Złomowanie aut Podkarpackie - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut na Podkarpaciu w firmie Auto Kurek to sama przyjemność. Zezłomujesz u nas auta osobowe oraz ciężarowe, dostawcze i specjalistyczne w ciągu 24 godzin od chwili skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. W naszym auto szrocie możesz skasować pojazdy praktycznie nowe i w doskonałym stanie, jak również samochody zużyte, wyeksploatowane i powypadkowe.

Auto szrot podkarpackie – kasacja pojazdów – Auto Kurek

W naszej auto kasacji na Podkarpaciu i okolicach pracują wyłącznie wykwalifikowani ludzie, którzy mają ogromne doświadczenie w tej branży. Dzięki temu możemy zaproponować najlepsze warunki na rynku. Możesz u nas zezłomować auto o każdej porze dzięki 24-godzinnemu trybowi pracy, a także umówić się w wybranym przez siebie miejscu – dysponujemy własnym transportem, który jest darmowy dla klienta.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut podkarpackie Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z naszego auto szrotu Auto Kurek wystarczy do nas zadzwonić na jeden z podanych numerów na stronie internetowej. Znajdziesz na niej również prosty w wypełnieniu formularz kontaktowy, który również stanowi formę kontaktu z naszą firmą, dzięki czemu możesz wybrać taką formę, jaka jest dla Ciebie wygodniejsza. Podczas rozmowy z naszym konsultantem przekaż nam wszystkie informacje dotyczące pojazdu oraz ustal miejsce i termin, w którym będziemy mogli spotkać się w celu weryfikacji pojazdu.


Weryfikacja pojazdu

Podczas weryfikacji samochodu, która jest niezbędna w procesie kasacji auta na Podkarpaciu, dokonujemy ważenia samochodu, co pozwala nam na ustalenie kwoty. Ponadto na tym etapie oceniamy również kompletność dokumentacji pojazdu, dlatego w czasie inspekcji niezbędny jest dowód rejestracyjny, karta pojazdu, jeśli została wydana, oraz dowód osobisty właściciela.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem współpracy z naszym auto szrotem 24h Auto Kurek jest przeniesienie własności samochodu na naszą firmę na podstawie podpisania stosownych dokumentów, a także unieważnienie dowodu rejestracyjnego. Na koniec po dopełnieniu wszelkich formalności przychodzi czas na rozliczenie. Gotówkę przekazujemy klientowi do ręki.

złomowanie aut podkarpackie

Kasacja aut – poznaj nasze usługi z najwyższej półki

Kasacja samochodów w firmie Auto Kurek to dla nas codzienność, dlatego dopracowaliśmy tę ofertę do perfekcji na przestrzeni wielu lat. Nasi pracownicy z chęcią pomogą Ci na każdym etapie kasacji auta w naszej firmie i udzielą wszystkich informacji na temat prawny oraz techniczny, a także uzgodnią odpowiedni termin inspekcji pojazdu i jego ważenia. Dzięki możliwości dojazdu do klienta za pomocą naszego transportu możesz w naszym złomowaniu aut na Podkarpaciu skasować także pojazd, którego nie możesz do nas dostarczyć w odpowiedzialny sposób, np. za pomocą liny holowniczej czy lawety. Wśród usług realizowanych przez nasz auto złom jest także skup pojazdów przeznaczony dla osób chcących sprzedać swoje auto w szybki i w pełni bezpieczny sposób.

Złomowanie aut woj. podkarpackie

Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy