Skup aut Sierpc

Profesjonalny skup aut

Jesteśmy skupem aut, który od samego początku cieszy się dużym zaufaniem oraz bardzo dobrą opinią wśród Klientów zamieszkujących Sierpc. Dlatego też wszystkie osoby zamieszkujące to właśnie miasto, które chciałyby sprzedać swój samochód w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Skup aut Auto Kurek skupuje samochody w każdym stanie technicznym w rocznikach 1960 -2014 w cenach od 300 zł aż do 200 000. Interesują nas samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie wyeksploatowane.

skup aut pruszków
kontakt telefoniczny

W jaki sposób jest realizowana transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu pojazdów zaczyna się od kontaktu telefonicznego (czekamy na Państwa pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 i 660 637 702 ) bądź poprzez internetowy formularz (można go wypełnić na naszej stronie internetowej). Wtedy nasz konsultant uzgodni z Państwem dokładną datę, w której dojdzie do wyceny samochodu, który zamierzacie sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

Następnie robimy oględziny auta – przysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych ekspertów, który dokonuje oględzin samochodu i wycenia go na podstawie marki, stanu technicznego oraz rocznika.


Kupno samochodu

Ostatni krok to kupno pojazdu – cała procedura przebiega skutecznie i bez nadmiernych formalności. Następuje zatwierdzenie niezbędnej dokumentacji i wypłata pieniędzy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego klienta,
  • rzetelną wycenę auta,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez kontrahenta adres,
  • odbiór auta własnym transportem,
  • szybką wypłatę gotówki za auto,
  • skupujemy wszystkie pojazdy (bez względu na stan techniczny i markę).
stare i uszkodzone bmw

Co warto wiedzieć o naszym skupie aut w Sierpcu?

Umowę kupna – sprzedaży sporządzamy w naszym skupie aut od ręki, a w przypadku złomowania, tworzymy dla Państwa zaświadczenie o demontażu. Możemy zagwarantować również najlepsze ceny, adekwatne do stanu samochodu oraz gotówkę lub przelew natychmiast po jej ustaleniu. Co więcej, auta odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu 24h na dobę, co jest dla naszych Klientów bardzo wygodne. Nasz skup aut w Sierpcu jest więc miejscem godnym zaufania, które polecane jest przez wielu naszych zadowolonych Klientów.

Skup aut Sierpc – atrakcyjne ceny

Auto Kurek charakteryzuje się również korzystnym cennikiem, dzięki czemu otrzymują Państwo pewność, że nie zaniżymy kwoty za dany samochód. Każdorazowo staramy się zaproponować Państwu ofertę, która będzie w pełni adekwatna do stanu auta oraz rocznika jego produkcji. Ceny skupu aut mogą się od siebie różnić, dlatego też w celu otrzymania konkretnych informacji, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się z naszą firmą. Nasz skup aut przyjmuje niemalże każdy samochód – zarówno osobowy, terenowy, jak i dostawczy, dlatego też jesteśmy przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowani ze współpracy z naszą firmą.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Do każdego Klienta pochodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. Możemy zagwarantować Państwu korzystne ceny, których nie zaniżamy, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że nasza współpraca okaże się wysoce satysfakcjonująca dla każdej ze stron. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – postaramy się odpowiedzieć na każde z nich.

czarne auto

Formularz zgłoszeniowy