Skup samochodów za gotówkę Mińsk Mazowiecki

Auto skup 24h Auto Kurek to jedna z największych firm w Polsce oferujących skup aut w Mińsku Mazowieckim i okolicach. Oferujemy znakomite warunki i uczciwą cenę za kupowany pojazd, a także zapewniamy bezpłatną obsługę zamówienia, tj. dojazd do klienta, odbiór i załadunek pojazdu oraz jego dalszy dowóz do naszej siedziby. Skupujemy praktycznie każdy samochód wyprodukowany w okresie od 1960 roku do 2014 roku i w każdym stanie, od modeli zadbanych i kolekcjonerskich, aż do zużytych i zniszczonych wskutek wypadku czy stłuczki. Przyjmujemy także auta, które nie nadają się do dalszej naprawy, wówczas oferujemy godną cenę za kilogram samochodu. Poznaj z bliska skup aut w Mińsku Mazowieckim Auto Kurek i skorzystaj z naszych usług już dziś.

kontakt telefoniczny

Jak przebiega cały proces zakupu auta przez naszą firmę?


Kontakt telefoniczny

Najpierw należy skontaktować się z działem obsługi klienta. Można to zrobić na trzy sposoby, mianowicie dzwoniąc pod jeden z dwóch numerów: 660 637 702 lub 692 443 443, wysyłając do nas e-mail z opisem sprzedawanego pojazdu lub też wykorzystując do tego znakomity i łatwy w obsłudze formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony.


Oględziny auta

Później przyjdzie czas na spotkanie. Nasz pracownik odwiedzi uzgodnione miejsce o właściwej porze, po czym dokona bardzo wnikliwej analizy sprzedawanego pojazdu. Co jednak bardzo istotne – nasi fachowcy sprawdzają nie tylko wady danego auta, lecz także jego zalety. Wiele konkurencyjnych firm wyszukuje wyłącznie minusy i wady sprzedawanego auta, aby w efekcie obniżyć wartość sprzedawanego auta. U nas jest zupełnie odwrotnie.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem jest zakup samochodu. Nasz pracownik będzie miał przy sobie umowę kupna-sprzedaży, zaś klient będzie musiał przedstawić swój dowód osobisty oraz kilka dokumentów niezbędnych przy sprzedaży auta, takie jak dowód rejestracyjny czy karta pojazdu. Po podpisaniu umowy nastąpi wypłata należnej gotówki.

Nasze główne zalety to:

  • przyjmujemy auta w każdym stanie wyprodukowane od 1960 roku do 2014 roku
  • oferujemy bardzo dobrą cenę, która odzwierciedla stan auta
  • pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności
  • płacimy należność gotówką lub przelewem
  • cała obsługa jest bezpłatna i nie wiąże się z wpłatą zadatku
  • jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją w całej Polsce
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Dlaczego skup samochodów osobowych w Mińsku Mazowieckim to domena Auto Kurek?

Auto skup 24h Auto Kurek to firma, która jak żadna inna dba o dobro każdego klienta, oferując zawsze indywidualne podejście i pełne zrozumienie danej sytuacji. Nie ma dla nas znaczenia, czy dany klient pozbywa się pojazdu wartego 200 000 zł, czy też egzemplarza przeznaczonego do rozbiórki o wartości 300 zł. Wszystkich traktujemy równo i staramy się, aby każdy pojedynczy klient zapamiętał naszą obsługę jako doskonałą i wartą dalszego polecenia. Nasi pracownicy są do dyspozycji 24h/dobę i 7 dni w tygodniu, dzięki czemu zamówienie można złożyć również w nocy lub podczas niedzielnego popołudnia.

Auto Kurek – to się opłaca!

Skupowanie samochodów używanych w Mińsku Mazowieckim za pomocą Auto Kurek ma także inną, bardzo istotną zaletę – zmniejsza trudności związane ze zbyciem pojazdu za pomocą portali aukcyjnych czy pism branżowych. Skupujemy bowiem każde auto, zarówno to doskonale utrzymane, jak i auta powypadkowe. Właśnie dlatego nasz skup aut w Mińsku Mazowieckim za gotówkę jest najpopularniejszą formą odsprzedaży samochodów oraz innych pojazdów przez klientów z tych okolic. Zapraszamy już dziś do kontaktu z naszym działem obsługi klienta i zapewniamy o błyskawicznej obsłudze i bezpieczeństwie podczas transakcji.

auta używane skupujemy za gotówkę

Formularz zgłoszeniowy