Skup aut Błonie - skup samochodów używanych

W auto skupie 24h Auto Kurek można sprzedać praktycznie każdy samochód w cenie znacznie wyższej niż u konkurencji. Przyjmujemy auta zarówno powypadkowe i wyeksploatowane, jak i modele popowodziowe czy po spaleniu lub zdewastowaniu, a także samochody kolekcjonerskie i utrzymane w znakomitej kondycji. Jedynym warunkiem jest data produkcji sprzedawanego egzemplarza, która musi znajdować się w przedziale 1960-2014.

Skup samochodów Błonie – Auto Kurek

Za poszczególne auta nasz skup samochodów osobowych Błonie oferuje cenę w przedziale 300 zł – 200 000 zł co oznacza, iż jesteśmy jedną z najbardziej elastycznych firm na tym rynku. Co więcej, skup aut Błonie Auto Kurek jest gwarantem jakości, a z naszych usług skorzystało już tysiące zachwyconym klientów. Zostań jednym z nich!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Błonie - zadzwoń 692 443 443

Poznaj przebieg transakcji z naszą firmą Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Wszystko rozpoczyna się od kontaktu z naszą firmą. Aby to zrobić, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie, ewentualnie wysłać nam wiadomość e-mail. Podczas rozmowy z pracownikiem można uzgodnić termin inspekcji pojazdu i podać miejsce oraz datę i godzinę spotkania.


Oględziny auta

Pracownik zjawi się na miejscu w uzgodnionym czasie i od razu przejdzie do oceny sprzedawanego auta. Dokona oględzin stanu zewnętrznego, w tym kompletności wyposażenia czy stanu lakieru, jak i wnętrza oraz elementów mechanicznych. Wówczas pracownik zaoferuje cenę za auto adekwatną do jego stanu i stopnia zużycia. Co ważne, wszystkie te czynności są darmowe!


Kupno samochodu

Ostatnim etapem po zaakceptowaniu ceny przez klienta, jest wypełnienie umowy kupna-sprzedaży i przeniesienie praw własności na naszą firmę. Będą wówczas potrzebne podstawowe dokumenty auta i dowód osobisty oraz karta pojazdu i w niektórych przypadkach kilka innych. Należność zostanie wypłacona w formie gotówki na miejscu do ręki lub poprzez przelew bankowy na życzenie.

Formularz zgłoszeniowy


  7 powodów, dlaczego warto skorzystać z usług firmy Auto Kurek:

  • bezproblemowa obsługa transakcji,
  • indywidualne podejście do każdego zlecenia,
  • atrakcyjna wycena pojazdu,
  • dostępność pracowników 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • pomoc na każdym etapie sprzedaży,
  • dysponujemy własnym transportem samochodu i nie obciążamy żadnymi kosztami naszych klientów,
  • możliwość wypłaty należności gotówką do ręki.
  skup aut Błonie

  Jakie auta przyjmujemy w firmie Auto Kurek?

  W naszym skupie aut Błonie za gotówkę skupujemy praktycznie każde auto, którego data produkcji mieści się w przedziale 1960-2014, w tym modele znakomicie utrzymane, jak i nienadające się do dalszego użytkowania. Przyjmujemy auta, które nie cieszą się dobrą opinią na rynku wtórnym, jak i modele niszowe, które bardzo ciężko sprzedać, np. z kierownicą po prawej stronie. Skupowanie samochodów używanych Błonie Auto Kurek to nasza domena już od wielu lat, dlatego każda transakcja jest w pełni bezpieczna i przeprowadzona w bardzo przyjaznej atmosferze. Zapewniamy atrakcyjny cennik skupu aut. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami i uzgodnienia dogodnego terminu osobistych oględzin samochodu.

  Skup aut Błonie i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627