Skup aut Łomianki - skup samochodów używanych

Sprzedaż samochodu to często same problemy i kłopoty, na czele ze stratą czasu i kontaktowaniem się z nieuczciwymi kupującymi, którzy jedynie zajmują czas. Nasz skup aut w Łomiankach Auto Kurek jest odpowiedzią na te niedogodności. Skupujemy auta wyprodukowane w latach 1960-2014 i płacimy za nie od 300 zł do 200 000 zł.

Skup samochodów Łomianki – Auto Kurek

Cennik skupu aut Auto Kurek obejmuje podstawowe cechy auta, takie jak jego stan czy markę i model, lecz także zalety w postaci lakieru w dobrym stanie czy niskiego przebiegu. Już dziś skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta i uzgodnij termin oględzin swojego pojazdu. Zapewniamy, że nasz skup samochodów osobowych w Łomiankach Auto Kurek z pewnością spełni wszelkie oczekiwania.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Łomianki - zadzwoń 692 443 443

Przebieg transakcji z firmą Auto Kurek – krok po kroku


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z pracownikami biura obsługi, którzy są dostępni pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 . Należy przekazać najistotniejsze informacje dotyczące samochodu, które można także wysłać drogą e-mailową bądź skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej firmowej stronie internetowej.


Oględziny auta

Kolejnym etapem jest umówienie się na oględziny z naszym pracownikiem. Godzinę i termin spotkania ustala się telefoniczne lub mailowo, a po przyjeździe specjalisty na miejscu następuje szczegółowe zapoznanie się ze stanem samochodu. Podczas analizy pracownik bierze pod uwagę wszystkie zalety, które mogą realnie podnieść cenę za kupowany pojazd.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem, po zaakceptowaniu przedstawionych warunków, jest podpisane umowy kupna-sprzedaży i tym samym przekazanie naszej firmie Auto Kurek wszystkich niezbędnych dokumentów. Pracownik wypłaci gotówkę do ręki na miejscu lub poprzez przelew bankowy.

Formularz zgłoszeniowy


  Korzyści ze współpracy z firmą Auto Kurek:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • szybka i bezpieczna realizacja transakcji,
  • atrakcyjna cena za każdy pojazd,
  • całodobowa pomoc pracownika na każdym etapie zamówienia,
  • własny transport leżący po stronie naszej firmy,
  • brak kosztów dla sprzedającego.
  skup aut Łomianki

  Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  W naszym skupie w Łomiankach za gotówkę przykładamy dużą wagę do zadowolenia klienta, dlatego zapewniamy przyjazną atmosferę i znakomity kontakt na każdym etapie sprzedaży. Ponadto skupujemy w zasadzie wszystkie auta dostępne na rynku – od modeli wysłużonych i wyeksploatowanych, aż po egzemplarze nietuzinkowe, luksusowe i sportowe. Ponadto nasz auto skup 24h jest znakomitym miejscem do sprzedaży samochodu powypadkowego lub po powodzi czy pożarze. W takim przypadku proponujemy cenę za kilogram złomu. Już dziś zadzwoń do naszego skupu aut w Łomiankach i okolicach i ustal dogodny termin inspekcji. Zapewniamy szybką sprzedaż auta i uczciwą wycenę, która z pewnością okaże się satysfakcjonująca dla obu stron.

  Skup aut Łomianki i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627