Złomowanie aut Sanok - demontaż i kasacja samochodów

W naszym auto szrocie w Sanoku możesz zezłomować każdy pojazd, zarówno auto osobowe, które nie nadaje się do dalszej jazdy, jak i samochód ciężarowy oraz terenowy lub sportowy. Oferujemy najlepsze warunki współpracy na rynku i dbamy o to, aby każdy z naszych klientów mógł czuć się najlepiej obsłużony. Do naszej kasacji aut można oddać także auta powypadkowe, po zalaniu lub po spaleniu i innych wypadkach losowych.

Nasza auto kasacja w Sanoku i okolicach cieszy się znakomitą opinią wśród klientów, głównie ze względu na przyjazne podejście oraz w pełni bezpieczny proces wypłaty należności (gotówkowy). Ogromną zaletą naszej auto kasacji jest fakt, iż możemy dojechać na miejsce naszym własnym transportem i wziąć Twój samochód z uzgodnionego wcześniej miejsca.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać usług naszego złomowania pojazdów Auto Kurek w Sanoku i okolicach wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na firmowej stronie WWW. Podczas kontaktu z konsultantem warto podać wszelkie dane dotyczące samochodu, a także ustalić dogodny termin na spotkanie w celu inspekcji.


Weryfikacja pojazdu

Podczas weryfikacji samochodu sprawdzamy jego masę całkowitą, a także porównujemy ją z danymi znajdującymi się w dowodzie rejestracyjnym. Następnie sprawdzamy kompletność dokumentów, co jest niezbędnym etapem podczas kasacji pojazdów. W trakcie weryfikacji klient powinien mieć przy sobie dokumenty związane z samochodem, w tym dowód rejestracyjny, a także własny dowód osobisty.


Kupno samochodu

Po zważeniu samochodu możemy przejść do podpisania umowy i wypłaty ustalonej należności. Po dopełnieniu wszelkich formalności następuje przeniesienie praw własności pojazdu na naszą firmę, a następnie przekazania gotówki do ręki lub na wskazane konto bankowe, na wyraźne życzenie klienta. Dodatkowo przekażemy wszelkie dokumenty niezbędne do wyrejestrowania auta w Wydziale Komunikacji.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Sanok

  Dlaczego warto skorzystać z auto złomu Auto Kurek?

  W naszej firmie auto złom Auto Kurek nie uznajemy żadnych kompromisów, dlatego oferujemy wyłącznie sprawdzone, bezpieczne i najlepsze rozwiązania. Wyróżniamy się spośród innych złomowisk między innymi tym, iż pracujemy 24 godziny na dobę, umożliwiając odbiór i złomowanie auta praktycznie o każdej porze dnia oraz nocy. Co więcej, zatrudniamy wyłącznie najlepszych pracowników, którzy doskonale rozumieją potrzeby współczesnych klientów i z chęcią udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat złomowania zarówno w kwestii technicznej, jak i prawnej. Skontaktuj się z nami już dziś i przekaż nam wszelkie informacje na temat Twojego auta oraz oczekiwania co do miejsca i godzin odbioru.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Korzystając z usług naszego złomowania aut w Sanoku, możesz dokonać kasacji pojazdu osobowego, ciężarowego, terenowego, sportowego, a także specjalistycznego. Przyjmujemy na złom każdy pojazd niezależnie od jego stanu, rocznika czy modelu. Dokonujemy kasacji samochodów praktycznie nowych, jak również całkowicie uszkodzonych i zdezelowanych, w tym powypadkowych czy po powodzi bądź podpaleniu.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Podczas złomowania pojazdu należy mieć przy sobie niezbędne i podstawowe dokumenty, w tym dowód osobisty, rejestracyjny, a także komplet umów kupna sprzedaży (jeśli auto nie zostało przerejestrowane na obecnego właściciela). Niekiedy występuje konieczność dostarczenia innych dokumentów, jednak jest to indywidualnie ustalane z naszym pracownikiem.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Za złomowanie auta w Sanoku zawsze klienci otrzymują adekwatne wynagrodzenie, które może stanowić zastrzyk dodatkowej gotówki lub część wpłaty własnej na zakup nowego samochodu. Należność jest wypłacana w gotówce do ręki i jest uzależniona od masy samochodu.

  Złomowanie aut Sanok i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Formularz zgłoszeniowy