Skup aut Płock

Skup aut – gwarancja szybkiej gotówki

Jeżeli chcą Państwo w krótkim czasie sprzedać samochód i dostać gotówkę lub też przelew od ręki, to skup aut może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nasza propozycja kierowana jest między innymi do osób zamieszkujących Płock lecz nie tylko. Jest to jedyne miejsce, w którym błyskawicznie można pozbyć się swojego samochodu, co dla wielu osób jest kwestią niezwykle istotną. Warto również wiedzieć, że w trosce o zadowolenie naszych Klientów oferujemy możliwość dojazdu w wyznaczone przez Państwa miejsce, co jest niezwykle wygodne.

skup aut płock
kontakt telefoniczny

W jaki sposób przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu samochodów rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (jesteśmy dostępni pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 oraz 660 637 702 ) bądź przez formularz online (umieściliśmy go na naszej witrynie internetowej). Wtedy nasz pracownik wskaże termin, w którym dojdzie do wyceny pojazdu, który macie zamiar sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

Następnie wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod określony adres jednego z naszych ekspertów, który wykonuje oględziny samochodu i wycenia go, biorąc pod uwagę markę, stan techniczny oraz rocznik.


Kupno samochodu

Ostateczny etap to zakup auta – cały proces przebiega skutecznie i bez zbędnych formalności. Po podpisaniu wszelkich dokumentów wypłacamy gotówkę.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • rzetelną wycenę auta,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez kontrahenta adres,
  • odbiór pojazdu własnym transportem,
  • niezwłoczną wypłatę pieniędzy za pojazd,
  • skupujemy każdy samochód (bez względu na stan techniczny i markę).
laweta załatowana starymi autami

Skup aut w Płocku – czym różni się od komisu?

Bardzo często zdarza się, że skup aut mylony jest z komisami. Warto więc wiedzieć, że zasada działania obu tego typu firm różni się od siebie, dlatego też nie można stawiać między nimi znaku równości. Przede wszystkim skup samochodów gwarantuje natychmiastową sprzedaż samochodu oraz otrzymanie należności jeszcze tego samego dnia. Natomiast w przypadku komisu, właściciel zostawia w nim swój samochód, który prędzej czy później nabywany jest przez klienta, który wykorzystuje komis, jako pośrednika. Skup natomiast nie pełni funkcji pośrednika, a sam płaci za oddawane przez Państwa auto. Jest to więc oszczędność czasu oraz gwarancja błyskawicznego otrzymania należności.

Skup aut Płock – co jeszcze mogą Państwo zyskać?

Warto również wiedzieć, że każdy mieszkaniec Płocka, który zdecyduje się skorzystać z usług naszego skupu aut, może liczyć na różnego rodzaju dodatkowe usługi. Jedną z nich jest wspomniana już wcześniej możliwość dojazdu we wskazane przez Państwa miejsce. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas na dojazdy oraz ewentualną konieczność stania w korkach. Co więcej, bardzo chętnie skupujemy niemalże każde auto, niezależnie od jego stanu. Interesują nas zarówno samochody osobowe, terenowe, jak i dostawcze.

Kiedy warto skorzystać ze skupu aut? Istnieją takie sytuacje, kiedy sprzedaż samochodu za gotówkę w skupie jest najlepszą i najbardziej opłacalną opcją. Są to sytuacje, w których dana osoba znajduje się w nagłej potrzebie, w której w krótkim czasie musi pozyskać pieniądze. W przypadku skupu otrzymuje ona pewność, że sprzedaż będzie błyskawiczna. To także doskonałe rozwiązanie w przypadku samochodów starszych, które mogłoby być trudno sprzedać za pośrednictwem aukcji internetowych lecz nie tylko. Jeżeli więc zainteresowała Państwa nasza propozycja, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Oferujemy szybki czas dojazdu oraz atrakcyjne, niezaniżone ceny.

uszkodzone auto po wypadku

Formularz zgłoszeniowy