Skup Aut Ciechanów

Branża samochodowa, w szczególności skup samochodów i ich złomowanie dotychczas nie cieszyła się popularnością i zaufaniem wśród klientów. Wiele nielegalnych punktów i nieuczciwych przedsiębiorców wpłynęło negatywnie na odbiór oferty. Na szczęście firma Auto Kurek całkowicie łamie stereotypy, oferując najwyższą jakość zarówno pod względem obsługi klienta, jak i korzystnej finalizacji usługi. Skup aut w Ciechanowie, złomowanie samochodów o różnych gabarytach czy możliwość zakupu części zamiennych sprawiło, że klienci znów chętnie korzystają z możliwości, jakie oferuje im rynek. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by oferta była dopasowana do indywidualnych potrzeb. Priorytetem dla nas pozostaje satysfakcja klienta.

Skup aut Ciechanów

kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą firmą – telefoniczny (bezpośrednie numery to – 692 443 443 i 660 637 702) bądź przy pomocy udostępnionego przez naszą spółkę formularza online znajdującego się na stronie www. Wówczas nasz pracownik ustali termin, w którym dojdzie do wyceny samochodu, który chcielibyście sprzedać (wycena jest bezpłatna).


Oględziny auta

Później wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych specjalistów, który wykonuje oględziny samochodu i wycenia go na podstawie marki, rocznika oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Końcowy etap to przeniesienie prawa własności pojazdu – cała procedura przebiega skutecznie i bez nadmiernych formalności. Po zatwierdzeniu wszelkich dokumentów wypłacamy gotówkę.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego klienta,
  • rzetelną wycenę pojazdu,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez klienta adres,
  • odbiór samochodu firmowym transportem,
  • niezwłoczną wypłatę pieniędzy za pojazd,
  • kupujemy każde auto (bez względu na stan techniczny i markę).

Wiele samochodów

Zalety skupu samochodów osobowych w Ciechanowie

Proces pozbywania się auta ma wiele ścieżek, jednakże ta proponowana przez nas jest najwygodniejsza i bez wątpienia najbezpieczniejsza. Do zalet naszego skupu samochodów osobowych z pewnością należy atrakcyjna cena. Otrzymując pojazd od klienta, nasi specjaliści wyceniają auto pod kątem stanu technicznego, jednakże kluczowym czynnikiem pozostaje masa. Płacąc za kilogram, jak podczas złomowania, adekwatną sumę, jesteśmy przekonani, że końcowa kwota będzie konkurencyjna i z pewnością okaże się satysfakcjonująca dla klienta. Ponadto zaletą naszych działań jest dojazd do klienta oraz praca przez całą dobę, dlatego bez problemu dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb.

Nie bez znaczenia pozostaje dla nas bezpieczeństwo. Forma działalności, którą prowadzimy jest całkowicie legalna, a proces finalizacji transakcji załatwiamy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oddając pojazd do skupu aut na terenie Ciechanowa, nasi klienci mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne stawki, ale i na umowę kupna-sprzedaży oraz możliwość załatwienia wszystkich niezbędnych formalności od ręki. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również elastyczną ofertę pod względem wynagrodzenia. Oferujemy zarówno bezpieczną gotówkę od ręki, jak i wygodny przelew na wskazane konto bankowe. Skup aut za gotówkę to korzystne rozwiązanie dla wszystkich, którzy obawiają się nieuczciwych punktów. Mając zapewnione wszystkie formalności i do tego pieniądze w gotówce, nie musisz obawiać się żadnych nieprzyjemności. Jesteśmy przekonani, że nasze profesjonalne podejście pomoże ci zmienić zdanie o punktach skupu aut i złomowania pojazdów.

Formularz zgłoszeniowy