Skup aut Ostrołęka - skup samochodów używanych

Nasz skup aut Ostrołęka Auto Kurek to doskonała oferta dla osób, które cenią sobie komfort, bezpieczeństwo oraz błyskawiczną obsługę podczas sprzedaży auta. Skupujemy pojazdy wyprodukowane w latach od 1960 do 2014 roku i płacimy za nie od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Ostrołęka – Auto Kurek

Przyjmujemy praktycznie każde auto, niezależnie od jego stanu, stopnia zużycia czy zapotrzebowania na rynku i zawsze tworzymy wycenę zgodną ze stanem faktycznym. W skupie samochodów Ostrołęka Auto Kurek można sprzedać pojazd znacznie szybciej niż za pośrednictwem portali ogłoszeniowych i uzyskać z tego tytułu wynagrodzenie adekwatne do stanu pojazdu. Dlatego zapraszamy do skupu aut w Ostrołęce i okolicach Auto Kurek!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Ostrołęka - zadzwoń 692 443 443

Poznaj cały przebieg transakcji w firmie Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

Cały proces rozpoczyna się od kontaktu z naszym pracownikiem, co można dokonać na trzy sposoby. Pierwszym jest rozmowa telefoniczna pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 , drugim wysłanie do nas e-maila z opisem sytuacji, zaś trzecim – skorzystanie z łatwego w obsłudze formularza kontaktowego. Podczas rozmowy będzie można uzyskać szczegóły na temat naszej firmy, jak i umówić się na spotkanie osobiste.


Oględziny auta

Drugim etapem sprzedaży auta naszej firmie jest osobiste spotkanie i związane z tym oględziny pojazdu. Nasz wykwalifikowany pracownik dokona inspekcji auta i oceni wszelkie podzespoły i elementy mechaniczne, jak i weźmie pod uwagę zalety i wady samochodu. Wówczas klient pozna naszą cenę za dany pojazd.


Kupno samochodu

Kupno samochodu to ostatni etap polegający na podpisaniu umowy kupna-sprzedaży i wypłacie należnych pieniędzy. Możemy dokonać rozliczenia gotówkowego “na miejscu”, jak i zlecić błyskawiczny przelew bankowy. Do podpisania umowy niezbędne będą podstawowe dokumenty, takie jak dowód osobisty czy dowód rejestracyjny i karta pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy


  Główne zalety firmy Auto Kurek to:

  • uczciwa cena za pojazd
  • znakomita jakość obsługi klienta
  • firma z ugruntowaną pozycją na rynku
  • specjalistyczna pomoc na całym etapie zakupu
  • dostępność pracowników 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • natychmiastowa wypłata gotówki
  • pewność sprzedaży auta
  skup aut ostrołęka

  Misja firmy Auto Kurek

  Nasz auto skup 24h Auto Kurek to firma, której głównym celem jest zmniejszenie problemów wynikających podczas sprzedaży auta. Właśnie dlatego opanowaliśmy tę czynność dosłownie do perfekcji. Skupujemy praktycznie każde auto, łącznie z modelami, które nie nadają się do dalszego użytku, po czym zawsze wypłacamy za nie odpowiednią sumę pieniędzy. Ważne jest to, że skupujemy samochody niszowe i mało spotykane oraz niezbyt popularne, które bardzo ciężko sprzedać prywatnie na rynku wtórnym. Nasz skup aut Ostrołęka i okolice Auto Kurek jest znakomitym wyjściem dla osób, które chcą błyskawicznie otrzymać pieniądze za swój pojazd niż oczekiwać na odpowiedniego klienta i przedłużać sprzedaż w nieskończoność. Skup aut Ostrołęka za gotówkę ma także zaletę w postaci rewelacyjnej obsługi klienta i transakcji zawsze przeprowadzanej w bardzo miłej atmosferze.

  skup aut ostrołęka

  Darmowa obsługa całego procesu

  Ogromną zaletą naszej firmy auto skup 24h Auto Kurek jest fakt, iż wszystkich czynności związanych z odkupem samochodu dokonujemy całkowicie bezpłatnie. Oznacza to darmowy dojazd naszego pracownika pod wskazane miejsce, wycenę pojazdu pozbawioną kosztów, jak i całkowicie darmowy transport pojazdu w miejsce przeznaczenia naszym własnym transportem. Co więcej, skupowanie samochodów używanych w Ostrołęce obejmuje także wszelkie koszty związane z obsługą telefoniczną czy mailową. Klienci to bardzo doceniają. Nasz skup aut Ostrołęka Auto Kurek stale się rozwija, tym samym zwiększamy ilość miejsc, w których świadczymy nasze usługi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym działem obsługi klienta.

  Skup aut Ostrołęka i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627