Skup aut Żuromin

W naszym skupie aut w Żurominie można sprzedać praktycznie każdy samochód – od niewielkich aut miejskich, aż po duże modele typu SUV, zarówno te w stanie idealnym, jak i pojazdy powypadkowe, zdezelowane i uszkodzone. Wynagrodzenie w zakresie od 300 zł do 200 000 zł wypłacamy gotówką przy podpisywaniu umowy lub przelewem na konto na wyraźne życzenie klienta. Cennik skupu aut jest uzależniony od marki, stanu, rodzaju silnika i rocznika samochodu – cena jest wynikiem przeprowadzonej przez nas inspekcji.

Auto szrot Żuromin – skup pojazdów – Auto Kurek

W naszym skupie samochodów używanych w Żurominie można sprzedać nie tylko auta osobowe, lecz także pojazdy użytkowe, sportowe, terenowe, ciężarowe czy dostawcze. Odbioru możemy dokonać w całym mieście naszym własnym transportem, co jest istotne szczególnie w przypadku pojazdów uszkodzonych. Nasz skup aut za gotówkę jest dostępny przez 24 godziny na dobę, dlatego zachęcamy do kontaktu już dziś.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Żuromin - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby rozpocząć współpracę, należy skontaktować się z nami pod numerem telefonu 692 443 443 lub 660 637 702. Konsultantowi należy przekazać najważniejsze informacje dotyczące skupowanego pojazdu. Wspólnie z pracownikiem można ustalić termin darmowej wyceny i dogodne dla siebie miejsce spotkania.


Oględziny pojazdu

W umówionym wcześniej terminie nasz pracownik dokona oględzin samochodu, dokładnie sprawdzając jego stan techniczny i wizualny. Na podstawie przeprowadzonej analizy zaproponujemy korzystną cenę dla obu stron umowy.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu zaproponowanej podczas oględzin ceny przychodzi czas na dopełnienie niezbędnych formalności. Wśród nich najważniejszym dokumentem jest umowa kupna-sprzedaży, na podstawie której prawa własności auta zostają przekazane naszej firmie. To etap kończący współpracę, wiążący się również z wypłatą gotówki do ręki lub na wskazane przez klienta konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  skup aut Żuromin

  Dlaczego nasz skup aut w Żurominie stanowi dobrą alternatywę tradycyjnej sprzedaży auta?

  Auto skup 24 h Auto Kurek to odpowiedź na rosnące oczekiwania współczesnych klientów, którzy chcą sprawnie i bezpiecznie sprzedać swój pojazd w ciągu jednego dnia roboczego. Standardowa sprzedaż samochodu w sieci lub w gazetach motoryzacyjnych i na portalach ogłoszeniowych bywa długa i czasochłonna, a czasami także niebezpieczna. Niepunktualni klienci to tylko wierzchołek góry lodowej – znacznie większym kłopotem są osoby, które mogą chcieć oszukać przy pierwszej możliwej okazji. Skupowanie samochodów uszkodzonych i sprawnych przez naszą firmę Auto Kurek jest tego zupełnym przeciwieństwem. Całą transakcję możemy zrealizować w ciągu jednego dnia roboczego, a w standardzie całą należność wypłacamy w formie gotówki do ręki w chwili podpisywania umowy. Dzięki temu nasz skup aut jest najpopularniejszym sposobem w Żurominie i okolicach na sprzedaż samochodu.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W naszym skupie aut w Żurominie skupujemy każdy rodzaj pojazdu, dzięki czemu można szybko pozbyć się samochodu osobowego, ciężarowego, terenowego i SUV-a. Ponadto przyjmujemy wszystkie auta, bez względu na stan techniczny czy wizualny – także samochody uszkodzone i powypadkowe.

  Ile płacimy za samochody?

  Za skupowane pojazdy oferujemy naszym klientom kwotę mieszczącą się w zakresie od 300 do 200 000 zł, jednak ostateczna cena zależy od stanu samochodu, który im jest lepszy, tym wyższa będzie zaproponowana przez nas kwota.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Sprzedaż samochodu w naszym skupie aut na części nie zajmuje dużo czasu, gdyż najczęściej transakcję możemy zakończyć nawet w ciągu jednego dnia. Wystarczy umówić się z naszym specjalistą w konkretnym terminie na oględziny pojazdu, a następnie zaakceptować zaproponowane warunki i podpisać niezbędne dokumenty.

  Skup aut Żuromin i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627