Skup aut Żyrardów

Skup aut – Klient jest dla nas najważniejszy

Jeżeli chcą Państwo w krótkim czasie sprzedać samochód i dostać gotówkę lub też przelew od ręki, to skup aut może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nasza propozycja kierowana jest między innymi do osób zamieszkujących Żyrardów lecz nie tylko. Jest to jedyne miejsce, w którym błyskawicznie można pozbyć się swojego samochodu, co dla wielu osób jest kwestią niezwykle istotną. Warto również wiedzieć, że w trosce o zadowolenie naszych Klientów oferujemy możliwość dojazdu w wyznaczone przez Państwa miejsce, co jest niezwykle wygodne.

skup aut żyrardów
kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu pojazdów zaczyna się od kontaktu telefonicznego (czekamy na Państwa pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 i 660 637 702 ) bądź przez formularz internetowy (można go wypełnić na firmowej witrynie internetowej). Wtedy jeden z naszych pracowników wyznaczy termin, w którym dojdzie do wyceny samochodu, który chcielibyście sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

W następnym korku robimy oględziny auta – wysyłamy pod określony adres jednego z naszych rzeczoznawców, który wykonuje oględziny pojazdu i wycenia go, biorąc pod uwagę rocznik, markę oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Ostateczny krok to kupno auta – cała procedura przebiega skutecznie i bez niepotrzebnych formalności. Po podpisaniu wszelkich dokumentów wypłacamy gotówkę.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • wiarygodna wycena auta,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez klienta adres,
  • odbiór samochodu firmowym transportem,
  • szybką wypłatę gotówki za samochód,
  • kupujemy każde auto (bez względu na markę i ich stan techniczny).
laweta ze starymi autami

Różnice między skupem aut w Żyrardowie a komisem

Zdarza się, że skup aut mylony jest z komisami. Warto więc wiedzieć, że zasada działania obu tego typu firm różni się od siebie, dlatego też nie można stawiać między nimi znaku równości. Przede wszystkim skup samochodów gwarantuje natychmiastową sprzedaż samochodu oraz otrzymanie należności jeszcze tego samego dnia. Natomiast w przypadku komisu, właściciel zostawia w nim swój samochód, który prędzej czy później nabywany jest przez klienta, który wykorzystuje komis, jako pośrednika. Skup natomiast nie pełni funkcji pośrednika, a sam płaci za oddawane przez Państwa auto. Jest to więc oszczędność czasu oraz gwarancja błyskawicznego otrzymania należności.

Skup aut Żyrardów – dopasowanie do Klienta

Warto również wiedzieć, że każdy mieszkaniec Żyrardowa, który zdecyduje się skorzystać z usług naszego skupu aut, może liczyć na różnego rodzaju dodatkowe usługi. Jedną z nich jest wspomniana już wcześniej możliwość dojazdu we wskazane przez Państwa miejsce. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas na dojazdy oraz ewentualną konieczność stania w korkach. Co więcej, bardzo chętnie skupujemy niemalże każde auto, niezależnie od jego stanu. Interesują nas zarówno samochody osobowe, terenowe, jak i dostawcze.

Kiedy warto skorzystać ze skupu aut? Istnieją takie sytuacje, kiedy sprzedaż samochodu za gotówkę w skupie jest najlepszą i najbardziej opłacalną opcją. Są to sytuacje, w których dana osoba znajduje się w nagłej potrzebie, w której w krótkim czasie musi pozyskać pieniądze. W przypadku skupu otrzymuje ona pewność, że sprzedaż będzie błyskawiczna. To także doskonałe rozwiązanie w przypadku samochodów starszych, które mogłoby być trudno sprzedać za pośrednictwem aukcji internetowych lecz nie tylko. Jeżeli więc zainteresowała Państwa nasza propozycja, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub też bezpośredniego.

auto po wypadku

Formularz zgłoszeniowy