Skup aut Ząbki - skup samochodów używanych

Firma Auto Kurek zajmuje się skupem aut między innymi na terenie Ząbek i okolic. Oferujemy nasze usługi od lat zdobywając zaufanie rzeszy zadowolonych klientów. Stawiamy na profesjonalizm i jakość w każdym, nawet najmniejszym szczególe, ponieważ tylko w taki sposób jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz punkt skupu aut osobowych gwarantuje wysoki standard obsługi i bezpieczeństwo w czasie finalizacji transakcji.

Skup samochodów Ząbki – Auto Kurek

Dbamy o to, by wszystkie formalności zostały załatwione od ręki, dlatego nasi klienci nie muszą obawiać się żadnych nieprzyjemności. Atrakcyjna cena i indywidualne podejście do każdego zlecenia, to atuty, które wyróżniają nas na rynku od początku istnienia naszej działalności.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Ząbki - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu samochodów rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego (nasi konsultanci czekają pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 lub 660 637 702 ) bądź poprzez internetowy formularz (można go wypełnić na naszej stronie internetowej). Dzięki temu specjalista z naszego przedsiębiorstwa będzie mógł wskazać datę spotkania, na którym przeprowadzimy wycenę sprzedawanego pojazdu. Wycena jest darmowa.


Oględziny auta

Następnie przeprowadzamy oględziny auta – przysyłamy pod określony adres jednego z naszych ekspertów, który dokonuje oględzin pojazdu i wycenia go, biorąc pod uwagę rocznik, stan techniczny oraz markę.


Kupno samochodu

Ostatni etap to przeniesienie prawa własności samochodu – cała procedura przebiega skutecznie i bez niepotrzebnych formalności. Następuje podpisanie obowiązkowej dokumentacji i wypłata gotówki.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Zapewniamy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • uczciwa wycena auta,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez klienta adres,
  • odbiór samochodu własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę pieniędzy za pojazd,
  • skupujemy każde auto (bez względu na markę i ich stan techniczny).
  skup aut Ząbki

  Skup aut w Ząbkach za gotówkę – czy to się opłaca?

  Skup samochodów osobowych w Ząbkach to niezwykle prosta procedura, która wymaga niewielkiego zaangażowania ze strony naszych klientów. Wykonując do nas telefon, możesz liczyć na pierwszy etap wyceny, natomiast finalną kwotę otrzymujesz po dokładnej analizie przeprowadzonej przez naszych specjalistów. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim masę pojazdu, dlatego mamy pewność, że kwota będzie w 100% tożsama z wartością auta. Dodatkowo zapewniamy wygodny i szybki skup aut za gotówkę, co z pewnością ucieszy wszystkich klientów obawiających się oczekiwania w nieskończoność na przelewem. W naszym punkcie skupu Auto Kurek nie ma takich sytuacji. Pozostawiamy klientom wolny wybór i to nasi klienci decydują, czy są zainteresowani gotówką czy natychmiastowym przelewem.

  skup aut Ząbki
  Wybierając auto skup w Ząbkach, z pewnością wszyscy klienci mają pewność, że transakcja przebiegnie szybko i sprawnie, jednakże nie bez znaczenia pozostaje również wartość pojazdu. Każdy za swoje auto chce dostać jak najwyższą kwotę, dlatego w Auto Kurek przygotowaliśmy ofertę elastyczną i dopasowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że wycena jest adekwatna do wartości danego samochodu, a nie do uśrednionych kosztów na podstawie przeprowadzonych wcześniej transakcji. Uczciwie i rzetelnie przeprowadzona wycena z pewnością będzie korzystnym rozwiązaniem w przypadku skupu auta używanego, jak i powypadkowego.Dużą wagę przywiązujemy do finalizacji transakcji za gotówkę. Zależy nam, by wartość samochodu od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży trafiła do właściciela pojazdu. Poprzez rzetelną wycenę i gotówkę od ręki budujemy zaufanie, które jest potrzebne w naszej branży. Nasi klienci mogą na nas liczyć niezależnie od tego, czy koszt pojazdu będzie wynosił 200 złotych czy 200 000 złotych. Nasz punkt skupu aut za gotówkę zawsze wypłaca należną sumę.

  Skup aut Ząbki i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (mazowieckie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627