Skup aut Piaseczno

Skupujemy wszystkie auta

Nasza oferta skupu aut dedykowana jest przede wszystkim mieszkańcom Piaseczna. Dlatego też wszystkie osoby zamieszkujące te okolice, które chciałyby sprzedać swój samochód w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy. Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym w rocznikach 1960 -2014 w cenach od 300 zł aż do 200 000.

Interesują nas samochody dostawcze, terenowe i osobowe, zarówno całe, jak i uszkodzone, zadbane, serwisowane, czy też zupełnie wyeksploatowane. Umowę kupna – sprzedaży sporządzamy od ręki, a w przypadku złomowania, tworzymy dla Państwa zaświadczenie o demontażu. Skup aut Auto Kurek gwarantuje również najlepsze ceny, adekwatne do stanu samochodu oraz gotówkę lub przelew natychmiast po jej ustaleniu. Co więcej, auta odbieramy własnym transportem 7 dni w tygodniu 24h na dobę, co jest dla naszych Klientów wysoce komfortowe. Piaseczno to jeden z wielu obszarów naszych działań.

skup aut piaseczno
kontakt telefoniczny

W jaki sposób przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem jest kontakt z naszą spółką – telefoniczny (proponowane numery to – 692 443 443 lub 660 637 702) bądź za pośrednictwem stworzonego przez naszą firmę formularza online znajdującego się na stronie www. W ten sposób specjalista z naszego przedsiębiorstwa będzie mógł wyznaczyć termin spotkania, na którym odbędzie się wycena sprzedawanego samochodu. Wycena jest darmowa.


Oględziny auta

Potem wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod określony adres jednego z naszych ekspertów, który dokonuje oględzin pojazdu i wycenia go na podstawie rocznika, stanu technicznego oraz marki.


Kupno samochodu

Ostatni etap to zakup pojazdu – cały proces przebiega szybko i bez nadmiernych formalności. Po podpisaniu wszystkich dokumentów wypłacamy pieniądze.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • wiarygodna wycena auta,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez kontrahenta adres,
  • odbiór pojazdu firmowym transportem,
  • niezwłoczną wypłatę pieniędzy za auto,
  • kupujemy wszystkie auta (bez względu na stan techniczny i markę).
rozebrane auto

Skup aut Piaseczno – gotówka lub przelew od ręki

Nasz skup aut dokonuje zakupu aut płacąc Państwu od ręki gotówką, lub też przelewem na konto bankowe. Niezaprzeczalnym atutem takiego rozwiązania jest fakt, iż nie będą musieli Państwo czekać miesiącami na możliwość kupna nowego pojazdu, zaciągać kredytu w banku, który da możliwość uzupełnienie brakującej kwoty, jak również korzystać z komunikacji miejskiej w czasie, w którym samochód znajduje się w komisie.

Szybkość skupu aut w Piasecznie

Pierwszy krok sprzedaży w skupie aut w Piasecznie jest bardzo krótki, ponieważ polega na przekazaniu informacji dotyczących stanu technicznego danego samochodu. Tego typu informacje nie muszą być udzielane bezpośrednio – w tym celu można zadzwonić lub też skontaktować się drogą internetową, co jest bardzo wygodne. Szybkość realizacji transakcji w głównej mierze zależy od Państwa. Jeżeli bowiem dysponują Państwo wolnym czasem, to często nawet i tego samego dnia można zjawić się w skupie ze swoim samochodem. Istnieje również możliwość umówienia się na spotkanie w późniejszym terminie, w przypadku takiej chęci. Jeżeli więc poszukują Państwo profesjonalnego skupu, serdecznie zachęcamy do kontaktu lub też do wizyty w naszej firmie.

parking ze starymi autami

Formularz zgłoszeniowy