno wyeksploatowane, a także samochody bardziej specjalistyczne. Za poszczególne egzemplarze oferujemy od 300 do 200 000 zł, a jedynym wymogiem z naszej strony jest ich w pełni legalne pochodzenie oraz data produkcji, mianowicie od 1960 do 2014 roku. Nasz skup samochodów osobowych w Pułtusku jest jednym z najbardziej znanych za sprawą znakomitych cen za skupowane pojazdy oraz rewelacyjnego podejścia do klientów. Poznaj już dziś nasz skup aut Pułtusk i okolice i sprzedaj nam swoje auto już dziś w doskonałej cenie!

kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

W celu umówienia się na osobiste oględziny z naszym pracownikiem należy się z nami skontaktować. Aby to zrobić wystarczy zadzwonić do naszej siedziby na numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443, skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie, lub napisać tradycyjną wiadomość e-mail.


Oględziny auta

Oględziny auta to drugi etap zakupu pojazdu przez naszą firmę. Wystarczy zjawić się w umówionym miejscu o konkretnej godzinie, po czym oddać auto do inspekcji naszemu pracownikowi. Dokona on oględzin auta i oceni jego stan zewnętrzny, wewnętrzny oraz techniczny.


Kupno samochodu

Zakup samochodu to trzeci etap i następuje po zaakceptowaniu naszej ceny przez sprzedającego. Wystarczy wówczas podpisać umowę kupna-sprzedaży auta i przenieść własność na naszą firmę. Nasz pracownik wypłaci również należne pieniądze w gotówce, lub na życzenie klienta – przelewem bankowym.

Nasze podstawowe zalety to:

  • błyskawiczna realizacja zakupu
  • bezpieczna wypłata gotówki
  • indywidualne podejście do klienta
  • dostępność naszych pracowników 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • pełna pomoc podczas całego procesu sprzedaży
  • uczciwa cena za pojazd
  • bezpłatna usługa dojazdy, wyceny i załadunku
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Auto Kurek jako zamiennik portali ogłoszeniowych

Prywatna sprzedaż auta jest zawsze problematyczna. Niesłowni klienci, bardzo niskie oferty oraz zainteresowani, którzy tylko zajmują czas, to jedynie wycinek problemów, z którymi muszą zmierzyć się prywatni sprzedający. Aby ich uniknąć, wystarczy skorzystać ze skupu samochodów osobowych w Pułtusku Auto Kurek. Kupujemy praktycznie każde auto i w przeciwieństwie do prywatnych kupujących nie oczekujemy “stanu fabrycznego”. Doskonale znamy realia rynku i wiemy, że każde auto używane musi mieć jakieś skazy i defekty. Skupowanie samochodów używanych Pułtusk to dla klienta także sposób na uniknięcie komisów samochodowych. Auto pozostawione w takim miejscu przeważnie stoi na placu przez wiele miesięcy. Właśnie dlatego skup aut Pułtusk i okolice Auto Kurek jest szybkim sposobem na uzyskanie satysfakcjonującej gotówki.

Jakie auta przyjmujemy w naszej firmie?

Skup aut Pułtusk zapewnia możliwość odsprzedaży auta w praktycznie każdym stanie i każdej firmy. Skupujemy modele praktycznie nowe i w idealnym stanie, jak i egzemplarze “po przejściach”, które lata świetności mają już daleko za sobą. Istotne jest również to, że nasz skup aut Pułtusk za gotówkę przyjmuje także auta powypadkowe i nie nadające się do dalszej naprawy. Wówczas oferujemy klientowi cenę skupu za kilogram i wystawiamy zaświadczenie o demontażu. W naszym auto skupie 24h nie zwracamy także uwagi na markę czy rocznik (od 1960 do 2014 roku), co ma duże znaczenie dla osób, które sprzedają mało chodliwe i rzadko spotykane auto. Często próba sprzedaży takiego samochodu osobiście zajmuje wiele miesięcy i zawsze stanowi niezbyt dobry biznes. W naszej firmie oferujemy cenę adekwatną do jakości i staramy się, aby była zawsze w pełni zadowalająca dla każdego klienta.

auta używane skupujemy za gotówkę

Formularz zgłoszeniowy