Skup samochodów za gotówkę Radzymin

Nasza firma auto skup 24h Auto Kurek powstała z myślą o osobach, które planują szybko i bezpiecznie sprzedać swój używany samochód w atrakcyjnej cenie. Od lat specjalizujemy się w skupowaniu aut w Radzyminie i okolicach, oferując najlepsze warunki i tym samym wyróżniając się na tle konkurencji. Przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu, w tym osobowe, terenowe i ciężarowe, niezależnie od ich stanu. Jedynym warunkiem jest rok ich produkcji – od 1960 roku do 2014 roku. Gwarantujemy cenę między 300 zł a 200 000 zł w zależności od modelu samochodu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i skorzystania z naszego skupu samochodów osobowych i używanych w Radzyminie.

kontakt telefoniczny

Przebieg transakcji z firmą Auto Kurek – krok po kroku


Kontakt telefoniczny

Kontakt z nami jest bardzo łatwy i wygodny, gdyż można zadzwonić na infolinię dostępną pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 lub przesłać nam wszelkie szczegóły dotyczące pojazdu lub zapytania związane z naszymi usługami poprzez formularz kontaktowy lub drogą e-mailową.


Oględziny auta

Podczas rozmowy bądź wymiany wiadomości z naszym pracownikiem należy ustalić dogodny dla siebie termin. W umówionym dniu o określonej wcześniej godzinie przyjedziemy zrobić oględziny pojazdu, które mają na celu analizę jego stanu technicznego i wizualnego. Szczegółowa inspekcja pozwoli zaoferować jak najlepszą cenę biorąc pod uwagę każdy szczegół. Interesuje nas dodatkowe wyposażenie, przebieg, sprawność poszczególnych podzespołów – wszystko po to, aby wycena była uczciwa i jak najwyższa.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem naszej współpracy jest podpisanie umowy i przekazanie nam sprzedawanego samochodu wraz z całą dokumentacją. Reszta formalności leży po naszej stronie, dzięki czemu klient może już być spokojny i może rozpocząć poszukiwania nowego pojazdu, który zastąpi mu stary środek transportu.

Czym się wyróżniamy?

  • indywidualne podejście do klienta,
  • szybka wypłata gotówki bądź przelewu bankowego,
  • uczciwa wycena,
  • minimalna ilość formalności,
  • wysoka jakość obsługi
  • bezpłatny dojazd do klienta i bezpłatny odbiór pojazdu,
  • wieloletnie doświadczenie na rynku.
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Na co zwracamy uwagę podczas skupu aut 24h?

Otóż przede wszystkim liczy się dla nas każdy szczegół. Podczas oględzin samochodu, po których przychodzi czas na wycenę, bierzemy pod uwagę najdrobniejszy detal. Wszystko po to, by zaoferować jak najkorzystniejszą cenę klientowi, który zamierza sprzedać swój pojazd. Jeśli auto ma nienaganny stan lakieru i jest zadbane wewnątrz oraz ma niski przebieg to zdecydowanie są to dla nas powody, by cena była znacznie wyższa. Dzięki temu nasz klient nie musi tracić czasu na spotkania z potencjalnie zainteresowani kupnem jego samochodu, którzy często w efekcie tylko zabierają czas i są niezdecydowani. To znaczna oszczędność czasu i pieniędzy, dlatego warto wybrać już dziś skup samochodów Radzymin za gotówkę, gdyż tuż po zaakceptowaniu ostatecznej wyceny nasi klienci otrzymują pieniądze od ręki lub za pośrednictwem przelewu bankowego – wybór należy do nich. Jednak cała transakcja przebiega szybko i sprawnie, a także zawsze jest satysfakcjonująca dla obu stron umowy.

Formularz zgłoszeniowy