Skup aut Zielonka

Nasz skup aut w Zielonce jest jednym z takich, które zdecydowanie warto odwiedzić w razie sprzedaży swojego auta. Przyjmujemy pojazdy osobowe, w tym te małe miejskie i duże typu SUV, jak i autobusy, auta specjalistyczne oraz ciężarowe, i wypłacamy za nie należność w wysokości od 300 zł do nawet 200 000 zł. Nasz auto skup 24h przyjmuje auta uszkodzone i niesprawne, jak i te, po których nie widać żadnego śladu zużycia.

Skup samochodów Zielonka – Auto Kurek

Nasz skup aut powypadkowych i sprawnych ma wiele zalet, dzięki którym stanowi obecnie najlepszy wybór wśród wszystkich sprzedających. Powodem ku temu jest między innymi transport – dysponujemy naszymi własnymi lawetami, a także korzystna wycena wszystkich egzemplarzy pojazdów sprzedawanych w naszej firmie. W skupie aut na części Auto Kurek wypłacamy należność w formie gotówki do ręki.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Zielonka - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Każda osoba, która szuka sposobu na szybką sprzedaż samochodu, może skontaktować się z naszą firmą, gdyż od lat specjalizujemy się w skupie pojazdów, niezależnie od ich stanu, rocznika, modelu czy wyposażenia. Dzięki temu możesz w ekspresowym tempie sprzedać swój praktycznie nowy pojazd lub taki, który nie nadaje się do dalszej eksploatacji. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź wypełnisz formularz dostępny na stronie.

Oględziny auta

Podczas rozmowy telefonicznej lub internetowej wymiany wiadomości ustalamy z klientem miejsce spotkania, datę i godzinę, co pozwoli dokonać profesjonalnych oględzin pojazdu. Weryfikacja ma na celu wycenienie pojazdu, jest w pełni darmowa, a na jej podstawie możemy zaproponować cenę adekwatną do stanu auta.

Kupno samochodu

Nasza współpraca kończy się podpisaniem stosownych dokumentów, przy zachowaniu minimum formalności. Po ich dokonaniu przychodzi czas na wypłatę ustalonej wcześniej kwoty w gotówce do ręki lub przelewem na wskazane przez klienta konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • uczciwa wycena pojazdu,
  • szybka wypłata gotówki,
  • skup każdego samochodu, niezależnie od stanu, marki czy modelu,
  • bezpłatna wycena,
  • odbiór pojazdu naszym transportem,
  • minimum formalności.
  skup aut Zielonka

  Jakie ma zalety nasz auto skup 24h?

  Nasz auto skup 24h jest na rynku jednym z najbardziej rozpoznawalnych i fakt ten nie wynika z niczego. Przede wszystkim dzięki wielu latom doświadczenia doskonale poznaliśmy specyfikę wszystkich modeli aut, które jeżdżą po naszych drogach, a także obsłużyliśmy setki klientów, którzy byli zmuszeni do sprzedaży niechodliwego i niepopularnego samochodu. W naszym skupie aut na części i w całości każdy może liczyć na nieograniczoną pomoc, indywidualne podejście oraz dostęp do ogromnej wiedzy naszych pracowników, którzy chętnie pokierują we wszystkich dalszych krokach. Odwiedź nasz skup pojazdów i sprzedaj swój samochód bez problemu w ciągu jednego dnia od chwili kontaktu.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W naszym skupie aut w Zielonce Auto Kurek można sprzedać każdy samochód i w każdym stanie technicznym oraz wizualnym. Oznacza to praktycznie brak ograniczeń w tym zakresie. Przyjmujemy pojazdy mocno wyeksploatowane i nienadające się do dalszej jazdy, jak i te, które mają stan praktycznie fabryczny.

  Jak się z nami skontaktować?

  Aby się z nami skontaktować, wystarczy zadzwonić pod jeden z dostępnych numerów 660 637 702 lub 692 443 443 bądź przesłać wiadomość przez formularz kontaktowy, a nasi konsultanci odpowiedzą tak szybko, jak tylko będzie to możliwe w celu ustalenia warunków współpracy i chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

  Jak działa skup aut? Jak szybko sprzedać auto?

  Nasz skup aut działa 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu można się z nami skontaktować w dowolnym momencie, bez względu na porę dnia. Cały proces sprzedaży często zaczyna i kończy się w jednym dniu roboczym, co pozwala szybko i sprawnie sprzedać samochód bez straty czasu.

  Skup aut Zielonka i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627