Skup aut Żyrardów - skup samochodów używanych

Jeżeli chcą Państwo w krótkim czasie sprzedać samochód i dostać gotówkę lub też przelew od ręki, to skup aut może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nasza propozycja kierowana jest między innymi do osób zamieszkujących Żyrardów lecz nie tylko.

Skup samochodów Żyrardów – Auto Kurek

Jest to jedyne miejsce, w którym błyskawicznie można pozbyć się swojego samochodu, co dla wielu osób jest kwestią niezwykle istotną. Warto również wiedzieć, że w trosce o zadowolenie naszych Klientów oferujemy możliwość dojazdu w wyznaczone przez Państwa miejsce, co jest niezwykle wygodne.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Żyrardów - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu pojazdów zaczyna się od kontaktu telefonicznego (czekamy na Państwa pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 i 660 637 702 ) bądź przez formularz internetowy (można go wypełnić na firmowej witrynie internetowej). Wtedy jeden z naszych pracowników wyznaczy termin, w którym dojdzie do wyceny samochodu, który chcielibyście sprzedać (wycena jest darmowa).


Oględziny auta

W następnym korku robimy oględziny auta – wysyłamy pod określony adres jednego z naszych rzeczoznawców, który wykonuje oględziny pojazdu i wycenia go, biorąc pod uwagę rocznik, markę oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Ostateczny krok to kupno auta – cała procedura przebiega skutecznie i bez niepotrzebnych formalności. Po podpisaniu wszelkich dokumentów wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego kontrahenta,
  • wiarygodna wycena auta,
  • minimum formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez klienta adres,
  • odbiór samochodu firmowym transportem,
  • szybką wypłatę gotówki za samochód,
  • kupujemy każde auto (bez względu na markę i ich stan techniczny).
  skup aut Żyrardów

  Różnice między skupem aut w Żyrardowie a komisem samochodowym

  Zdarza się, że skup aut mylony jest z komisami. Warto więc wiedzieć, że zasada działania obu tego typu firm różni się od siebie, dlatego też nie można stawiać między nimi znaku równości. Przede wszystkim skup samochodów gwarantuje natychmiastową sprzedaż samochodu oraz otrzymanie należności jeszcze tego samego dnia. Natomiast w przypadku komisu, właściciel zostawia w nim swój samochód, który prędzej czy później nabywany jest przez klienta, który wykorzystuje komis, jako pośrednika. Skup natomiast nie pełni funkcji pośrednika, a sam płaci za oddawane przez Państwa auto. Jest to więc oszczędność czasu oraz gwarancja błyskawicznego otrzymania należności.

  skup aut Żyrardów

  Dopasowanie do klienta – skup Aut Żyrardów

  Warto również wiedzieć, że każdy mieszkaniec Żyrardowa, który zdecyduje się skorzystać z usług naszego skupu aut, może liczyć na różnego rodzaju dodatkowe usługi. Jedną z nich jest wspomniana już wcześniej możliwość dojazdu we wskazane przez Państwa miejsce. Dzięki temu oszczędzają Państwo swój czas na dojazdy oraz ewentualną konieczność stania w korkach. Co więcej, bardzo chętnie skupujemy niemalże każde auto, niezależnie od jego stanu. Interesują nas zarówno samochody osobowe, terenowe, jak i dostawcze.

  Kiedy warto skorzystać ze skupu aut? Istnieją takie sytuacje, kiedy sprzedaż samochodu za gotówkę w skupie jest najlepszą i najbardziej opłacalną opcją. Są to sytuacje, w których dana osoba znajduje się w nagłej potrzebie, w której w krótkim czasie musi pozyskać pieniądze. W przypadku skupu otrzymuje ona pewność, że sprzedaż będzie błyskawiczna. To także doskonałe rozwiązanie w przypadku samochodów starszych, które mogłoby być trudno sprzedać za pośrednictwem aukcji internetowych lecz nie tylko. Jeżeli więc zainteresowała Państwa nasza propozycja, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub też bezpośredniego.

  Skup aut Żyrardów Auto Kurek jako alternatywa dla sprzedaży prywatnej

  W dzisiejszych czasach liczy się jak najszybsza możliwość sprzedaży, dlatego nasz skup samochodów Żyrardów Auto Kurek zaprasza wszystkich zainteresowanych sprzedażą auta na dogodnych warunkach. Płacimy gotówką za pojazdy w każdym stanie technicznym, również te, które nie są przeznaczone do dalszej eksploatacji ze względu na ich uszkodzenia czy wypadkową przeszłość. Sprzedaż swojego auta w internecie bądź w gazetach oraz na portalach ogłoszeniowych jest z reguły trudna i czasochłonna, bywa także niebezpieczna. Część klientów działa nieuczciwie, a inna część będzie natarczywa, przez co niejeden właściciel pojazdu uległ pokusie i sprzedał swoje cztery kółka w zbyt niskiej cenie. Nasz najlepszy skup samochodów używanych od wielu lat wyznacza trendy na tym rynku, gdyż zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży motoryzacyjnej, a nasz skup aut Żyrardów posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia. Sprzedaż auta to w naszej firmie zajmuje najczęściej jeden dzień, a jego trakcie przeprowadzamy rzeczowe wyceny pojazdów i przyjmujemy wszystkie auta używane, w tym nawet auta uszkodzone i nienadające się do dalszej eksploatacji.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Nasz skup pojazdów przyjmuje praktycznie wszystkie samochody, w tym osobowe, ciężarowe, autobusy czy pojazdy specjalistyczne oraz wszystkie rodzaje aut dostawczych i to w każdym stanie, również te, które nie są możliwe do naprawy. Działamy na terenie Żyrardowa oraz innych polskich miast.

  Ile czasu trwa sprzedaż samochodu w skupie aut?

  Nasz skup aut osobowych od wielu lat wyznacza na tym rynku trendy, dlatego wypracowaliśmy sobie strategię, dzięki której nasz skup aut Auto Kurek może zakończyć całą transakcję już w przeciągu jednego dnia roboczego. Udostępniamy wiele istotnych informacji, w tym na temat ubezpieczenia OC czy wyrejestrowania pojazdu, dzięki czemu można z łatwością przeprowadzić dalsze wymagane etapy sprzedaży auta już we własnym zakresie w odpowiednim Wydziale Komunikacji.

  Jakie dokumenty są niezbędne do sprzedaży auta?

  Skup aut uszkodzonych i sprawnych to nasza podstawowa usługa, z której co roku korzystają tysiące w pełni zadowolonych klientów. Po prostu zadzwoń i skontaktuj się z naszym skupem samochodów w województwie mazowieckim i uzgodnij wszelkie istotne informacje z naszym asystentem. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, dzięki czemu można sprzedać swój pojazd o praktycznie każdej porze dnia i nocy.

  Skup aut Żyrardów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627