Skup aut Warka

W naszym skupie aut w Warce można sprzedać w zasadzie każdy rodzaj samochodu – od tych standardowych i spotykanych na ulicy najczęściej, na samochodach sportowych, terenowych i VAN-ach kończąc. Za każde auto pozostawione w naszym skupie samochodów używanych w Warce wypłacamy należność w wysokości od 300 zł do 200 000 zł, zależnie od jego stanu i wyposażenia.

Skup samochodów Warka – Auto Kurek

Nasz skup aut za gotówkę ma wiele zalet, które wynikają z naszej wieloletniej obecności na rynku. Należy do nich przede wszystkim pełen profesjonalizm, możliwość odbioru auta z każdego miejsca w Polsce, jak i w standardzie wypłata należność w formie gotówki do ręki. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym auto skupem 24h, chętnie odpowiemy na wszystkie!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Warka - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą jest kontakt pod numerem telefonicznym 660 637 702 lub 692 443 443 lub za pośrednictwem prostego w wypełnieniu formularza dostępnego na stronie internetowej. Uzupełniając niezbędne dane bądź przekazując je obsłudze, nasz pracownik będzie mógł wyznaczyć termin spotkania, podczas którego dokonane zostaną oględziny pojazdu.

Oględziny auta

Weryfikacja samochodu to kolejny etap naszej współpracy. Oględziny wykonywane są przez profesjonalistę we wcześniej ustalonym terminie, miejscu i czasie. Podczas nich sprawdzamy stan pojazdu, zarówno techniczny, jak i wizualny, a na podstawie zebranych danych przygotowujemy wycenę, na którą wpływają najdrobniejsze elementy.

Kupno samochodu

W ostatnim etapie przychodzi czas na zaakceptowanie wyceny przez klienta, podpisane stosownej umowy oraz przeniesienie praw własności samochodu na naszą firmę. Wszystko przebiega szybko i sprawnie, a gotówka wypłacana jest od razu. Dodatkowo dopełniamy wszystkich formalności związanych ze sprzedażą auta, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową obsługę.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • Uczciwa wycena,
  • szybka wypłata gotówki,
  • odbiór samochodu własnym transportem,
  • skup każdego auta, niezależnie od stanu,
  • bezpłatny dojazd do klienta,
  • indywidualne podejście,
  • pełne bezpieczeństwo transakcji.
  skup aut Warka

  Dlaczego skup aut w Warce to lepsze rozwiązanie niż prywatna sprzedaż samochodu?

  niebezpieczeństw wynikających z wykonywania niektórych codziennych obowiązków. Sprzedaż samochodu jest dla wielu osób szczególnie uciążliwa. Wiąże się ze spotkaniami z klientami oraz sprzedażą auta osobie, która być może wcale nie należy do uczciwych. Skupowanie samochodów uszkodzonych przez naszą firmę to codzienność. Przez wiele lat istnienia na rynku odkupiliśmy od naszych klientów setki pojazdów, płacąc za nie kwotę adekwatną do stanu, wyposażenia i dokumentacji. Główną zaletą naszego skupu aut w Warce i okolicach jest z całą pewnością to, że proces ten – od chwili skontaktowania się do nas aż do czasu uzyskani wynagrodzenia – może zająć nawet 1 dzień!

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Nasz skup aut w Warce skupuje każdy rodzaj pojazdu w dowolnym stanie technicznym i wizualnym. Bierzemy pod uwagę praktycznie nowe samochody, jak i również zupełnie niesprawne, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. Nieistotny jest model, przeznaczenie, marka, rocznik czy przebieg.

  Gdzie działamy?

  Nasza firma działa na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca i zaoferować swoje usługi w dowolnym regionie. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

  Jak się z nami skontaktować?

  Aby się z nami skontaktować, wystarczy zadzwonić pod numer 692 443 443 lub 660 637 702 lub też przesłać wiadomość przez formularz dostępny online na naszej stronie internetowej. Po przesłaniu informacji skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe, na podany przez klienta adres e-mail.

  Skup aut Warka i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627