Skup aut Głogów

Województwo dolnośląskie jest jednym z wielu obszarów Polski, którego mieszkańcy mogą śmiało korzystać z usług świadczonych przez firmę Auto Kurek. Główną gałąź jej działalności stanowi złomowanie aut oraz sprzedaż poszczególnych części samochodowych.

Od dłuższego czasu jednak umożliwiamy swoim klientom pozyskanie znacznej kwoty pieniędzy za zakupienie od nich używanych pojazdów za gotówkę. Skup aut w Głogowie muszą zatem koniecznie odwiedzić wszyscy ci, którzy chcą zarobić jak najwięcej na swych wysłużonych czterokołowcach, utrudniających lub całkowicie uniemożliwiających dalsze korzystanie z nich w celu przemieszczania się po polskich drogach.

Skup aut Głogów

kontakt telefoniczny

W jaki sposób przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem jest kontakt z naszym przedsiębiorstwem – telefoniczny (bezpośrednie numery to – 692 443 443 lub 660 637 702) bądź za pośrednictwem stworzonego przez nasze przedsiębiorstwo formularza online znajdującego się na stronie www. W ten sposób konsultant z naszego przedsiębiorstwa będzie mógł zaproponować Państwu datę spotkania, na którym wykonamy wycenę sprzedawanego pojazdu. Spotkanie jest darmowe.


Oględziny auta

Potem wykonujemy oględziny auta – wysyłamy pod wskazany adres jednego z naszych ekspertów, który wykonuje oględziny auta i wycenia go na podstawie rocznika, marki oraz stanu technicznego.


Kupno samochodu

Finalny etap to zakup auta – cały proces przebiega szybko i bez nadmiernych formalności. Po zatwierdzeniu podstawowych dokumentów wypłacamy gotówkę.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Gwarantujemy:

  • bezpośrednie podejście do każdego kontrahenta,
  • rzetelną wycenę samochodu,
  • prawie zero formalności,
  • bezpłatny dojazd pod wskazany przez kontrahenta adres,
  • odbiór pojazdu firmowym transportem,
  • niezwłoczną wypłatę pieniędzy za samochód,
  • skupujemy wszystkie auta (bez względu na markę i ich stan techniczny).
czerwone auto

Odwiedź nasz skup samochodów w dowolnej chwili

Jako firma w pełni profesjonalna i uczciwie działająca na rynku dbamy przede wszystkim o dobro klientów, którzy nam zaufali. Dlatego chętnie odwiedzamy ich pod wskazanym adresem, by samodzielnie przetransportować daną maszynę, jeśli warunki jej sprzedaży zostaną zaakceptowane przez obydwie strony. Gdy do tego dojdzie, podpisujemy umowę i po chwili pieniądze mogą znajdować się już w dłoni bądź na koncie bankowym klienta.

Szybkość działania to znak rozpoznawczy przedsiębiorstwa Auto Kurek. Przekonać się o tym można, odwiedzając także osobiście skup samochodów osobowych w Głogowie. Nie wymagamy przy tym wcześniejszego ustalania terminu, ponieważ czekamy na wszystkich od poniedziałku do niedzieli, przez 24h na dobę. Od razu pragniemy również wyraźnie zaznaczyć, że interesują nas niemal wszystkie modele samochodów, nawet te, które odniosły wyraźne uszkodzenia w wypadkach.

Swoją uwagę zwracamy bowiem zwłaszcza na masę pojazdu oraz to, co wciąż jest w stanie zaoferować. Po dokonaniu analizy jego sprawności, proponujemy stawkę, której przyjęcie przez klienta oznacza, iż to właśnie my stajemy się nowymi właścicielami maszyny. Jak widać – działamy wyjątkowo szybko, więc zdecydowanie warto odwiedzić skup aut za gotówkę, by móc osobiście przekonać się, że nikt inny nie zaoferuje jej w takiej ilości, jak Auto Kurek.

Skup aut Głogów i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (dolnośląskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627