Skup aut Dolnośląskie

Skup aut – województwo dolnośląskie

Skup aut w województwie dolnośląskim, który stanowi jedną z form działalności firmy Auto Kurek, cieszącą się uznaniem wśród naszych klientów, wciąż poszukuje nowych możliwości zawarcia transakcji, której przedmiotem – jak zawsze – byłyby samochody różnych marek.

We Wrocławiu i innych dużych miastach regionu na pewno nie brakuje używanych pojazdów, będących w stanie zainteresować nas sobą, co z kolei mogłoby przynieść wymierne korzyści ich właścicielom w postaci pieniędzy. Dlatego zachęcamy wszystkich do kontaktu, zaznaczając przy tym, że telefony, maile i samych gości przyjmujemy w naszym punkcie codziennie, przez 24h na dobę.

skup aut dolnośląskie
kontakt telefoniczny

W jaki sposób przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Procedura skupu samochodów zaczyna się od kontaktu telefonicznego (nasi pracownicy czekają pod dwoma numerami telefonu – 692 443 443 oraz 660 637 702 ) bądź przez formularz online (można go wypełnić na firmowej witrynie internetowej). Dzięki temu nasz pracownik będzie mógł zaproponować Państwu datę spotkania, na którym przeprowadzimy wycenę sprzedawanego auta. Wycena jest bezpłatna.


Oględziny auta

Potem wykonujemy oględziny auta – przysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych specjalistów, który dokonuje oględzin samochodu i wycenia go, biorąc pod uwagę markę, rocznika oraz stan techniczny.


Kupno samochodu

Ostatni krok to kupno samochodu – cały proces przebiega skutecznie i bez nadmiernych formalności. Następuje podpisanie niezbędnej dokumentacji i wypłata gotówki.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego klienta,
  • uczciwa wycena samochodu,
  • mało formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wyznaczony przez kontrahenta adres,
  • odbiór auta własnym transportem,
  • natychmiastową wypłatę pieniędzy za auto,
  • kupujemy każde auto (bez względu na markę i ich stan techniczny).

Wykorzystaj możliwości, które daje skup samochodów

Jako legalnie działająca na terenie praktycznie całego kraju firma stanowimy gwarancję tego, że usługi świadczone przez Auto Kurek także są w pełni zgodne z prawem i nie narażają klientów na problemy. Pragniemy zaznaczyć to bardzo wyraźnie, ponieważ dość często kierowcy poszukujący kupca ich pojazdów napotykają na swojej drodze nie do końca uczciwych kontrahentów. Odwiedzając nasz skup aut za gotówkę w województwie dolnośląskim możesz być pewien, że finalizowanie transakcji na pewno przebiegnie w pełni profesjonalnie.

Zanim jednak zawrzemy umowę, uważnie obejrzymy oferowany samochód i wycenimy go, korzystając z szerokiej wiedzy naszych pracowników, którzy na temat motoryzacji wiedzą dosłownie wszystko. Dzięki temu potrafią zaproponować kwotę pieniężną atrakcyjną zarówno dla sprzedającego auto, jak i jego ewentualnego nabywcy, czyli firmy Auto Kurek. Nieustannie interesują nas m.in. ciężarówki marki Renault czy Mercedes, ciągniki siodłowe oraz mniejsze dwuśladowce.

Przed ich zakupem nie odstraszają nas nawet uszkodzenia wyniesione z wypadków, ponieważ w każdym pojeździe jesteśmy w stanie dostrzec interesujące elementy, które możemy wykorzystać po ich nabyciu. Jeżeli więc zależy Ci na szybkiej i skutecznej sprzedaży, powiadom nas o tym, a na pewno dobijemy targu z korzyścią dla obu stron, co może odbyć się zarówno w naszym punkcie, jak w Twoim domu bądź mieszkaniu.

Skup aut woj. dolnośląskie

Poniżej lista naszych punktów z tego województwa, w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627